Telenowele Forum Index Telenowele
Zapraszamy do rejestracji i pisania postów:)
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   GalleriesGalleries   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

STRESZCZENIA
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Telenowele Forum Index -> Marina
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Fri 10:05, 07 Sep 2007    Post subject: STRESZCZENIA

Streszczenie całego filmu:

Malownicze Acapulco. Tu piękna młoda dziewczyna o imieniu Marina próbuje udowodnić sobie i światu, że kobieta może być samodzielna. Marina, która mieszka tylko z matką, utrzymuje się prowadząc turystyczną łódkę. Matka Mariny umiera nagle. Po jej śmierci dziewczyna musi przeprowadzić się do domu zamożnych krewnych, rodziny Alarcóna Moralesa. To moment, w którym kończy się jej niezależność. Bogaci krewni traktują Marinę z pogardą, zapominając, że i ona ma pełne prawodo części majątku, którym dysponują. Zawiść i ludzka podłość towarzyszą Marinie na każdym kroku w nowym domu. Na szczęście dziewczyna może liczyć na życzliwość jednej osoby. Jej wujek, milioner Don Guillermo, stara się chronić ją przed atakami pozostałych. W domu rodziny Alarcón, Marina zakochuje się w Ricardo. Przystojny i przywykły do luksusu Ricardo wiedzie beztroskie życie pełne przyjemności. Jedynym cieniem w tej beztroskiej egzystencji jest przesadnie temperamentna żona Ricardo, Adriana. Urzeczony otwartością i spontanicznością pięknej Mariny, Ricardo zakochuje się w niej bez pamięci. Niedługo jego żona Adriana umiera życząc wszystkiego najgorszego zakochanym.Po ślubie z Ricardo, życie Mariny wcale nie staje się lepsze. Podła teściowa postanawia zniszczyć ukochaną syna. Wmawia Ricardo, że Marina go zdradza i tym samym zmusza go do porzucenia żony. Marina zostaje sama, do tego spodziewa się dziecka. Na domiar złego jej synek zostaje uprowadzony w kilka dni po urodzeniu. Na szczęście Ricardo dowiaduje się, że jego matka okłamała go i wraca do porzuconej Mariny. Tymczasem Marina postanawia poświęcić resztę życia na odnalezienie utraconego syna.

Odcinek 1:
Marina zarabia na życie wiożąc turystów łódką. Ricarda poznaje, gdy jego łódź trąca jej małą łódkę. Między nimi dochodzi do konfliktu. Ten dzień nie ejst szczęśliwym dniem dla Mariny, jej matka umiera, a jakiś mężczyzna podpala jej dom z nią w środku. Z płonącej chatki ratują ją przyjaciele. Alacon proponuje jej by zamieszkała w jego rezydencji. Przyprowadza ją tam po pogrzebie matki. W rezydencji Marina spotyka Ricardo. Kłócą się. Ciężarna żona Ricardo spada z schodów.

Odc. 2:
Obecnoś Mariny jest w niesmak despotycznej mieszkance rezydencji Albercie. Gdy ginie jej diamentowy naszyjnik o kradzież oskarża właśnie ją. Do spisku wciąga swoją synową Adrianę.

Odcinek 3:

Adriana przy pomocy Alberty próbuje przekonać Guillerma, że to Marina ukradła naszyjnik Alberty. Wraca Daniel, dawny ukochany Laury i postanawia zamieszkać w pustym pokoju w domu Lucii i Laury. Liczy, że odzyska Laurę. Lucia namawia siostrę, aby szczerze wyznała Danielowi, że kocha innego - Ricarda. Marina prosi Guillermo, aby dał jej pracę służącej, ponieważ nie chce być na jego utrzymaniu. Guillermo jednak się nie zgadza. Adriana umawia się przez telefon z Juliem. Marina przypadkiem ją podsłuchuje. Adriana zaprasza Marinę na recital. Koncert nie podoba się Marinie. Głośno kłóci się z widownią i pianistą. Wywołuje skandal, rzucając w artystę pantoflem. Na Matilde napada dwóch zbirów. Elias przychodzi dziewczynie z pomocą. Adriana żąda od Julia, aby porwał i na zawsze uciszył Marinę.

Odcinek 4:
Adriana daje Ricardowi amulet od Lazary. Ma jej przywrócić miłość męża. Julio postanawia porwać Marine. Guillermo chce nadać Marinie swoje nazwisko. Alberta namawia służące: Gertrudis i Lazarę, aby zatruły życie Marinie. Elias namawia Marinę do intensywnej nauki. Postanawia, że będzie Pigmalionem siostry przyrodniej. Pożycza jej samochód. Po drodze do Laury Julio zajeżdża drogę Marinie, usypia ją i porywa. Laura z Danielem, Lucią i Papalote na próżno czekają na przyjazd dziewczyny. Guillermo wraca zdenerwowany do domu. Zauważa porzucony samochód Eliasa. Sądzi, że coś mu się stało. Gdy dowiaduje się, że samochodem jechała Marina, postanawia zawiadomić policję.

Odcinek 5:
Guillermo jest pewien,że Marina została porwana.Ktoś zapewne odkrył że jest jego krewną i teraz zażąda okupu.Zawiadamia policję.Adriana okłamuje Ricarda,kiedy ten przyłapuje ją jak dzwoni do Julia.Julio więzi Marinę. Zanim ją zabije zamierza ją wykorzystać.Guillermo i Ricardo wyruszają na poszukiwania Mariny. Ricardo zaczyna podejrzewać żonę, że tak się interesuje Mariną. Adriana dzwoni powtórnie do Julia,chce aby pozbył się Mariny.Laura jest zmartwiona zniknięciem Mariny.Lucia mówi jej że Daniel chce się z nią ożenić. Na Matilde i Eliasa napadają prawdziwi bandyci. Julio spotyka się z Adrianą. Elias zostaje postrzelony.Ricardo idzie do Laury,ma nadzieję że jej przyjaciółka coś będzie wiedzieć o Marinie. Guillermo wynajmuje detektywa. Alberta sugeruje, że Marina uciekła z jednym ze swoich kochanków, mówi bratu że widziała jak Marina całowała się w basenie z jakimś typem.Laura przedstawia Ricardowi swojego narzeczonego.Daniel proponuje Laurze małżeństwo.Alberta mówi synowi że Marina nie wróci.Julio próbuje szantarzować Marinę. Matilde dzwoni do Ricarda,mówi mu że Elias leży w szpitalu. Guillermo rozmawia z siostrą Pilar. Zakonnica jest przerażona. Alberta dziękuje Matilde ża uratowanie syna.Adriana zdradza męża z nieznajomym mężczyzną.Laura przyjmuje oświadczyny Daniela. Marinie udaje się zadzwonić do Laury.
Julio przetrzymuje Marinę. Zanim ją zabije zamierza ją wykorzystać. Na Matilde i Eliasa napadają prawdziwi bandyci. Elias zostaje postrzelony. Alberta sugeruje, że Marina uciekła z jednym ze swoich kochanków. Daniel proponuje Laurze małżeństwo. Marinie udaje się zadzwonić do Laury.


Odc. 6/169:
Marina dzwoni do Laury i wyznaje, że porwał ją Julio. Gdy ten wchodzi, kobieta rozłącza się i zapewnia, że do nikogo nie dzwoniła.Laura idzie do domu Guillerma i mówi co słyszała od Mariny. Adriana podsłuchuje rozmowę,wpada w panikę i ostrzega kochanka. Ricardo dociera do domu gdzie więziona jest Marina, wdaje się w bójkę z Julio. Julio obezwładnia go ucieka z domu. Rzuca się z mostu.Alberta wyrzuca z domu Laurę i jej narzeczonego.Policja poszukuje w rzece zwłok Julia. Marinie udaje się uwolnić,dzwoni znowu do Laury.Laura powiadamia Guillerma że Marina jest wolna.Guillermo i Daniel znajdują Marinę w knajpie. i Laura pobierają się.Weronica jej siostra składa jej życzenia przez telefon. Guillermo prosi Laurę, by została prywatną nauczycielką Mariny.Adriana przyjmuje z ulgą odnalezienie się Mariny. Nie rezygnuje jednak ze swoich planów. Postanawia tylko być bardziej ostrożna. Kobieta grozi Marinie .Guillermo dowiaduje się że Laura wyszła za mąż.Adriana oczernia Marinę przed Albertą.DAniel nie chce się zgodzić aby Laura uczyła Marinę.Weronica tłumaczy kochankowi że go nie zdradza.Matilde mówi przyjaciółce że jest zakochana w Eliasie. Adriana podsłuchuje rozmowę Ricarda z bratem. Dowiaduje się że jej mąż zakochany jest w Marinie.
Marina dzwoni do Laury i wyznaje, że porwał ją Julio. Gdy ten wchodzi, kobieta rozłącza się i zapewnia, że do nikogo nie dzwoniła. Adriana ostrzega kochanka. Julio ucieka przed Guillermem i Ricardem. Rzuca się z mostu. Marinie udaje się uwolnić. Daniel i Laura pobierają się. Guillermo prosi Laurę, by została prywatną nauczycielką Mariny.

Odcinek 7:
Między Adrianą i Mariną wybucha kłótnia
na przyjęciu. Dochodzi do rękoczynów.
Ricardo jest zauroczony Mariną.
Czuje, że pojawienie się jej zburzyło jego spokój.

Odcinek 8:
Adriana knuje intrygę. Chce sprawić, by
Guillermo odwrócił się od Mariny.
Tymczasem ona czuje, że ma
sprzymierzeńca w Ricardzie.

Odcinek 9:
Marina przypadkiem widzi Adrianę całującą się z Ricardem. Bardzo cierpi. Uświadamia sobie, że nic dla niego nie znaczy. Veronica wysyła Chavę do miasta, aby się dowiedział, z kim mieszka Federico. Tymczasem Federico tłumaczy Rosalbie, że już jej nie kocha i nie zamierza się z nią ożenić. Adriana skarży się Guillermowi, że Marina chce jej ukraść męża, ale nie spotyka się ze zrozumieniem z jego strony. Guillermo grozi jej, że jeśli nie zmieni zachowania, wypędzi ją z domu. Marinę atakuje w łazience Julio w masce. Usiłuje ją utopić. Dziewczynę ratuje Guillermo. Znajduje ją nieprzytomną w wannie. Alberta nie wierzy w istnienie napastnika. Sądzi, że Marina wszystko zmyśliła, aby wzbudzić w domownikach litość i bardziej ugruntować swoją pozycję. Federico oznajmia Veronice, że przygotował już wszystko do ślubu, który ma się odbyć za tydzień. Veronica uważa, że Federico za bardzo się śpieszy. Ricardo wyznaje Marinie, że oszalał z miłości do niej.

Odcinek 10:
Chava rozmawia z Rosalbą. Dowiaduje się, że ta mieszka z Federikiem i zamierzają się pobrać. Tymczasem Veronica zgadza się na tak bliski termin ślubu. Adriana się dowiaduje, że Ricardo razem z Mariną pojechali do firmy. Postanawia też tam pojechać i urządzić obojgu awanturę. Po drodze, w garażu napada ją i porywa zamaskowany mężczyzna. Adriana odzyskuje przytomność w nieznanym mieszkaniu. Zamaskowany mężczyzna zaczyna ją całować. Adriana oddaje mu się namiętnie. Elias zaręcza się z Matilde. Zawiadamia o tym rodzinę. Wszyscy są zadowoleni, ponieważ Matilde nie tylko jest piękna, ale również pochodzi z bogatej i szanowanej rodziny. Marina źle przyjmuje wyznanie Ricarda o szalonej miłości. Wie, że to miłość niewłaściwa, ponieważ Ricardo jest żonaty. Chava informuje szefową o swoich odkryciach. Veronica jest rozgoryczona. Zapewnia Chavę, że Federico nigdy nie interesował ją jako mężczyzna, ale zemści się na nim za to, że ją oszukał. Marina jeszcze raz prosi Guillerma o jakąś pracę. Guillermo wreszcie się zgadza i przydziela ją do pomocy Laurze. Będzie robiła odbitki i parzyła kawę. Lazara odprawia czary, które mają obudzić miłość Ricarda i Adriany. Alberta postanawia poważnie porozmawiać z Adrianą. Tłumaczy synowej, że jej dni w rezydencji są policzone. Musi zajść w ciążę. W przeciwnym razie straci dom i męża. Guillermo wyjeżdża służbowo do Hiszpanii. Veronica nie przychodzi na swój ślub. Przesyła tylko przez Chavę list. Papalote odwiedza Marinę w rezydencji i prosi ją o rękę.

Odcinek 11:
Federico jest zrozpaczony po tym, jak Veronica wystawiła go do wiatru w kościele. Przychodzi z przeprosinami do Rosalby. Adriana proponuje Juliowi, by zamieszkał w piwnicy domu Alarconów. Daje naszyjnik Albert Lazarze i każe go jej schować w rzeczach Mariny. Kiedy Alberta go znajduje, oskarża Marinę o kradzież. Dziewczyna postanawia odejść z domu. Aby ją zatrzymać, Guillermo mówi jej że jest jego bratanicą.

Odcinek 12:
Lazara przyznaje się do kradzieży naszyjnika. Guillermo zwalnia ją. Zrozpaczona służąca prosi Adrianę o pomoc i wyjawia, że jest jej matką. Adriana jest wściekła i wyrzuca matkę z domu. Guillermo każe jej się wynosić z posiadłości. Adriana grozi mu bronią. Kiedy ten wytrącają jej z rąk pistolet, kobieta ucieka. Prowadząc auto doprowadza do kolizji. Jest w stanie krytycznym. W szpitalu odwiedza ją Marina. Adriana przeklina ją.

odc.13

Marina wychodzi za mąż za Ricarda. Alberta przekonuje syna ze Marina nie jest mu wierna. Na dowód pokazuje mu zdięcia synowej z Papalote.
odc.14

Ricardo , przekonany o zdradzie , wyprowadza się z domu. Nie wie, że Marina jest w ciąży. Matka namawia go na wyjazd do Hiszpanii..

odc.15

Gertrudis dzwoni do Julia. Zawiadamia go, że Marina spodziewa się dziecka. Julio obiecuje, że wróci do Acapulco, kiedy Marina będzie rodzić. Rosalba jedzie do Acapulco. Na próżno czekała na powrót Federika. Alberta wynajmuje dom w Madrycie. Mija pięć miesięcy. Marina nie ma żadnych wieści od Ricarda. Nie może uwierzyć, że nie chciał usłyszeć jej wersji wydarzeń. Popada w coraz większą depresję. Nie wierzy w powrót Ricarda. Elias próbuje pomóc Marinie. Alberta znajduje nową towarzyszkę życia dla Ricarda, piękną, wykształconą i z dobrej rodziny. Alberta namawia Ricarda na rozwód z Mariną. Mijają kolejne cztery miesiące. Marina pogrąża się w rozpaczy. Marina dostaje skurczy i trafia do szpitala publicznego. Leży obok Rosalby, która również spodziewa się dziecka. Rosalba nie chce urodzić dziecka. Uważa, że jest winna śmierci rodziców, których zabił wstyd, że córka będzie mieć nieślubne dziecko. Marina rodzi syna.

odc.16

Rodzina nadal nic nie wie o losach Mariny. Podejrzewa, że zaczęła rodzić. Mimo obaw lekarza o los dziecka Marina zostaje zwolniona ze szpitala. Na ulicy podchodzi do niej Julio, który czekał tam przez całą noc. Porywa jej dziecko i ucieka. Zostawia je na pobliskim śmietnisku. Tam płaczącego noworodka znajduje żebraczka. W opiece nad malcem pomagają dwie znajome Lupe. Przynoszą od sąsiadów pieluchy, trochę mleka i ubranek. Ricardo od brata dowiaduje się o zaginięciu Mariny. Postanawia natychmiast wracać do Meksyku. Julio namawia Gertrudis, żeby na strychu ukryła wszystkie oszczędności, całe sto tysięcy peso. Marina trafia do kliniki psychiatrycznej. Tam nikt nie wierzy w zamaskowanego porywacza, ani nawet w istnienie dziecka.

odc.17


Ricardo dowiaduje się, że Marina jest w zakładzie psychiatrycznym. Lekarz zajmujący się nią, mówi jej, że wpadła w depresję prawdopodobnie na skutek śmierci dziecka. Dziewczyna nie chce się z tym pogodzić i twierdzi, że jej syn został porwany. Tymczasem Chela i Lupe nadają chłopcu imię Chuy. Elias wyrzuca Gertrudis. Mija miesiąc. Marina niedługo opuści szpital. Ricardo zastanawia się nad adopcją dziecka.

odc.19

Lupe przyznaje się Gertrudis, że swojego synka, Chuy'a znalazła na śmietniku. Gertrudis domyśla się, że Chuy jest dzieckiem Mariny. Chce jej to powiedzieć, niestety w drodze do niej wpada pod samochód. Wzywa do szpitala Marinę. Mówi jej, że wie gdzie przebywa jej dziecko. Niestety, zapada w śpiączkę nie wyjawiając jej gdzie to jest. Marina codziennie szuka swojego dziecka. Nikt, poza nią, nie wierzy, że ono żyje. Papalote wyjeżdża do stolicy. Guillermo informuje Albertę, że nie wyrzuca jej z domu, tylko ze względu na jej synów, których bardzo kocha. Sześć lat później. Urodziny małej Patty, córeczki Mariny i Chuya, syna Lupe. Marina udaje się z Albertą i Patty do centrum handlowego, żeby kupić Patty rower. Tam przypadkowo spotyka Chuya. Wzrusza się, gdy dowiaduje się, że on też ma urodziny.
odc.20

Laura marzy o dziecku. Niestety nie może zajść w ciążę. Prosi Daniela, żeby poszli do lekarza, ale jej mąż się na to nie zgadza. Jest zdenerwowany. Traci pracę. W rozpaczy wyjawia jej, że to on jest bezpłodny. Nie mówił jej tego, bo obawiał się, że Laura go opuści. Laura przekonuje go, że tak się nie stanie. Marina nadal szuka swojego syna. Jest przyjęcie urodzinowe Patty, ale Marina nie potrafi się cieszyć, bo ciągle myśli o swoim zaginionym synku. Ricardo złości się na nią. Wykorzystuje to Sara, która stara się być bardzo miła dla Ricarda, w nadziei, że uda jej się uwieść bogatego pracodawcę. Pewnego dnia prosi Pastorę o wolne popołudnie. Idzie do biura Ricarda i udaje jej się doprowadzić do sytuacji, w której Ricardo zaprasza ją na obiad. Marina zaczyna podejrzewać, że Ricardo ma inną kobietę. Rosalba nie może przestać myśleć o swojej córeczce. Zastanawia się gdzie jest i czy trafiła do dobrego domu.

odc.21

Marina wraca do domu. Ricardo przedstawia jej adoptowaną córkę. Marina jest gotowa pokochać ją, ale nie zamierza zrezygnować z poszukiwań syna. Lupe wyznaje Gertrudis , że Chuy nie jest jej własnym dzieckiem.

odc.22

Gertrudis twierdzi, że zna prawdziwą matkę chłopca. Marina zarzuca Albercie, że zniszczyła życie własnego wnuka.

odc.23


Marina zwalnia Sarę. Dochodzi między nimi do bójki. Służąca idzie na skargę do Ricarda. Alberta dochodzi do siebie. Każe synowi rzucić kochankę. Marina widzi, jak Ricardo całuje się z Sarą. Laura obawia się, że Daniel może z zazdrości doprowadzić do scysji z Ricardem. Tuercas mówi Chuyowi, że Lupe nie jest jego matką. Chuy dostaje gorączki i ma halucynacje.

odc.24

Ricardo nie odbiera telefonów od Sary. Laura przychodzi wesprzeć go moralnie. Daniel widzi ich razem i ze złości upija się. Następnego dnia wyzywa Ricarda, a ten zwalnia go z pracy. Sara grozi, że powie Patty, że jest adoptowana. Ricardo płaci jej, by ją uciszyć. Marina przebacza mężowi zdradę. Chuy wraca do zdrowia. Nagle do domu przybiega Latas i mówi Lupe, że chłopca przejechał samochód.

odc.25
Minęło dziesięć lat. Patty i Chuy mają po 16 lat, ale ich życie wygląda zupełnie inaczej. Patty chodzi do szkoły i niczego jej nie brakuje. Chuy musiał rzucić szkołę, żeby zarabiać na życie. Sprzedaje na plaży losy na loterię, naszyjniki, okulary. Kolega Chuya namawia go, żeby zaczął kraść bo to jest bardziej opłacalne. Chuy nie chce tego robić. Ricardo, Patty i Marina wybierają się do teatru. Przed teatrem natykają się na Chuya, który sprzedaje losy na loterię. Marina jest wzruszona, ale Patty i Ricardo traktują chłopaka pogardliwie.

odc.26
Marina przeżywa, że Ricardo i Patty nie szanują biednych ludzi. Ricardo kupuje brońm mimo że Marina jest przeciwna temu pomysłowi. Lupe jest zrozpaczona, że nie mają z czego żyć, postanawia żebrać. Nic nie mówi o tym Chuyowi, Idąc pod kościół wpada pod samochód. Jest ranna i musi leżeć w szpitalu. Potrzebne są drogie leki. Latas, ojciec chrzestny Chuya postanawia im pomóc i daje chłopcu pieniądze na lekarstwa. Po raz kolejny Tuercas namawia Chuya do kradzieży. Chłopak się opiera. Sara, chcąc zatrzymać Julia, postanawia udać się do Ricarda i szantażować go. Jeśli jej nie zapłaci powie Patty, że jest adoptowana. Ricardo ulega jej szantażowi. Wypisuje jej czek. Nie wie, jednak, że Sara zamierza kontynuować szantaż w przyszłości. Bruno, kuzyn Patty, jest zauroczony dziewczyną i wszelkimi sposobami chce ją zdobyć. Stan zdrowia Lupe pogarsza się i są potrzebne nowe leki. Chuy nie ma skąd wziąć pieniędzy.

odc.27
Bruno walczy o uczucie Patty, która uważa go za natręta. Bruno nawet prosił o interwencję Marinę. Lupe po wypadku leży w szpitalu. Potrzebne są drogie leki. Pierwszą porcję opłaca Latas. Niestety, dochodzi do komplikacji i potrzebna jest następna dawka. Chuy wstydzi się znowu prosić o pieniądze Latasa. Pyta Tuercasa, czy by mu nie pomógł. Tuercas proponuje mu włamanie. Przekonuje, że to jedyny sposób na zdobycie pieniędzy. Docierają do rezydencji rodziny Alarcon. Ricardo poprzedniego dnia kupił pistolet, na wszelki wypadek. Marina spragniona wstaje w nocy i natyka się na Chuya. Zaczyna krzyczeć. Przybiega Ricardo z bronią. Marina błaga go, aby nie strzelał, bo to jego syn. Pastora wzywa policję, Alberta żąda od Ricarda, aby zastrzelił złodzieja. Chuy usiłuje wytłumaczyć wszystkim, że włamał się, ponieważ potrzebuje pieniędzy na lekarstwa dla umierającej matki. Nikt mu nie wierzy poza Mariną. Policja zabiera chłopca do aresztu. Marina razem z Matilde jedzie do szpitala wskazanego przez chłopca i przekonuje się, że mówił prawdę. Opłaca leczenie Lupe. Próbuje wyciągnąć chłopaka z aresztu.

odc.28
Lupę tęskni za Chuyem. Jest przekonana, że musiało mu się przytrafić coś złego, skoro do niej nie przychodzi. Marina prosi Patty o pomoc, aby przekonała Ricarda do wycofania oskarżenia. Marina tak żarliwie broni chłopca, że Ricardo zaczyna podejrzewać Marinę o zdradę i romans z chłopcem. Laura chce się rozwieść. Daniel obiecuje, że przestanie pić i poszuka pracy, ale Laura już mu nie wierzy. Chce się za wszelką cenę uwolnić od męża. W domu dochodzi do awantury. Lucia uderza Daniela. Przez chwilę obie z Laurą sądzą, że go zabiła.

odc.29
Lupe denerwuje się nieobecnością Chuya. Boi się, że coś mu się stało. Julio spotyka się z Sarą. Jest pod wrażeniem ilości pieniędzy, jakie ma dziewczyna. Marina odwiedza Lupe w szpitalu i mówi jej, że zatrudniła Chuya u siebie. Lupe mówi jej, gdzie znalazła chłopca. Blanca pokazuje Marinie ubranka, w jakie był ubrany chłopiec, kiedy go znaleziono na wysypisku śmieci. Marina poznaje, że to te same, w jakie ubrany był jej syn. Dowiaduje się, od Justiny, że dziecko porzucił zamaskowany mężczyzna.. Marina mówi o wszystkim Pastorze i prosi ją, by przekonała Ricarda, aby wycofał zarzuty przeciwko Chuyowi.

odc.30
Ponieważ Ricardo nie wycofuje zarzutów, Marina wynajmuje Chuyowi adwokata. Ricardo w końcu daje się przekonać i Chuy zostaje uwolniony. Marina postanawia nadrobić stracone lata i podarować snowi wszystko, czego tylko zapragnie. Na początek wynajmuje mu mieszkanie i kupuje nowe ubrania. Sara chce wyciągnąć kolejne pieniądze od Ricarda. Ten mówi, że nie da jej ani grosza. Julio postanawia pomóc kochance i sam dzwoni do dawnego przyjaciela.

odc.31
Ricardo radzi się don Guillerma co zrobić w sprawie szantażu. Sara i jej narzeczony domagają się dużych pieniędzy. Jeśli ich nie dostaną, poinformują Patty o tym, że jest adoptowana. Guillermo proponuje, żeby Ricardo zapłacił, ale dopiero po tym, jak Sara podpisze mu dokument, w którym przyznaje się do wszystkiego. Będzie to zabezpieczenie przed dalszym szantażem. Ricardo mówi Marinie o szantażu i prosi ją, by wyjęła stosowną kwotę z sejfu. Marina wie, że nie zostało tam tyle pieniędzy, bo bardzo dużo wydała na Chuya. Chuy ma wątpliwości czy powinien przyjąć mieszkanie w prezencie od Mariny.

odc.32
Alberta, wie, że Marina sprzedała naszyjnik, który dostała od Ricarda na piątą rocznicę ślubu. Podejrzewa, że pieniądze wydała na kochanka. Postanawia ujawnić oba te fakty. Udaje, że chce pożyczyć naszyjnik od Mariny. Lupe nadal jest w szpitalu, choć czuje się coraz lepiej. Marina nadal kupuje Chuyowi ubrania i inne rzeczy. Blance, przyjaciółce Lupe, nie podoba się to i ostrzega koleżankę. Na osiedlu, w którym mieszkają, największa plotkarka, Clorinda, wszystkim opowiada, że Chuy i Marina są kochankami. Marina postanawia wyznać Lupe prawdę o synu. Lupe obawia się, że Marina zechce odebrać jej Chuya.


odc.33
Ricardo obawia się, że jego nowa sekretarka, Rosalba, jest matką biologiczną Patty. Rozmawiali o dzieciach. Rosalba przyznała się, że przed szesnastoma laty zostawiła córkę w sierocińcu prowadzonym przez siostry zakonne. Ricardo martwi się, że Rosalba odbierze mu Patty. Marina odwiedza Lupe w szpitalu. Lupe błaga ją, aby nie odbierała jej Chuya. Marina zapewnia ją, że tego nie zrobi. Nie chce też na razie mu zdradzać, że jest jego matką. Lupe zgadza się, aby Chuy zamieszkał w apartamencie kupionym przez Marinę. Prosi chłopca, aby pokochał Marinę za jej dobroć. W tym samym domu, w którym będzie mieszkał Chuy, kupują mieszkanie Sara z Juliem. Sara widzi Marinę i jej obecność w tej okolicy bardzo ją intryguje. Mówi o tym Juliowi. Julio ma nadzieję, że to następna okazja do zarobienia sporych sum… na szantażu. Alberta denerwuje się, że służące wyszły z domu bez jej zgody. Nie wie, że pomagały Marinie urządzać mieszkanie Chuya. Prosiła Marinę, aby przyniosła z banku naszyjnik brylantowy, prezent od Ricarda na rocznicę ślubu. Chciała go pożyczyć od synowej na kolację, na którą zaprosił ją ambasador.. Marina się wykręca. Tłumaczy, że zapomniała, a teraz bank jest już zamknięty. Alberta zaczyna podejrzewać, że Marina sprzedała naszyjnik. Musi to jednak udowodnić. Dzieli się swoimi podejrzeniami z Ricardem. Namawia go, aby poprosił Marinę, żeby przy najbliższej okazji włożyła naszyjnik. Marina dzwoni do Chuya. Rozmawia z nim bardzo serdecznie. Tę rozmowę podsłuchuje Patty. Wydaje jej się, że matka ma kochanka. Mdleje z wrażenia. Świadkiem omdlenia jest Alberta. Patty, gdy odzyskuje przytomność, nie zgadza się na wezwanie lekarza. Nie może sobie poradzić z podejrzeniami. Dzieli się nimi z Albertą, która postanawia je sprawdzić. Marinę dziwi niegrzeczne zachowanie córki. Wychodzi, żeby zobaczyć się z Chuyem. Alberta z Patty śledzą ją, aż do domu Chuya. Wypytują dozorcę o chłopca i o właścicielkę mieszkania. Laura przyjechała do Veroniki, aby się pozbierać po wypadku i śmierci Daniela(!).Veronica odnajduje w jej rzeczach zdjęcie Ricarda. Bardzo jej się podoba(!).

odc.34
Laura dochodzi do wniosku, że powinna wstąpić do klasztoru. Marina zapewnia Chuya, że nie pójdzie do więzienia, ponieważ znalazła dla niego świetnego adwokata. Patty jest gotowa o wszystkim opowiedzieć ojcu. Alberta namawia ją, aby nie działała pochopnie. Wie, że muszą znaleźć więcej dowodów zdrady Mariny. Patty odnajduje w notesie matki telefon do Chuya i umawia się z nim na spotkanie przed szkołą. Jest bardzo niegrzeczna wobec Mariny, która nie rozumie jej zachowania. Patty spotyka się z Chuyem i zaprasza na imprezę do Silvii. Podsuwa mu swoją przyjaciółkę, ale Chuy wyraźnie woli ją. Ricardo prosi Marinę, aby włożyła brylantowy naszyjnik. Marina znów w ostatniej chwili się wykręca. Mówi, że naszyjnik upadł jej na podłogę i jeden z kamieni się obluzował. Twierdzi, że zaniosła go do jubilera. Alberta i Ricardo żądają, aby go odebrała. Guillermo pomaga Marinie, mówiąc, że sam zajmie się tą sprawą. Jeszcze raz udało się Marinie uniknąć zastawionej przez Albertę pułapki.

odc.35
Patty zaprasza Chuya na imprezę. Ponieważ dziewczyna nie zwraca na niego uwagi, Chuy wychodzi. Tuercas odwiedza przyjaciela w nowym mieszkaniu. Patty prosi ojca, aby zorganizował podróż dla całej rodziny. Wszystko, by oddalić Marinę od Chuya. Marina się nie zgadza. Laura mówi Lucii, że chce zostać zakonnicą. Rosalba pyta Ricarda, czy to prawda, że Patty jest adoptowana. Ricardo zaprzecza, ale Rosalba mu nie wierzy i idzie do sierocińca. Matka Przełożona odmawia jej informacji, ale po wyjściu kobiety sprawdza, że jej córkę wychowuje Ricardo Alarcón.

odc.36
Ricardo próbuje odwieść Laurę od wstąpienia do zakonu. Marina przejmuje się zachowaniem Patty. Córka mówi, że jej nienawidzi i że wie o jej kochanku. Mimo to Marina nie chce powiedzieć jej o Chuyu. Ricardo proponuje Marinie, by powiedzieć Patty, że została adoptowana. Guillermo dowiaduje się, że firma podupada. Patty podrywa Chuya, by się zemścić na matce.

odc.37
Alberta nastawia Patty przeciwko Marinie, wmawiając jej, że Marina zdradza Ricarda z Chuy'em. Patty proponuje Chuy'owi, żeby został jej narzeczonym. Robi wszystko, żeby Marina czekała na niego. Myśli, że Marina będzie zła, gdy nie spotka się z "kochankiem". Marina denerwuje się nieobecnością Chuy'a w jego mieszkaniu, zwłaszcza, że przyszedł nauczyciel. Patty zaprasza Chuya na przyjęcie do swojego domu. Mówi mu, że rodzice będą nieobecni. Rosalba chce uzyskać od Matki Przełożonej nazwisko rodziny, która adoptowała jej córkę. Matka Przełożona nie chce jej tego powiedzieć. Tłumaczy jej, że straciła wszelkie prawa porzucając córkę szesnaście lat wcześniej. Coraz gorzej idą interesy w firmie żeglugowej Guillerma. Ricardo i Elias mają nadzieję, że wiążąc się z Federikiem uda im się pokonać kryzys. Rosalba jest niezadowolona, że Federico znowu pojawia się w jej życiu.

odc.38
Alberta nadal upiera się, że chce zobaczyć naszyjnik Mariny. Wie, że Marina go sprzedała, ale chce ją skompromitować. Marina wpada na pomysł, żeby powiedzieć Ricardowi, że zgubiła naszyjnik, gdy zamierzała go oddać do naprawy u jubilera. Ricardo zbytnio się tym nie przejmuje. Chuy uczy się tańczyć i szykuje się do przyjęcia w domu Patty. Nie wie, że Patty chce skompromitować Marinę, przedstawiając ojcu chłopaka, który według niej jest kochankiem jej mamy. Rosalbie udaje się uzyskać nazwisko rodziny, która adoptowała jej córkę. To Ricardo i Marina. Rosalba postanawia pójść z Mairą na przyjęcie do Patty, żeby ją poznać. Widząc swoją córkę, mdleje. Ricardo jest zaniepokojony i rozmawia o tym z Guillermem. Patty przedstawia Chuya swojej mamie. Marina nie chce dopuścić, żeby Ricardo zobaczył Chuya.

odc.39
Patty chciała przedstawić ojcu Chuya jako swojego narzeczonego i w ten sposób skompromitować matkę. Nie udało jej się to, bo Marina zdążyła namówić syna, aby wcześniej opuścił zabawę. Patty jest wściekła. Nie chce rozmawiać z matką. Ricardo nie potrafi zrozumieć, dlaczego Patty tak niegrzecznie odnosi się do matki. Wraca na przyjęcie i pyta córkę o to. Obecna przy tym Alberta bagatelizuje sprawę. Marina rozmawia z Guillermem o Chuyu. Wie, że spotkanie syna z Patty nie mogło być przypadkowe. Domyśla się, że za machinacjami Patty stoi Alberta. Guillermo postanawia działać. Zabiera Albertę z przyjęcia i grozi jej, że jeśli nie przestanie atakować Mariny, wyrzuci ją z domu. Alberta przekonana, że postępuje słusznie, nie zamierza się poddać. Marina daremnie próbuje porozmawiać z córką. Postanawia przeczekać jej zły humor. Chuy dochodzi do wniosku, że powinien zerwać z Patty. Dziewczyna jest wściekła. Uświadamia sobie, że coś do niego czuje. Chuy rozmawia o Patty z Lupe i Blancą. Przyznaje się, że się w niej zakochał. Kobiety są przerażone. Wydaje im się, że Chuy popełnia grzech śmiertelny, wszak zakochał się we własnej, rodzonej siostrze. Sarze i Julkowi kończą się pieniądze. Kafejka okazała się niewypałem. Nikt do nich nie przychodzi. Szukają więc pomysłów szybkiego zarobku. Wpadają na pomysł szantażowania Mariny. Przełożona klasztoru, w którym Laura zaczęła nowicjat, zwraca Danielowi - Cristianowi uwagę, że źle ją potraktował. Uciekł przed nią z krzykiem. Wina zostaje mu darowana tylko dlatego, że przedtem nie sprawiał kłopotów. Guillermo wraz z Mariną jedzie do Lupe. W rozmowie zapewnia ją, że Chuy nie popełnia żadnego grzechu, ponieważ Patty jest adoptowaną córką Mariny. Ricardo rozmawia z Rosalbą na temat Patty. Rosalba zmusiła dyrektorkę sierocińca do zdradzenia, kto zaadoptował Patty. Teraz chce się do niej zbliżyć, zaprzyjaźnić. Ricardo jest przerażony. Obawia się, że Rosalba zechce odebrać mu córkę. Patty przypadkiem jest świadkiem serdecznego pożegnania Mariny z Chuyem. Urządza awanturę. Grozi, że o wszystkim opowie ojcu. Incydent śledzi z daleka Sara. Marina wyznaje Patty, że Chuy jest jej synem, zaś Patty oznajmia, że zakochała się w Chuyu.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Fri 10:54, 19 Oct 2007    Post subject:

odcinek 40 Wtorek, 30 października
Patty przeżywa fakt, że zakochała się we własnym bracie. Czuje się brudna. Marina przekonuje córkę, że kiedyś pokocha Chuya jak brata. Patty uważa, że Chuy powinien znać prawdę o swoim pochodzeniu. Marina jest temu przeciwna. Tłumaczy, że najpierw chce dać mu wykształcenie i ogładę. W przeciwnym razie Ricardo go odtrąci. Patty ma podobne zdanie. Ustalają, że na razie nic mu nie powiedzą. Do Lupe i Chuya wybiera się z wizytą największa plotkarka przedmieścia - Clorinda. Jest przekonana, że Lupe sprzedała syna Marinie w zamian za mieszkanie. Marina jedzie, jak Lupe i Chuy zareagowali na incydent z Patty. Po drodze spotyka Sarę i Julia. Nie może uwierzyć, że Julio przeżył upadek. Sara i Julio chcą pieniędzy. Grożą, że jeśli Marina im nie zapłaci, zdradzą wszystko Ricardowi. Marina nie chce się zgodzić. Uderza Sarę w twarz. Ricardo odwiedza sierociniec, z którego zabrał Patty, aby ją adoptować. Laura na próżno usiłuje się zaprzyjaźnić z Danielem - Cristianem. On ucieka przed nią z krzykiem. Firma rodziny Alarcon znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Grozi jej bankructwo. Ricardo zgadza się, aby Rosalba zaprosiła Patty na kolację. Patty, aby zapomnieć o Chuyu, zgadza się zostać dziewczyną Bruna. Wzywa go do domu i mu to oznajmia. Bruno jest szczęśliwy. Ricardo widzi, jak się całują. On także cieszy się z tego związku. Marina w rozmowie z Chuyem, pyta go o uczucie do Patty. Chłopak przyznaje, że ja kocha, ale jednocześnie uważa się za niegodnego jej miłości. Patty nie chce dalej pomagać babci w walce z Mariną. Staje po stronie matki. Dla Alberty oznacza to wypowiedzenie wojny. Ricardo zdradza Marinie, że poznał prawdziwą matkę Patty.


odcinek 41 Środa, 31 października
Ricardo otrzymuje anonim. Domyśla się, że wysłała go Sara. Sara podejrzewa, że Chuy jest zaginionym synem Mariny. Rosalba próbuje się zbliżyć do Patty. Laura zaprzyjaźnia się z Cristianem/Danielem. Przypomina jej zmarłego męża. Do Chuya przychodzi wezwanie z sądu. Lucia przyjeżdża w odwiedziny do Joaquina. Veronica zamierza przejąć cały majątek wujka. Chuy mówi Patty, że ją kocha, ale dziewczyna twierdzi, że spotyka się z Brunem. Marina przekonuje Ricarda by wycofał zarzuty przeciwko Chuyowi.

odcinek 42 Piątek, 2 listopad
Patty prosi Marinę, by wyjawiła prawdę Chuyowi. Daniel wstydzi się powiedzieć Laurze, że jest jej mężem. Ferderico przyjeżdża do firmy Alarconów. Spotyka się z Rosalbą, swoją dawną dziewczyną. Joaquin oświadcza, że w testamencie umieści także Lucię. Veronica jest wściekła. Postanawia do tego nie dopuścić. I wyłącza w domu telefon. Marina dalej pozwala się szantażować Juliowi i Sarze. Sara przychodzi do domu Chuya.Antonieta namawia Rosalbę, by powiedziała Patty, że jest jej matką.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Karolfcia
Moderator
ModeratorJoined: 25 Apr 2007
Posts: 5262
Read: 0 topics

Helped: 1 time
Warns: 0/4
Location: (= NiSkO =)

PostPosted: Mon 15:28, 29 Oct 2007    Post subject:

odc. 43 (Pon. 5.11)
Julio dzwoni do Ricarda i informuje go, że żona go zdradza. Ten wynajmuje detektywa.
odc. 44 (6.11)
W trakcie rozmowy z Mariną Alberta zaczyna się źle czuć. Marina zjawia sie w domu Sary i robi jej awanturę. Potem proponuje Chuyowi, aby zamieszkał w rezydencji Alarcon.
Odc. 45 (7.11)
Veronica przyjeżdża do Acapulco. Sara informuje detektywa, że Chuy jest kochankiem Mariny. Alberta mówi Ricardowi o kochanku jego żony.
Odc. 46 (8.11)
Ricardo słyszy rozmowę Mariny z Lupe na temat Chuya. Julio podaje mu adres chłopaka. Na wieść o planach zmiany testamentu przez wuja, Veronica dusi go poduszką.
Odc. 47 (9.11)
Paty dowiaduje się od Rosalby, że została adoptowana. Daniel zdradza Laurze swoją prawdziwą tożsamość i prosi żonę o wybaczenie. Ona odmawia.
Odc. 48 (12.11)
Paty opowiada rodzinie o planach Sary i Julia. Marina postanawia zastawić na nich pułapkę. Lupe wraz z Chuyem wracają do starego mieszkania.
Odc. 49 (13.11)
Marina wyznaje Ricardowi, że Chuy to ich syn. Mąż jej nie wierzy. Chela chroniąc Lupe potwierdza przy Ricardzie, że Chuy i Marina są kochankami. Veronica postanawia udawać Laurę i zdobyć Ricarda.
Odc. 50 (14.11)
Rosalba przychodzi do odmu Paty. Spotyka się z Albertą, która ją wyrzuca. Veronica, podając się za Laurę, opowiada Ricardowi o zdradach Mariny.
Odc. 51 (15.11)
Federico i Veronica zawierają umowę. Marina uporczywie szuka Lupe i Chuya. Veronica próbuje uwieść Ricarda. Cała scenę obserwuje Alberta.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Tue 17:00, 30 Oct 2007    Post subject:

dzięki za streszczenia ,choć trochę są krótkie zapewne ze Świata seriali

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Karolfcia
Moderator
ModeratorJoined: 25 Apr 2007
Posts: 5262
Read: 0 topics

Helped: 1 time
Warns: 0/4
Location: (= NiSkO =)

PostPosted: Wed 17:48, 31 Oct 2007    Post subject:

yhym ze ŚS

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Wed 17:55, 31 Oct 2007    Post subject:

daję dłuższe streszczenia

Poniedziałek 05. 11.2007r.- odc.43

Antonietta namawia Rosalbę, aby powiedziała Patty, że jest jej prawdziwą mamą. Rosalba nie chce tego zrobić. Federico obiecuje Ricardowi i Eliasowi, że postara się o pożyczkę na ratowanie spółki żeglugowej. Jedzie do don Joaquina, swojego dawnego pracodawcy, aby prosić go o pieniądze. Na miejscu spotyka Weronikę, która jest przekonana, że Federico chce się na niej mścić, bo ona szesnaście lat wcześniej go zostawiła przed ołtarzem. Sara i Julio nadal szantażują Marinę. W jej obronie staje Guillermo, ale to nic nie daje, bo Julio postanawia zadzwonić do Ricarda. Zmienionym głosem informuje go, że żona go zdradza. Ricardo zaczyna mieć wątpliwości i żąda od Mariny wyjaśnień. Pyta ją na co wydaje pieniądze i dokąd codziennie wychodzi. Marina wymawia się byle czym i nie mówi Ricardowi prawdy. Ricardo postanawia wynająć detektywa.

Wtorek 06.11.2007.- odc.44

Alberta ma pretensje do Mariny, że ta zdradza jej syna i to z młodym chłopcem, któremu kupiła mieszkanie. Marina usiłuje zachować spokój, ale jest to trudne. W trakcie dyskusji Alberta nagle źle się poczuła. Ricardo podejrzewa, że złe samopoczucie jego mamy zostało spowodowane zachowaniem Mariny, którą podejrzewa o to, że go zdradza. Federico załatwia pożyczkę od don Joaquina dla spółki żeglugowej. Weronice to się nie podoba. Postanawia bronić interesów wujka i wejść do władz spółki. Marina zjawia się w domu Sary i robi jej karczemną awanturę. Dochodzi nawet do rękoczynów. Lupe namawia Marinę, żeby jak najszybciej powiedziała swojemu mężowi, że Chuy jest jego synem. Marina tego nie robi, natomiast proponuje, żeby Chuy zamieszkał z nią, bo wtedy będzie mogła mu pomóc w nauce w szkole. Antonietta idzie do Patrycji i chce jej powiedzieć, że Rosalba jest jej matką.

Środa 07. 11.2007. -odc.45


Do Acapulco przyjeżdża Veronica. Jej przyjazd zaskakuje Federico. Okazuje się, że Veronica na polecenie wuja ma kontrolować, co się dzieje z pożyczką udzieloną przez niego spółce Alarcon. Federico domyśla się, że Veronica chce zatrzymać pieniądze dla siebie. Elias i Ricardo biorą Veronikę za Laurę. Veronica wyraźnie jest zauroczona Ricardem. Lupe obawia się, że Marina na zawsze odbierze jej Chuya. Nie podobają jej się plany przeprowadzki do rezydencji rodziny Alarcon. W obawach utwierdzają ją przyjaciółki, Chela i Blanca. Na polecenie Ricarda detektyw dociera do domu, w którym mieszka Chuy. Podaje się za hydraulika. Wypytuje o Marinę. Sara jest gotowa udzielić mu szczegółowych informacji. Potwierdza, że Chuy jest kochankiem Mariny. Alberta jest w stanie krytycznym. Lekarz kazał rodzinie przygotować się na najgorsze. Guillermo przestrzega Marinę, że gdy Alberta wyzdrowieje, opowie Ricardowi wszystko o wynajęciu mieszkania dla Chuya. Namawia, by wyznała mężowi prawdę. Marina nadal się upiera, aby jeszcze poczekać. Ricardo spotyka się z Mariną w szpitalu. Okazuje się, że nie ma pieniędzy, aby zapłacić za leczenie matki. Prosi Marinę, aby oddała mu swoją biżuterię. Chce ją sprzedać. Marina nie zgadza się. Federikowi się wydaje, że Rosalba coś przed nim ukrywa. Bez skutku usiłuje wyciągnąć to od niej. Detektyw przekazuje Ricardowi uzyskane od Sary informacje. Widząc reakcję klienta, zastrzega, że są niepotwierdzone. Ricardo kłóci się z Mariną. Alberta również mówi mu o kochanku Mariny. Laura znowu dostaje anonimowy list z miłosnym wyznaniem. Veronica wyznaje Federikowi swoje zamiary wobec Ricarda.


Czwartek 08.11.2007. - odc.46


Chuy dostaje wysokiej gorączki. Lupe wzywa Marinę. Ricardo podsłuchuje ich rozmowę telefoniczną. Potwierdza ona jego podejrzenia, że Marina ma kochanka. Biegnie do wuja i Pastory. Żąda wyjaśnień, ale słowa obojga go nie uspokajają. Jest przekonany, że go oszukują i pomagają Marinie w "przyprawianiu mu rogów." Żąda od detektywa podania adresu, pod którym jego żona go zdradza. Detektyw przerywa rozmowę z obawy, że klient popełni jakieś głupstwo. Blanca namawia Lupe do powrotu do dawnej dzielnicy. Lupe obawia się biedy, ale też nie chce stracić syna. Chuy przyznaje się Lupe, że chciałby zdobyć dobry zawód i ożenić się z Patty. Lupe przerażają te plany, zwłaszcza, że Chuy zamierza się przenieść do rezydencji Alarconów. Veronica stara się uwieść Ricarda. Do Ricarda dzwoni Julio. Podaje mu adres, pod którym może znaleźć "kochanka" swojej żony. Ricardo przyjeżdża i spotyka Sarę. Ona wszystko mu opowiada, potwierdzając jego obawy. Nie zauważa przy tym, że bezpowrotnie traci szansę na szantażowanie Mariny. Ricardo wraca do domu i żąda od Mariny wyjaśnień. Marina jest zdruzgotana jego brakiem zaufania. Nie chce się tłumaczyć. Ricardo postanawia się wynieść z domu. Do Veroniki dzwoni Leandra. Okazuje się, że wuj Joaquin jest ciężko chory. Veronica w pośpiechu wraca na ranczo. Wuj postanawia zmienić testament i podzielić majątek równo między Laurę, Lucię i Veronikę. Veronica postanawia do tego nie dopuścić i dusi wuja poduszką. Do Patty przychodzi Antonieta, siostra Rosalby. Zdradza jej, że jej biologiczną matką jest właśnie Rosalba. Później jedzie do firmy i opowiada o tym Rosalbie. Rosalba jest przerażona. Wie, że Patty nigdy nie wybaczy jej porzucenia.

Piątek 09.11. 2007 - odc.47


Patty jest zrozpaczona. Ma za złe rodzicom, że nie powiedzieli jej o adopcji. Błąkającą się dziewczynę spotyka Julio. Kiedy dowiaduje się, że to córka Alarconów zabiera ją do siebie. Marina mówi Lupe, że ze względu na złą sytuację rodzinną postanowiła wyjechać z Chuyem za granicę. Lupe czym prędzej wyprowadza się z synem z mieszkania i wraca na "stare śmieci". Daniel wyznaje Laurze, że ją kocha i odkrywa prawdziwą tożsamość. Prosi żonę, by porzuciła życie zakonne i wróciła do niego. Kiedy Laura zdecydowanie odmawia, popełnia samobójstwo. Julio postanawia przekształcić przypadkowe spotkanie z Patty w porwanie. Patty ucieka z jego mieszkania i wraca do rezydencji Alarconów.


Poniedziałek 12.11.2007. - odc.48

Patty opowiada rodzinie o planie Julia i Sary. Sara, nieświadoma że Patty jednak wróciła do domu, dzwoni do Alarconów i żąda okupu. Marina postanawia zastawić pułapkę na parę przestępców i zaprasza ich po odbiór pieniędzy. Na miejscu Julio wyczuwa pułapkę i grozi bronią Marinie. Po krótkiej szamotaninie ucieka, ale policja łapie Sarę i jej wspólniczkę, Leonor. Ricardo postanawia zamieszkać z Federikiem Santibańezem. Lupe wmawia Chuyowi, że Marina znalazła sobie innego podopiecznego i dlatego wyrzuciła ich z mieszkania. Veronika odwiedza Federica i go szantażuje. Nie da mu pieniędzy, o które prosił don Joaquina, jeśli nie pomoże jej rozbić małżeństwa Mariny i Ricarda.

Wtorek 13.11.2007. - odc.49


Lupe i Chuy wrócili do swojego dawnego mieszkania w biednej dzielnicy. Lupe chce ukryć Chuya przed Mariną, bo obawia się, że Marina odbierze jej chłopca. Marina mówi Ricardowi, że Chuy nie jest jej kochankiem, a ich zaginionym synem. Ricardo jej nie wierzy. Tuercas przekazuje Patty i Marinie informację o tym, gdzie jest Chuy. Marina namawia Ricarda, żeby pojechał tam z nią i sam przekonał się czy Chuy jest jego synem. Gdy docierają na miejsce, Chela, chroniąc Lupe i Chuya, mówi Ricardowi, że Marina i Chuy są kochankami. Marina jest załamana. Veronica chce porozmawiać ze swoją siostrą Laurą. Odwiedza ją w klasztorze. Gdy Matka Przełożona idzie po siostrę Laurę Veronca kradnie habit i ucieka z klasztoru. Postanawia udawać Laurę, żeby zdobyć miłość Ricarda. Alberta wzywa Rosalbę do szpitala i informuje ją, że ma się trzymać z dala od Patty.

Środa 14.11.2007. - odc.50

Chela ma wyrzuty sumienia, że okłamała Marinę. Zdaje sobie sprawę, że zniszczyła jej życie. Lupe ją pociesza. Clorinda, osiedlowa plotkarka, spotyka zapłakaną Marinę i oczywiście natychmiast wymyśla mrożącą krew w żyłach historię z udziałem Mariny i jej męża. Ta informacja dociera do Chuya. Zdaje sobie sprawę, że Marina go szukała. Ma pretensje do Lupe, która przekonuje go, że to nieprawda. Chuy mówi swojej mamie, że nie pozwoli nikomu na rozdzielenie go z Mariną. Rosalba chce się spotkać z Patty i w tym celu udaje się do jej domu. Niestety spotyka Albertę, która wyrzuca ją za drzwi. Veronica, przebrana za Laurę odwiedza Ricarda. Niby to z wielkimi oporami wyznaje mu, że Marina opowiadała jej o tym, że jej syn urodził się martwy. Ricardo jest załamany. Patty źle się czuje i zemdlała. Marina jest przerażona i wzywa lekarza. Dowiaduje się też, że Patty bierze jakieś tabletki.


Czwartek 15. 11.2007. - odc.51


Federico dzwoni do Mariny i zawiadamia ją, że jest u niego w domu pijany Ricardo. Federico liczy, że Ricardo straci szacunek żony i później on będzie mógł zająć jego miejsce przy boku Mariny. Odwiedza go Veronica. Przyznaje się, że przebrała się w habit Laury i podając za nią, oczerniła Marinę, że kiedyś kochała innego, urodziła martwe dziecko i sama je pochowała. Próbuje wykorzystać sytuację, aby zdobyć zaufanie Ricarda. Lupe chce wyjechać z Chuyem do stolicy, ale on nie chce. Alberta razem z Brunem jedzie do sierocińca. Tam daje upust swojej wściekłości. Oznajmia matce przełożonej, że postara się, aby za złamanie przepisów o poufności adopcji władze usunęły ją ze stanowiska dyrektorki. Matka przełożona nie może uwierzyć, że Rosalba złamała przysięgę milczenia. Przyrzeka, że spróbuje naprawić krzywdę i pojedzie do Rosalby, aby zażądać usunięcia się jej z życia Patty. Rosalbę odwiedza Guillermo. Przeprasza za Albertę i pozwala jej odwiedzać Patty w rezydencji. Zapewnia ją, że Patty kiedyś jej wybaczy. Patty odwiedzają Bruno, Silvia i Fercho. Okazuje się, że Bruno im zdradził tajemnicę jej pochodzenia. Patty się gniewa, że mówi o jej sprawach bez jej zgody. Zrywa z Brunem. Bruno jej grozi, że gorzko pożałuje swojej decyzji. Alberta przychodzi do Patty na rozmowę. Zakazuje jej kontaktów z Rosalbą. Marina szuka Lupe i Chuya w dzielnicy biedy. Spotyka Blankę, ale ona nie chce zdradzić ich miejsca pobytu. Później zaczepia ją Clorinda. To ona zapewnia ją, że Lupe ukrywa Chuya w tej okolicy. Matka przełożona przyjeżdża do Rosalby. W trakcie rozmowy zjawia się Patty i żąda od matki wyjaśnienia, dlaczego ją porzuciła. Veronica odwozi Ricarda do domu. Alberta zastaje ich, kiedy Veronica jest gotowa go pocałować. Po wyjściu Veroniki, którą wzięła za Laurę, żąda od Ricarda wyjaśnień. Ricardo przyznaje, że upił się, ponieważ razem z Eliasem doprowadził do bankructwa spółki.

Piątek 16.11.2007.- odc.52


Alberta na wiadomość o bankructwie wpada w panikę. Boi się biedy. Ma pretensję do synów, że dużo wcześniej znali sytuację firmy, a o niczym matce nie powiedzieli. Marina wraca z dzielnicy biedy uszczęśliwiona, bo zdobyła informację, że jej syn jest w Acapulco i nie wyjechał do Vera Cruz. Ricardo oznajmia jej, że wystąpił o rozwód. Marina ma żal do męża, że jej nie ufa. Lucia odwiedza Laurę. Opowiada o tym, że Veronica ukradła jej habit, podawała się za nią i oczerniała Marinę w rozmowie z Ricardem. Laura spotyka się z Veronicą i żąda wyjaśnień. Veronica tłumaczy siostrze, że Lucia zwariowała. Naiwna Laura jej wierzy. Veronica po powrocie do domu, mści się na siostrze. Niszczy jej tort, a potem zmusza ją do jedzenia. Przyjaciółki nakłaniają Lupe do jak najszybszego wyjazdu, ale ona wciąż się waha. Wtedy zjawia się Marina i Guillermo. Marina żąda kontaktu z synem. Lupe tłumaczy Marinie, że Chuy się w niej zakochał i dlatego w pośpiechu wyprowadziła się z mieszkania wynajmowanego w dzielnicy bogaczy. Marina jest zdruzgotana. Guillermo czuje, że Lupe ich okłamała, ale nie ma na to żadnych dowodów. Ricardo mimo błagań córki, wyprowadza się z domu. Elias w obecności Mariny powiadamia wuja o bankructwie stworzonej przez niego spółki.


Odcinek 53:
Pijany Ricardo przychodzi do dzielnicy, w której mieszka Chuy. Wymachuje bronią. Później przychodzi do Veroniki i bierze ją za Laurę. W domu Alarconów dochodzi do spięcia między Albertą a Pastorą i Mariną. Patty tak się przejmuje kłótnią, że mdleje. Lekarz nakazuje badanie krwi. Veronika grozi Lucii, że umieści ją w zakładzie zamkniętym. Przychodzi też do Mariny i namawia ją, by odnalazła świadectwo urodzenia Chuya. Federico podsuwa taki sam pomysł Ricardowi. Veronika uprzedza małżonków i wyrywa świadectwo z księgi archiwalnej. Marina jest załamana. Zniknął jedyny dowód na to, że Chuy jest synem Ricarda.


Wtorek 2007.11.20 odc 54:
Ricardo szuka świadectwa urodzin Chuya. Znajduje tylko resztki po wyrwanej kartce. Dowiaduje się, że wcześniej była w szpitalu Marina. Podejrzewa, że żona specjalnie wyrwała kartkę, by ukryć fakt, że dziecko zmarło. Veronika usypia Lucię. Przekonuje Laurę, że Lucię należy umieścić w szpitalu psychiatrycznym. Do Patty przychodzą w odwiedziny Rosalba i Federico. Marina mówi mężczyźnie, że Rosa jest biologiczną matką Patricii. Federico podejrzewa, że może być ojcem dziewczyny. Ricardo przynosi złe wieści od lekarza: Patty cierpi na zanik szpiku i zostało jej niewiele życia. Postanawia jednak nic nie mówić ani Patty ani Rosalbie. Federico przychodzi do Chuya. Chce się dowiedzieć od Lupe, czy Chuy faktycznie jest dzieckiem Alarconów. Veronika przebrana w habit udaje Laurę i wmawia Marinie, że Ricardo już jej nie kocha i znalazł sobie nową kobietę.

Sroda 2007.11.21 odc 55:
Marina bardzo się przejmuje chorobą Patty. Wraz z Ricardem ukrywają jej chorobę. Wmawiają jej, że cierpi na anemię. Julio mówi Lupe, że wie, iż Chuy nie jest jej synem. Chwilowo nie zamierza nic zrobić z tą informacją. Julio nadal szantażuje Marinę. Ricardo stara się o pracę nauczyciela w szkole Patty. Veronica prosi Federico, by kierował jedną z jej firm. Jest zadowolona, bo uważa, że ona sama zatrzyma cały majątek po wujku. Lucia nic nie dostała, a Laura, w klasztorze, niczego nie potrzebuje. Marina zgadza się, by Rosalba weszła do pokoju Patty. Alberta jest wściekła i informuje Rosalbę, że to przez nią Patty jest śmiertelnie chora. Ricardo coraz częściej spotyka się z Weroniką, a Federico szuka okazji by spotykać się z Mariną.

Czwartek 2007.11.22 odc 56:
Veronika przeprowadza się do nowego mieszkania i zmusza Lucię by jej towarzyszyła. Ricardo coraz częściej się upija. Pewnego dnia, kompletnie pijany usiłuje zmusić Marinę by poszła z nim do łóżka. Na szczęście interweniuje Guillermo. Ricardo bardzo żałuje tego, co zrobił i przeprasza Marinię. Federico namawia Chuya na dalszą naukę, proponując, że załatwi mu stypendium. Początkowo Lupe się nie zgadza, ale w końcu ulega i się zgadza. Lucia chce pokazać Marinie i Ricardowi kartę porodową Mariny, z której wynika, że jednak urodziła syna. Po kilku próbach, wreszcie udaje jej się zastać ich oboje razem. Federico zaczyna podejrzewać, że Patty jest jego córką. Rosalba zaprzecza.

Piątek 2007.11.23 odc 57:
Lucia odwiedza Marinę i Ricarda. Podczas ich rozmowy przychodzi Federico. Lucia nie chce im pokazać dokumentu, chociaż obiecywała, że to zrobi. Federico obiecuje, że odwiezie Lucię i właściwie jej szukał. Ricardo namawia ich, żeby zostali. Jest ciekawy dokumentu, ale Lucia się wymawia i obiecuje, że jeszcze wróci. Veronica jest wściekła, że Lucia ukradła jej dokument zaświadczający, że Chuy jest synem Ricarda. Gdy żąda od Lucii, aby mu go zwróciła, Lucia udaje, że o niczym nie wie. Veronica grozi, że ją zamknie i zagłodzi ją na śmierć. Bruno nie może uwierzyć, że Patty jest umierająca. Chce być przy niej, ale Elias go ostrzega, że nie powinien o niczym mówić Patty, ponieważ ona nie zdaje sobie sprawy, że jest ciężko chora. Ricardo dostaje pracę w szkole średniej Patty jako nauczyciel literatury. Marina również postanawia szukać pracy. Federico deklaruje pomoc. Chce ją zatrudnić jako swoją asystentkę. Stara się również o to, aby Chuy został przyjęty do najlepszej szkoły średniej w Acapulco. Chodzi do niej Patty i Bruno, a także uczy w niej Ricardo. Rosalba pragnie wywieźć Patty zagranicę w nadziei, że znajdą się tam lepsi lekarze. Alberta znowu próbuje źle nastawić Ricarda przeciwko Marinie. Wspomina o wizycie Federika i usiłuje przekonać syna, że Federico przychodzi dla Mariny. Latas flirtuje z Blanką. Clorinda przyłapuje ich na pocałunku. Veronica wciąż walczy o Ricarda. Udaje jej się go uwieść. Kochają się, a Marina nadaremnie czeka na męża do świtu. Federico odprowadza Chuya do szkoły i podaje go za swojego syna: Ricarda Santibaeza. Zapytany o metrykę syna, twierdzi, że właśnie stara się o oryginał, ponieważ odpis zaginął podczas przeprowadzki. Chuy spotyka Patty i Bruna. Bruno jest niemiły i obraża Chuya. Marina znajduje u Ricarda czek od Veroniki. Odwiedza ją, aby się dowiedzieć, za co Veronica zapłaciła. Veronica stwierdza, że Ricardo prosił ją o pożyczkę, a ona nie mogła mu odmówić. Marina chce się widzieć z Lucią, ale Veronica kłamie, że Lucia wyjechała na kilka dni na ranczo.

To się będzie działo! Szczególnie z chorobą Patty.. oraz w końcu będzie Veronica A w dodatku z Ricardem!


odcinek 58 poniedziałek 2007.11.26
Rosalba przychodzi do rezydencji Alarconów. Alberta usiłuje ją wypędzić, ale Rosalba jej przypomina, że ma prawo widzieć się z córką. Oznajmia, iż zamierza zabrać ją zagranicę. Na te słowa zjawia się Marina. Oświadcza Rosalbie, że jest opiekunem prawnym Patty i nigdy się nie zgodzi na jej wyjazd. Rosalba ogłasza, że jest gotowa porwać córkę. Alberta grozi jej więzieniem. Rosalba jest gotowa na wszystko, aby ratować życie córki. Guillermo ją tłumaczy w rozmowie z Mariną. Bruno przekonuje Patty, że chce z nią być na zawsze, bo ją kocha. Patty zapewnia go o swojej przyjaźni. Nie chce go oszukiwać. Przekonuje, że nigdy nie odwzajemni jego uczucia. Federico z Veroniką wybierają się do Lupe. Veronica chce poznać syna Ricarda. Zamierza wykorzystać tę znajomość do własnych celów, czyli zdobycia Ricarda na zawsze. Marina jest zazdrosna o Veronikę. Obawia się także spotkania Ricarda z Chuyem w szkole. Lęka się, że Ricardo źle potraktuje syna. Koledzy i koleżanki Patty przygotowują dla niej przyjęcie urodzinowe. Federico będzie kierował jedną z firm Veroniki. Zatrudnił również Eliasa i Marinę. Wypytuje Eliasa o rozwód Mariny i Ricarda. Marina przyjęła propozycję Federika ze względu na trudną sytuację finansową rodziny. Chce również partycypować w kosztach leczenia Patty. Chuy chce zrezygnować ze szkoły. Boi się Ricarda i jest przekonany, że szkoła jest nie dla niego. Powinien porzucić marzenia i zacząć szukać jakiejś pracy zarobkowej. Patty go przekonuje, że powinien zostać i starać się udowodnić Ricardowi, że jest dobrym pracowitym uczniem. Ricardo zwraca się do dyrekcji z ostrzeżeniem, że Chuy jest złodziejem. Dyrektorka nie chce w to uwierzyć. Przekonuje Ricarda, że chłopiec zasługuje na szansę. Wtedy się dowiaduje, że ojcem chłopaka jest Federico Santiba?ez. Ricardo podczas lekcji zadaje podchwytliwe pytania Chuyowi, ale on na wszystkie doskonale odpowiada. Clorinda za to opowiada niestworzone historie o Chuyu, między innymi, że Marina jest z nim w ciąży. Veronica w rozmowie z Mariną przyznaje, że zna jej syna.

odcinek 59 Wtorek, 27 listopad
Veronika zaprzyjaźnia się z Mariną. Chuy ma pretensje do Fernanda i Lupe - nie powiedzieli mu, że w liceum wykłada Ricardo. Rosalba wdziera się do domu Alarconów i chce wejść do Patty. Zamierza powiedzieć córce prawdę odnośnie jej choroby i wyjechać z nią na operację za granicę. Alberta kategorycznie się temu sprzeciwia. Veronica wmawia Laurze, że Lucia zupełnie straciła rozum, a sama potajemnie ją narkotyzuje. Ricardo ma pretensje do Mariny, że poprosiła Santibańeza, by dał swoje nazwisko Chuyowi. Robi też karczemną awanturę Federicowi. Ten stwierdza, że ma prawo robić co mu się podoba, bo Ricarda już nic nie łączy z żoną. Patty znowu źle się czuje. Lekarz stwierdza, że potrzebna będzie transfuzja krwi i radzi przygotować Patty na najgorsze.

odcinek 60 Środa, 28 listopad
Julio nie chce przyjąć czeku. Marina traci cierpliwość. Wywiązuje się strzelanina, w trakcie której zostaje ranna Matilde. Julio ucieka. Veronika upija Ricarda i namawia go do zdrady. Kiedy ten zasypia, dzwoni do domu Alarconów i komunikuje, że mąż Mariny zostaje u niej na noc. Chela dostaje od sąsiadów żelazko i może się zabrać do pracy. Matilde odzyskuje przytomność. Na szczęście nic jej nie grozi. Chuy wrzuca do plecaka Patty list miłosny. Znajduje go Alberta, która sądzi, że list skierowany jest do Mariny. Pokazuje go Ricardowi

odcinek 61 Czwartek, 29 listopad
Ricardo nie może uwierzyć, że Chuy przysyła listy miłosne do Mariny. Alberta nie ma co do tego wątpliwości i usiłuje przekonać syna, by rzucił Marinę. Patty nie wierzy, by Chuy napisał list miłosny do Mariny, ale zaczyna wątpić czy Chuy naprawdę jest synem Mariny. Marina postanawia spytać Chuya o co chodzi z tym listem, ale Lupe zręcznie jej w tym przeszkadza. Lupe prosi Marinę, by na jakiś czas oddaliła się o Chuya. Federico zatrudnia Marinę w swojej firmie, na stanowisku asystentki. Weronika podsuwa Ricardowi pomysł na pozbycie się Chuya. Wystarczy wznowić sprawę o kradzież i wsadzić chłopaka za kratki. Lucia dzwoni do Laury i prosi ją o pomoc. Mówi jej, że Weronika jest złą kobietą, ale Laura jej nie wierzy. Mimo to, wraz z siostrą przełożoną wybiera się do niej. Niestety Weronika domyśliła się, że Lucia zadzwoniła do Laury i ponownie podaje jej środki odurzające, robi jej bardzo mocny makijaż i sprawia, że zarówno Laura, jak i siostra przełożona wierzą, że Lucia zaczyna wariować. Ricardo robi Chuyowi awanturę o list miłosny.

odcinek 62 Piątek, 30 listopad
Laura i matka przełożona bardzo się przejęły stanem Lucii, ale nie wiedzą, że jest on spowodowany działaniem środków odurzających podawanych przez Weronikę. Patty chce zorganizować przyjęcie urodzinowe, ale Alberta się na to nie zgadza, wymawiając się licznymi problemami, jakie przeżywa ich rodzina. Weronika ma pretensje do Federica, że zbyt długo uwodzi Marinę. Federico nie zgadza się na plan Weroniki, żeby wsadzić Chuya do więzienia. Uważa, że Marina za bardzo by to przeżywała. Stan Patty ulega znacznemu pogorszeniu. Lekarz uważa, że niebawem będzie musiał ją hospitalizować. Guillermo prosi Rosalbę, by nie mówiła Patty, że jest śmiertelnie chora.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Thu 12:12, 15 Nov 2007    Post subject:

odcinek 63 Poniedziałek, 3 grudzień
Alberta wywołuje kłótnię z Mariną. Ricardo interweniuje. Prosi, aby nie prowokowała Mariny ze względu na Patty, która jest umierająca. Alberta mimo próśb syna i lekarza o zachowanie spokoju nie potrafi zapanować nad sobą i daje wyraz swojej nienawiści do synowej. Oskarża ją o bezduszność. Patty źle się czuje i domyśla się, że jest ciężko chora. W końcu pyta ojca, czy umrze. Prosi, aby powiedział jej prawdę o chorobie. Ricardo się wykręca od odpowiedzi i opowiada o wielkim balu, jaki dla niej przygotowuje Marina. Patty nie przyszła do szkoły i Chuy jest bardzo smutny. Pragnie ją zobaczyć. Do rezydencji przychodzi Rosalba, ale Marina nie zgadza się na jej odwiedziny u Patty. Rosalba wdziera się do pokoju Patty i nie pozwala wyrzucić. Patty żąda od niej prawdy o swojej chorobie. Zaczyna się domyślać, że jest umierająca. Rosalba jest gotowa powiedzieć jej prawdę, ale obecni jej w tym przeszkadzają. Zjawia się również Federico, a Ricardo chce go wyrzucić z domu. Dochodzi do kłótni. Marina zdaje sobie sprawę, że Ricardo już jej nie kocha. Laura dopytuje się o Lucię. Veronica ją zapewnia, że Lucia jest już o wiele spokojniejsza. W rezydencji Alarconów wybuchła ostra kłótnia. Rosalba żąda, aby pozwolono jej wywieźć Patty zagranicę. Twierdzi, że to ona ma większe prawa do córki niż Marina i Ricardo. Oskarża ich, że nic nie robią, aby uratować życie Patty, że są mordercami. Marina mdleje. Patty chce wstać z łóżka, żeby się dowiedzieć, co to za krzyki. Rosalba wzywa do siebie Federika. Prosi go o pomoc w porwaniu i wywiezieniu Patty z kraju. Chuy dowiaduje się od Mairy, że Patty jest ciężko chora. Jedzie do rezydencji Alarconów, żeby się zobaczyć z Patty. Tam na rozmowie z Mariną przyłapuje go Alberta.

odcinek 64 Wtorek, 4 grudzień
Alberta natychmiast chce wyrzucić Chuya z domu. Zaskakuje ją, że przyszedł do Patty. Nadal jest przekonana, że jest kochankiem Mariny, tylko teraz chce zamienić matkę na córkę. Wzywa syna na pomoc. Nie słucha prośby Mariny, aby nic nie mówiła Ricardowi o wizycie Chuya. Do domu Ricarda przyjeżdża Veronica. Zapewnia go, że przyjechała tylko, aby go wesprzeć w trudnej chwili, ponieważ dowiedziała się od Federika, że Patty jest ciężko chora. Ricardo jest przekonany o szlachetności Veroniki. Czerpie pociechę z jej obecności. Federico nie wierzy, że Rosalba chce wywieźć Patty z kraju. Gdy słyszy, że jego obowiązkiem jest jej pomóc, zaczyna się domyślać, że to jego córką. Veronica dowiaduje się od Mariny, że Patty nic nie wie o swojej chorobie. W tym momencie służąca odwołuje Marinę do kuchni. Veronica korzysta z okazji i zakrada się do sypialni Patty. Patty bierze ją za Laurę, ale Veronica przyznaje się kim jest. Udając współczucie, mówi jej, że jest ciężko chora. Przekonuje ją, że Ricardo i Marina się nienawidzą, a udają przed nią, że są razem tylko ze względu na jej chorobę. Veronica mówi o rozwodzie, a także o tym, że Patty jest bardzo ciężko, nieuleczalnie chora i niewiele życia jej zostało. Patty obiecuje Veronice, że nikomu o niczym nie powie. Federico odwiedza Chuya. Chuy prosi go pomoc w zobaczeniu się z Patty. Ricardo odwiedza Lupe. Pyta ją wprost, czy Chuy jest kochankiem jego żony. Lupe to potwierdza. Potem idzie do spowiedzi i wszystko wyznaje księdzu. Ksiądz tłumaczy Lupe, że popełniła grzech i zrobiła bardzo źle. Musi naprawić krzywdę i wyznać prawdę. Ricardo oskarża Marinę wprost i nie wierzy w jej zaprzeczenia. Wtedy wzywa Marinę Patty. Oskarża ją o to, że ją okłamywała. Wypędza Marinę ze swojego pokoju i nie pozwala się dotknąć. Gdy wracają do jej sypialni oboje z Ricardem, Patty powtarza im słowa Veroniki, że tylko czekają na jej śmierć, żeby się rozwieść, że się nienawidzą i tylko udają miłość. Nie chce im zdradzić, kto jej to wszystko powiedział. Na koniec rozmowy mówi ojcu, że się zakochała.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Wed 10:45, 28 Nov 2007    Post subject:

Piątek.-30.11

odc.62/169
Veronica wpada na pomysł ,by wsadzić Chuya do więzienia. Stan Paty ulega znacznemu pogorszeniu. Guiilermo prosi Rosalbę , by nic nie mówiła córce o chorobie.

Poniedziałek.-3.12

odc.63
Paty zaczyna podejrzewać ,że jest poważnie chora. Rosalba prosi Federica ,aby pomógł jej porwać Paty i wywieżć ją na leczenie. Chuy przyjeżdża w odwiedziny do Paty. Alberta widzi ,jak rozmawia z Mariną.

Wtorek.-4.12

odc.64 !!
Alberta wyrzuca Chuya z domu. Veronica zdradza Paty prawdę o jej chorobie. Lupe ponownie okłamuje Ricarda i twierdzi ,że Chuy jest kochankiem Mariny.

Środa.-5.12

odc.65
Chuy odwiedza Paty. Federico wyznaje Marinie miłość. Policja szuka Chuya w szkole ,ale Ricardo nie zdradza jego adresu.

Czwartek.-6.12

odc.66
Udająca Laurę Veronica zjawia się u Chuya. Informuje Lupe ,że Chuya szuka policja i daje pieniądze na wyjazd.Chuy opowiada Paty o liście miłosnym.

Piątek.-7.12

odc.67 !!
Ricardo wyrzuca Chuya ze szkoły. Chuy odwiedza po kryjomu Paty. Przyłapuje go Alberta. Lupe chce naprawić swoje błędy i idzie do Mariny.

Poniedziałek.-10.12

odc.68
Alberta podsłuchuje rozmowę Mariny i Lupe. Przeprasza synową i obiecuje pomoc. Lucia zawiera rozejm z Federikiem. Lupe wyjawia Ricardowi ,że Chuy jest jego i Mariny synem.

Wtorek-.11.12

odc.69
Ricardo nie wierzy Lupe ani matce. Paty w ciężkim stanie trafia do szpitala.
Lucia ucieka od Veroniki i jedzie do Federica.

Środa-12.12

odc.70 !!
Veronica,jako Laura przekonuje Ricarda ,że Marina i Federico mają romans. Radzi ,aby zainteresował się Veroniką.

Czwartek-13.12

odc.71
Veronica proponuje Ricardowi ślub. Federico chce adoptować Chuya. Lucia idzie do Laury.

pozniej dam dłuższe


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Thu 18:11, 06 Dec 2007    Post subject:

odcinek 65 Środa, 5 grudzień
Chuy odwiedza Paty.Federico wyznaje Marinie miłość. Marina uważa ,że wybrał najgorszy moment na wyznanie miłości je. Policja szuka Chuya w szkole, ale Ricardo nie zdradza jego adresu. Zastanawia się sam ,dlaczego go chroni przed policją .Julio z Tuercasem obmyślają zabicie Clorindy . Paty czuje się coraz gorzej. Przyjaciele organizują dla niej przyjęcie urodzinowe. Chuy wręcza Paty naszyjnik . Sylvia planuje zdobycie Chuya. Marina z Ricardem znowu się kłócą. Veronika odwiedza Ricarda . Znajduje sposob ,aby go pocieszyć . Marina nie do końca zaczyna wierzyć Veronice . Majra dowiaduje się od Rosalby ,że Paty jest śmiertelnie chora . Nie może w to uwierzyć . Rosalba jest rozgoryczona ,że nie może wywieżć Paty za granicę .Federico dowiaduje się ,że to Veronika wyznała Paty prawdę o chorobie. Vero się nie przyznaje. Alberta modląc się prosi by uratowano Paty przed chorobą . Obiecuje sobie ,że jest skłonna traktowac Marinę jak damę . Ricardo w rozmowie z Eliasem wyznaje że za tydziueń odbędzie się jego rozwód z Mariną . Wyznaje bratu ,że już nie kocha Mariny . Nie może jej kochać skoro już jej nie ufa. Elias wierzy ,że brat wciąż kocha jego siostrę. Ricardo zastanawia się.

odc.66 Czwartek 6 grudzień
Marina myśli o Paty. Nie chce pozwolić ,aby jej córka umarła. Ricardo informuje ją ,że za tydzień rozwodzą się . Pyta się z kim chce być :z Chuyem czy z Federicem. Marina oświadcza mu ,że stał się dla niej nikim .Ricardo nie jest zadowolony. Veronika odwiedza Alarconów . Przynosi prezent dla Paty . Alberta czuwa z Mariną przy Paty. Sylvia mówi Paty ,że jest coraz bardziej zakochana w Chuyu . Idzie do Chuya i wręcza mu prezent na urodziny . Daje mu całusa . Lupe się to nie podoba. Chuy cały czas myśli o Paty . Rosalba chce przekonać Guillerma do wyjazdu Paty za granicę . On cpróbuje jej to wyperswadowaać . Sądzi że powinna pogodzić się z Mariną i Ricardem . Dochodzi między nimi do pocałunku. Veronika informuje Federica ,że odwiedziła Paty . jest przekonana ,ze Paty jest bliżej śmierci . Ricardo przyprowadza lekarza do Paty. Paty boi się że umrze . Federico uważa że Veronika postępuje podle. Chuy jest smutny z powodu Paty. Paty nie chce aby rodzice się rozwodzili. Rozma\wia z Ricardem . Przytulają sie. Laura odwiedza Alarconow . Lekarz informuje Marinę ,że będzie musiał niedługo umieścić Paty w szpitalu. Veronika ,jako laura w przebraniu ,informuje Lupe że Chuya szuka policja .Daje pieniądze na wyjazd z Acapulco. Paty rozmawia z Laurą . Laura pociesza ją. Paty mówi że jest wdzięczna kobiecie że poznała prawdę . Ricardo mówi Marinie ze sądzi że to Chuy powiedział Paty prawdę . Marina nie jest zachwycona słowami swojego męża. Veronika ignoruje Lucię. Chowa dokument ,bo chce go wykorzystać . Marina przejmuje się tym ,kto powiedział paty prawdę. Lupe chce wyjechać z Acapulco . Chuy się nie zgadza. Chce zostać przy umierającej Paty. Lupe w złości mówi mu ,ze kocha go ,chociaż nie jest jej synem. Chuy to podejrzewał . Chce wiedzieć kto go zostawił. Lupe nie chce na razie tego zdradzać synowi. Prosi aby nie przestawał ją kochać. Policjant odwiedza Lupe. Chuy chowa się . Lupe mówi że syna nie ma w domu. Policjant informuje ją że jeszcze przyjdzie . Chuy mimo to nie chce wyjeżdzać . Paty rozmawia z Mariną i Albertą . Boi się śmierci . Marina obiecuje jej że nie pozwoli by umarła. Lupe w rozmowie z Federicem wyznaje mu że Chuy przez przypadek dowiedział się ,że nie jest jej synem. Chuy spotyka sie z Paty . Całują się . W tym czasie Paty mdleje. Pastora ich zauważa i karze Chuyowi odejść . Veronika sądzi że Lucia chce ją otruć . Odmawia kolacji . Dzwoni Federico . Prosi Lucie ,aby odszukała świadectwo urodzin Chuya ,bo musi je dać Ricardowi.
Lucia nie wierzy mu i mówi żeby na nią nie liczył. Odkłada telefon ,ale zastanawia się co zrobić.

Odcinek 68:
Alberta podsłuchała jak Lupe wyznaje Marinie, że skłamała mówiąc jej, że Chuy ją kocha. Zrobiła to, bo bała się stracić syna. Bała się, że Marina, jako biologiczna matka Chuya odbierze jej syna. Po wyjściu Lupe, Alberta przeprasza Marinę i od tej chwili staje się jej sprzymierzeńcem. Usiłuje przekonać swojego syna, że Chuy jest jej wnukiem, ale Ricardo jej nie wierzy. Stan Patty się pogorszył i dziewczyna wzywa Chuya. Marina posyła Pastorę po niego. Ricardo jest oburzony obecnością Chuya w swoim domu, ale Guillermo i Marina nie przejmują się tym i wpuszczają chłopaka do Patty. Lucia przychodzi do Federika, żeby przekonać się czy może mu zaufać. Długo rozmawiają i w końcu Lucia wierzy, że Federico ją ochroni przed siostrą. Federico zwraca się do adwokata, żeby ten pomógł w sprawie oskarżenia przeciwko Chuyowi. Adwokat obiecuje interwencję. W tym czasie policja aresztuje Lupe, chcąc się dowiedzieć czegoś o Chuyu. Po przesłuchaniu, wypuszczają ją. Lupe odwiedza Ricarda i mówi mu, że Chuy jest jego synem.

Odcinek 69:
Lupe na próżno przekonywała Ricarda, że Chuy jest jego synem. Ricardo był przekonany o jej kłamstwie. Patty w ciężkim stanie trafiła do kliniki. Wiadomo już na pewno, że jest umierająca. Trzeba było podać jej krew. Zgłosiła się cała rodzina. Guillermo w imieniu Rosalby przekonuje Marinę o konieczności przewiezienia Patty do Houston, ale ona się na to nie zgadza. Koleżanka zawiadamia Chuya o ciężkim stanie Patty. Gdy trafia do kliniki, kuzyn Patty, Bruno przekonuje go, że Patty umarła. Chuy mimo to nie chce wyjść z kliniki. Gdy Bruno chce go wyrzucić, Chuy rzuca się na niego z pięściami. Interweniuje lekarz. Marina staje w obronie Chuya. Dzięki niej chłopiec może zostać i zobaczyć się z Patty. Później oddaje jej krew. Lucia szuka dokumentu potwierdzającego ojcostwo Ricarda. Veronica przyłapuje ją na tym. Bije siostrę. Lucia z rozpaczy zrzuca winę na Federico. Veronica jedzie do firmy i wyrzuca Federika z pracy, ale w końcu dochodzą do porozumienia. Lucia korzysta z okazji i ucieka z domu. Jedzie do Federika, który obiecuje jej pomóc i zabiera do siebie. Julio i Tuercas namawiają się na okradzenie apteki. Clorinda wezwała policję, bo widziała Chuya przed domem Lupe. Wszyscy przekonują Ricarda, że Chuy jest jego synem, ale on nikogo nie chce słuchać.

Odcinek 70:
Stan Patty nie poprawia się. Dziewczyna pyta Chuya, czy chciałby, aby jego mama była taka jak pani Marina. Chłopak odpowiada, że nie cierpi swojej prawdziwej matki. Ricardo odwiedza Veronikę. Ta prosi go, by się z nią natychmiast ożenił. Prawnik mówi Ricardowi, że musi powstrzymać Federica przed adopcją Chuya. Ricardo stwierdza , że nic go to nie obchodzi, bo nie jest ojcem chłopaka. Rosalba odwiedza Patty i mówi jej, że zawiezie ją na leczenie do USA. Lucia przychodzi do sierocińca. Mówi Laurze o przewrotności Veroniki. Czując że Laura nie jest przekonana, prosi by porozmawiała z Federikiem. Ten zaprzecza rewelacjom Lucii.

Odcinek 71:
Patty mówi Rosalbie, że nie chce opuszczać rodziców. Zrozpaczona kobieta mówi jej, że Marina i Ricardo rozwiedli się. Guillermo pyta Rosalbę kim jest ojciec Patty. Marina w poszukiwaniu Chuya przychodzi do domu Lupe. Zastaje tam Ricarda. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Do Veroniki sprowadza się dawna służąca don Joaquina, Leandra. Do szpitala przychodzi Veronika. Wmawia Patty, że wszyscy czekają na jej śmierć.

Odcinek 73:
Lucia postanawia iść z Federikiem do mieszkania Weroniki, żeby znaleźć dokument potwierdzający, że Chuy jest synem Mariny i Ricarda. Muszą tylko poczekać na sprzyjającą okazję. Patty ma kryzys i w przerażeniu krzyczy, że chce umrzeć. Marina usiłuje ją uspokoić. Lupe odwiedza Patty. Przedstawia jej się jako mama Chuya. Patty prosi ją, by dbała o swojego syna i przypilnowała go, żeby nadal się uczył. Lupe opowiada o tym Blance i Cheli. Razem, kobiety postanawiają się zwrócić o pomoc do Clorindy, która jest uzdrowicielką. Silvia ponownie odwiedza Chuya. Ma nadzieję, że zdobędzie jego względy. Dyrektorka szkoły prosi Federika na rozmowę, bo znalazła jakieś nieścisłości w dokumentach Chuya. Rosalba chce wywieźć Patty do Stanów. Lekarze nie chcą na to pozwolić. Patty też tego nie chce.

Odcinek 74:
Guillermo przekonuje Rosalbę, że awantury to nie jest najlepsza metoda dogadania się z Mariną. Prosi ją, żeby spokojnie porozmawiała z Mariną i Ricardem. Rosalba rozmawia z Ricardem, ale nie udaje jej się go przekonać. Lupe przyprowadza Clorindę do Patty. Cloronda odprawia swoje czary i dochodzi do wniosku, że w sali szpitalnej krąży śmierć. Patty powinna się wynieść z tej sali, bo tylko poza nią się uratuje. W trakcie odprawiania czarów do pokoju Patty wchodzi Ricardo. Wściekły wyrzuca wszystkie kobiety. Jednak Patty przejęła sią tym, co powiedziała Clorinda. Prosi rodziców, żeby zawieźli ją do domu. Marina i Ricardo ulegają jej prośbom. Marina tłumaczy dyrektorce szkoły i Ismaelowi, że Chuy jest synem jej i Ricarda. Oboje obiecują mu pomóc. Federico przeprowadza poważną rozmowę z Weroniką. Mówi jej, że wie o tym, że przebierała się za Laurę. Weronika jest zaniepokojona. Lucia i Federico wchodzą do mieszkania Weroniki i dzięki pomocy Leandry znajdują dokument, potwierdzający, że Marina jest matką Chuya. Federico pokazuje go Ricardowi.

Odcinek 75:
Służąca Leandra przyznaje się Veronice, że oddała Lucii i Federikowi akt urodzenia Chuya. Veronica dostaje ataku szału. Każe się Leandrze wynosić. Później zmienia zdanie i pozwala jej zostać. Federico oddaje dokument Ricardowi, który wreszcie ma niepodważalny dowód, że jest ojcem Chuya. Patty wróciła do domu. Czeka na Chuya. Marina obiecuje, że po niego pojedzie, ale on sam się zjawia. Alberta nie cierpi Federika. Wie, że jest zakochany w Marinie i zrobi wszystko, żeby rozdzielić ją i Ricarda. Chuy wie, że Patty jest umierająca. Wybucha gniewem, gdy Lupe przekonuje go, że życie ma dla niego przyjemne niespodzianki, na przykład chwilę, gdy pozna prawdziwych rodziców. Chłopiec sądzi, że został przez nich porzucony i dlatego ich nienawidzi. Rosalba wciąż próbuje przekonać Patty do wyjazdu zagranicę. Dziewczyna nie chce umierać samotnie w obcym kraju. Woli zostać wśród najbliższych, ale Rosalba nie rezygnuje. Ricardo usiłuje przeprosić Marinę za wyrządzone krzywdy i prosi o jeszcze jedną szansę. Marina jednak nie przyjmuje jego przeprosin. Oznajmia mu, że postanowiła wyjść za mąż za Federika. Ricardo nie rozumie, jak mógł uwierzyć w kłamstwo Laury, że Chuy jest owocem romansu Mariny i Papalote. Federico obawia się, że oddawszy dokument Ricardowi, stracił Marinę, ponieważ tamtych dwoje się pogodzi. Wraca do rezydencji i dopiero rozmowa z Mariną rozwiewa jego obawy. Veronica spotyka na plaży Ricarda. Namawia go, aby jak najszybciej powiadomił Chuya o tym, że jest jego ojcem. Ricardo dał słowo Marinie, że tego nie zrobi, ale ulega namowom Veroniki i jedzie do Chuya.

Odcinek 76:
Lupe zdumiewa widok Ricarda w drzwiach, a jeszcze bardziej jest zdumiona, gdy słyszy, że przyjechał zobaczyć się z synem. Nie zastał Chuya. Zostawia więc mu list, w którym prosi, aby chłopiec znowu zaczął chodzić do szkoły. Oświadcza Lupe, że zamierza oficjalnie uznać chłopca i dać mu swoje nazwisko. Federico odwiedza Marinę w domu, ale ona jest rozkojarzona. Postanawia wyjść, a wtedy zaczepia go Alberta, która wygarnia mu prosto z mostu, co o nim myśli. Żąda od niego, aby więcej nie pokazywał się u niej w domu. Federico w przeciwieństwie do rodziny nie obawia się krzyków Alberty. Nie uważa, aby musiał się liczyć z jej zdaniem. Chuy prosi Latasa o pracę. Latas się zgadza pod warunkiem, że Chuy będzie jednocześnie chodził do szkoły. Julio i Tuercas usiłują namówić Chuya na udział we włamaniu. Chuy odmawia, mówiąc, że wystarczy mu jeden pobyt w więzieniu. Zawiedzeni Julio i Tuercas postanawiają się zemścić. Zamierzają okraść Latasa tak, aby wina spadła na Chuya. Veronica jest wściekła na Federika, że oddał dokument Ricardowi. Wie, że Ricardo kocha Marinę i to z wzajemnością. Obawia się, że akt urodzenia chłopca, a więc dowód, że jest on synem Ricarda, połączy tamtych dwoje. Federico próbuje rozwiać jej obawy, ale Veronica uważa, że jedynym sposobem zatrzymania Ricarda jest pozbycie się Chuya na zawsze. Federico ostrzega ją, aby tego nie robiła. Chuy nie może zrozumieć nagłej zmiany nastawienia Alberty i Ricarda. Przedtem go nienawidzili, a teraz witają serdecznie. Alberta ma dość ukrywania prawdy przed wnukiem. Postanawia sama mu powiedzieć, kim są jego prawdziwi rodzice. W ostatniej chwili zapobiega temu Marina. Alberta kaja się i przeprasza, choć twierdzi, że działała w dobrej wierze. Chuy wraca do szkoły. Zaczepiają go Bruno i Fercho. Ricardo staje w obronie syna i kłótnia kończy się na niczym. Do rezydencji przychodzi Rosalba. Dowiedziała się od Federika, że Chuy nie wie, kim są jego prawdziwi rodzice i postanawia to wykorzystać dla własnych celów. Zażądała od Mariny, aby ta podpisała zgodę na wyjazd Patty zagranicę. To ma być cena za jej milczenie. Jeśli Marina nie podpisze zgody, Rosalba zdradzi prawdę Chuyowi.

Odcinek 77:
Rosario szantażuje Marinę. Jeśli nie podpisze zgody na wyjazd Patty,powie Chuyowi, że Marina specjalnie go porzuciła na śmietniku. Kobieta nie daje się zastraszyć. Chuy zaczyna pracę u ojca chrzestnego. Julio wykorzystuje zamieszanie w sklepie i kradnie klucze. Veronika w przebraniu przychodzi do Patty i każe jej namówić matkę do ślubu z Federikiem. Patty posłusznie wykonuje polecenie. Zrozpaczona Marina zgadza się na prośbę córki. Mówi Federicowi, że chce jak najszybciej za niego wyjść..

24.12-odc.78
Wszyscy są zdziwieni decyzją Mariny. Ricardo postanawia się rozmówić z Laurą. Zaskoczona zakonnica jest przerażona jego wybuchem złości. Uświadamia sobie, że Lucia nie myliła się co do Veroniki. Chuy jest załamany pogarszającym się stanem Patty. Veronika postanawia się pozbyć Chuya. Przekupuje Clorindę, by ta wynajęła kogoś, kto nastraszy Lupe i jej syna. Patty przyznaje się ojcu, że to ona namówiła matkę do ślubu z Federikiem.
27.12-odc.79
Silvia nadal uwodzi Chuya. Tłumaczy mu, że Patty umrze, a ona nadal będzie na niego czekać. Lucia czuje się skrępowana nadal mieszkając u Federika. Chce się wyprowadzić do swojego dawnego domu i znaleźć pracę. Ricardo oskarża Federika i Laurę o kradzież dokumentu potwierdzającego, że Marina jest matką Chuya. Nie przyjmuje do wiadomości, że oni tego nie zrobili. Clornida przygotowuje napad na Lupe. Omawia ostatnie szczegóły ze swoimi wspólnikami - Tuercasem i Juliem. Czekają na dogodną chwilę, gdy Lupe jest sama w domu. Tueracas i Julio wchodzą tam w maskach, robią okropny bałagan i dotkliwie biją Lupe. Rosalba grozi Marinie, że powie Chuyowi prawdę o tym, kim są jego rodzice, jeśli Marina nie zgodzi się na wywiezienie Patty do Stanów na leczenie. Ricardo usiłuje załagodzić sytuację i prosi Rosalbę, by poczekała jeszcze jeden dzień. Ricardo umawia się ze swoim adwokatem i podpisuje jakiś dokument. Chuy oświadcza się Patty, ale ona stwierdza, że już za późno na ślub. Gdy Chuy idzie do domu, do mamy, Patty zapada w śpiączkę.
28.12-odc.80
Chuy z niecierpliwością czeka na wynik badań Lupe. Marina też się bardzo tym niepokoi. Okazuje się jednak, że poza złamaną ręką i siniakami Lupe nic się nie stało. Wszyscy zastanawiają się kto mógł ją pobić i splądrować jej dom. Ricardo przybywa do szpitala i interesuje się Chuyem. Marina mówi mu, że na to trochę za późno i wychodzi, zostawiając go w szpitalu. Ricardo wchodzi do pokoju Lupe i chce dać Chuyowi pieniądze na wydatki. Chłopak ich nie przyjmuje i jest zaskoczony zainteresowaniem profesora. Alberta nie chce pozwolić Rosalbie na zabranie Patty. Jednak Guillermo wyjaśnia jej, że Ricardo podpisał zgodę na wywiezienie Patty, więc Rosalba może to uczynić jak najbardziej legalnie. Marina wraca do domu i dowiaduje się, że Rosalba wywiozła jej córkę do Stanów i to za zgodą Ricarda. Jest zrozpaczona i jej nienawiść do Ricarda jest jeszcze silniejsza. Postanawia nie odwoływać zaplanowanego na sobotę ślubu z Federikiem. Silvia przychodzi do Chuya, z zamiarem pocieszenia go.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Fri 18:49, 14 Dec 2007    Post subject:

Kolejne streszczonka

2.01.2008-odc.81

Chuy wymyślił, że pojedzie do Stanów i odnajdzie Patty. Prosi Federica o pieniądze, ale ten odmawia. Zwraca się więc do Latasa, ale ten również odmawia i przekonuje go, aby zrezygnował z tego pomysłu i zaopiekował się matką leżącą w szpitalu. Chuy postanawia poprosić o pomoc Julia. Tymczasem w Houston Patty przeżyła operację, ale nadal pozostaje w ciężkim stanie. Marina wciąż czeka na wieści od Rosalby. Na próżno. Latasa okradziono. Zabrano mu utarg z kilku dni, trzydzieści tysięcy peset. Latas natychmiast zaczyna podejrzewać Chuya. Pamięta, że nie pożyczył mu pieniędzy na wyjazd do Stanów. Przypomina mu się też incydent z kluczami. Jest gotów pójść na policję i oskarżyć Chuya o kradzież. Ricardo przejeżdża do domu, żeby się dowiedzieć, czy nie ma wieści o Patty. Zastaje Federica i urządza awanturę. Zaczynają się bić. Ricardo wraca do Veroniki. Lucia ostrzega go przed Federikiem, ale nie wyjaśnia mu powodów, ponieważ Veronica przerywa ich rozmowę. Ricardo się upija. Clorinda odwiedza Lupe w szpitalu i ostrzega, że Chuy zostanie aresztowany za kradzież w sklepie Latasa. Guillermo zawiadamia Ricarda i Marinę, że Patty przeżyła operację.

3.01.2008-odc.82

Lupe zostaje wypisana ze szpitala. Tymczasem Chuy chce wyjechać do Stanów Zjednoczonych, by być blisko Patty. Veronica proponuje Ricardowi ślub, by mogli zaadoptować Chuya. Rosalba nie chce informować Mariny o polepszającym się stanie córki. Postanawia kategorycznie odsunąć ją i Ricarda od dziewczynki. Wysyła do Acapulco faks z informacją o śmierci Patty. Zbliża się dzień złożenia ślubów przez Laurę. Matka Przełożona pyta kobietę, czy wciąż kocha Ricarda.

4.01.2008-odc.83


Rodzina Alarconów jest załamana wiadomością o śmierci Patty. Guillermo ma pretensje do Rosalby. Kobieta prosi go, by nie wyjawiał prawdy, dopóki stan dziewczynki się nie poprawi. Federico przychodzi z hiobową wieścią do Chuya. Chłopak nie potrafi uwierzyć w śmierć swojej ukochanej. Silvia postanawia skorzystać z okazji i pociesza Chuya. Marina ma pretensje do Ricarda, że dał zgodę na wyjazd Patty. Tymczasem Patty odzyskuje przytomność po operacji. Rosalba mówi, że powiadomiła Alarconów o udanym wyniku operacji. Ricardo oświadcza się Veronice. Rosalba dzwoni do Federica z informacją, że Patty była jego córką.

7.01.2008-odc.84


Ricardo i Marina nadal walczą o prawo opieki nad Chuyem. Oboje roztaczają czarowne wizje przed chłopcem i jego mamą. Ricardo chce, żeby Lupe powiedziała Chuyowi kim są jego prawdziwi rodzice. Informuje o tym Marinę, która jest przeciwna takiemu rozwiązaniu. Wie, że Chuy bardzo przeżywa wiadomość o śmierci Patty i nie potrzebuje dodatkowych trosk. Jednak Ricardo upiera się przy tym i postanawia sam przekazać tę informację Chuyowi. Guillermo usiłuje uświadomić Rosalbie, że krzywdzi wielu ludzi ukrywając fakt, że Patty żyje i czuje się coraz lepiej. Okrutne jest to zwłaszcza w stosunku do Federica, który dopiero teraz dowiedział się, że Patty jest jego córką. Marina robi Weronice awanturę i zabrania jej spotykania się z Chuyem.


8.01.2008-odc.85


Ricardo w ostatniej chwili powstrzymuje się przed wyjawieniem Chuyowi prawdy o tym kim są jego rodzice. Lupe namawia Chuya, żeby wrócił do szkoły, bo to na pewno odwróci jego myśli od Patty. Także Marina i Federico przeżywają śmierć Patty. Nie wiedzą, że Patty żyje i jest smutna, bo nie otrzymuje żadnych wiadomości od swoich bliskich. Rosalba przekonuje ją, że rodzice i Chuy już o niej zapomnieli i ma tylko ją, swoją prawdziwą mamę. Veronica odwiedza Lupe i prosi ją, żeby wyjechała z Chuyem, bo w przeciwnym razie Marina zabierze jej syna. Julio udaje, że jest mu przykro z powodu śmierci Patty. Namawia Chuy'a na rozrywki. Chuy daje się przekonać i prosi Marinę o pożyczenie samochodu. Federico namawia Marinę na wyjazd na rancho do jego przyjaciela. Marina się zgadza. Doktor Taylor przedstawia Patty nową pielęgniarkę. Jest to Pamela, jego kuzynka, która mówi po hiszpańsku. Patty chce zadzwonić do domu, ale Rosalba jej to uniemożliwia.

9.01.2008-odc.86

Lupe oddaje pieniądze Veronice, ponieważ Chuy nie chce ich przyjąć. Marina pożycza Chuyowi samochód wuja Guillerma. Pyta tylko, czy umie prowadzić. Pastora ją ostrzega, że postępuje nierozsądnie, ale Marina nie potrafi synowi niczego odmówić. Lupe z księdzem szuka Chuya w szkole, ale go tam nie ma. Lupe zaczyna się niepokoić. Chuy jedzie z Juliem i Tuercasem. Chce, żeby odwieźli go do domu, ale okazuje się, że koledzy zaplanowali dłuższą wycieczkę. Clorinda odwiedza Veronikę w domu, żeby ją zawiadomić, że powiodło się porwanie Chuya. Lupe rozpaczliwie szuka Chuya. Chuy się dowiaduje, że jedzie zagranicę. Szarpie za kierownicę. Dochodzi do wypadku. Marina zdecydowała się wyznać Chuyowi, że jest jego matką. Pragnie z nim uciec tak, aby Ricardo jej nie odnalazł i nie odebrał syna. Alberta odwiedza Veronikę i oświadcza, że nie zgadza się na jej ślub z Ricardem. Nikt nie wie, co się dzieje z Chuyem. Wszyscy się niepokoją. Patty nie potrafi zrozumieć, dlaczego nie może się skontaktować z rodzicami. Tęskni za nimi, a Rosalba nie pozwala jej zadzwonić. Guillermo próbuje interweniować, ale na próżno. Rosalba go szantażuje. Będzie postępował zgodnie z jej wolą, a wtedy wyjdzie za niego, albo może o niej zapomnieć. Marina zostaje powiadomiona przez policję, że Chuy zginął w wypadku samochodowym. Marina jedzie do kostnicy, aby zidentyfikować ciało. Gdy płacze, nie wiedząc, że to ciało Tuercasa, wyznaje, że jest matką Chuya. Chuy to słyszy.

10.01.2008-odc.87

Chuy jest przekonany, że rodzona matka porzuciła go na śmietniku, na którym odnalazła go Lupe. Od dawna więc jej nienawidzi. Teraz się dowiaduje, że to Marina jest jego matką. Nie chce jej więcej widzieć. Marina okłamuje go, mówiąc, że Ricardo nie jest jego ojcem. Chuy ma pretensje do wszystkich, że nie powiedzieli mu, kto jest jego prawdziwą matką. Ricardo z Veronicą jadą do kostnicy. Dowiadują się o kłótni Chuya z Mariną. Patty z pomocą Pameli napisała list do rodziców. Poprosiła pielęgniarkę, aby go wysłała. Pamela po wyjściu z pokoju podarła kopertę i do wszystkiego przyznała się Rosalbie. Rosalba opowiedziała jej, że przybrani rodzice Patty w rzeczywistości ukradli jej dziecko i porzucili, kiedy się dowiedzieli o jej chorobie. Lupe opowiada Chuyowi o Marinie. Przekonuje, że nie porzuciła go, tylko jej go odebrano i że przez wiele lat go szukała. Przypomniała, jak kiedyś kupiła mu rowerek, nie wiedząc, że jest jej synem. Chuy jedzie do matki, aby wysłuchać jej wersji wydarzeń. Marina tym razem przyznaje, że jego ojcem jest Ricardo.

11.01.2008-odc.88

Clorinda szantażuje Veronikę i żąda pieniędzy w zamian za milczenie. Marina cieszy się, że Chuy uznał ją za swoją matkę. Alberta ma pretensje do Mariny, że nastawia syna przeciwko ojcu. Veronica cieszy się, że Laura wstępuje do zakonu. Ricardo nareszcie będzie tylko jej! Ricardo odwiedza Chuya. Chłopak mówi mu, że przyszedł za późno. Dla niego jedynym ojcem jest Federico Santibańez. Patty jest zdziwiona, że rodzice do niej nie dzwonią. Pragnie jak najszybciej wrócić do Acapulco. Veronika mówi Federicowi, że jeśli jej nie pomoże zatrzymać Chuya przy Ricardzie, wyrzuci go z firmy. Lupe zrzeka się swoich praw do Chuya. Marina bezskutecznie próbuje ją namówić do wspólnego wyjazdu.

14.01.2008-odc.89

Chuya denerwuje namolność Silvii. Dziewczyna nie daje jednak za wygraną. Laura przyjmuje śluby zakonne. Federico obawia się, że Chuy nie będzie chciał wyjechać bez matki. Alberta namawia Marinę, by się pogodziła z byłym mężem. Latas idzie do więzienia. Dowiaduje się od Julia, że to on razem z Tuercasem napadli na Lupe. Chuy odwiedza Ricarda. Chce się dowiedzieć, czemu się rozwiódł z Mariną. Federico zabiera Marinę i Chuya na ranczo przyjaciela. Alberta informuje o tym Ricarda. Ten razem z Veronicą jedzie za nimi.

15.01.2008-odc.90

Marina bardzo niepokoi się Chuya. Okazuje się, że na szczęście nie doszło do większej tragedii. Kula tylko drasnęła ramię Chuya. Ricardo bardzo go przeprasza. Marina jest na niego wściekła, bo uważa, że Chuy mógł zginąć. Chuy wie, że to był tylko wypadek, ale postanawia wrócić do domu, do Lupe. Federico ma pretensje do Weroniki, że zawiozła Ricarda na rancho jego przyjaciela, bo dlatego doszło do wypadku. Weronika wyrzuca Federica z pracy. Ricardo wcale się z tego nie cieszy, choć Weronika proponuje mu posadę dyrektora. Guillermo jest coraz bardziej zirytowany postawą Rosalby. Nie wierzy już w jej miłość. Prosi ją, żeby wrócili do Acapulco. Gdy Rosalba się nie zgadza, sam postanawia wyjechać do Acapulco. Wysyła telegram do Ricarda, ale nic w nim nie wyjaśnia. Rosalba preparuje list od Chuya i czyta go Patty. Jest w nim napisane, że Ricardo jest zajęty w szkole, Marina szykuje się do ślubu z Federikiem, a on sam już nic do niej nie czuje poza uczuciem przyjaźni. Silvia coraz częściej nachodzi Chuya i przekonuje go, że nie powinien kochać dziewczyny, która już nie żyje.

16.01.2008-odc.91

Marina, Alberta i Ricardo czekają na Guillerma, który przysłał tajemniczy telegram, w którym zapowiada, że wraca do Acapulco. Laura, mimo iż złożyła śluby, nie może zapomnieć o Ricardzie. Ma wyrzuty sumienia. Ricardo zostaje na noc z Weroniką. Federico zostaje na kolacji z Mariną. Opowiada jej, że Weronika wyrzuciła go z pracy. Przekazuje jej też dobrą wiadomość, że z punktu widzenia prawa Chuy jest już jego synem. Marina odwiedza Laurę w klasztorze. Rozmawiają. Laura opowiada jej o Weronice i o tym, że skradła habit z sierocińca, a następie podszyła się pod nią i skradła kartę porodu, na której było napisane, że Chuy jest synem Mariny i Ricarda. Laura przyznaje się Marinie, że przez wiele lat kochała Ricarda i nadal go kocha. Tę rozmowę podsłuchała Matka Przełożona. Informuje Laurę, że nie może pozostać dłużej w klasztorze. Laura jest zrozpaczona i opowiada o tym Lucii i Leandrze, które właśnie przyszły ją odwiedzić. Rosalba usiłuje przekonać Guillerma, żeby nie leciał do Acapulco

17.01.2008-odc.92


Ksiądz odwiedził Federika, namawiając go do rezygnacji z adoptowania Chuya. Chela publicznie dała nauczkę Clorindzie. Clorinda przyznała się do zapłacenia za pobicie Lupe. Chela przyprowadziła Clorindę do domu Lupe. Clorinda się przyznała, że zrobiła to na polecenie Veroniki Saldivar. Wzburzony Chuy wybiegł z domu i pojechał do domu Veroniki. Napadał i w ataku szału próbował udusić. Przeszkodziły mu w tym Leandra i Lucia. Ricardo pokłócił się z Mariną o adopcję Chuya. Marina stwierdziła, że z Federikiem stworzy synowi dom. Ricardo był gotów na to samo, żeniąc się z Veroniką. Marina zagroziła, że jeśli do tego dojdzie, zabije Veronikę. Chuy również grozi Veronice przy świadkach, Leandrze i Lucii. Laura opuszcza klasztor i zjawia się w domu Veroniki. Zamierza walczyć o uczucie Ricarda. Została zmuszona do odejścia, ponieważ przełożona słyszała, jak się przyznała, że jest zakochana. Ricardo zamierza na stałe przenieść się do Veroniki. Marina pod wpływem uczucia prosi go, aby został. Ricardo po raz kolejny namawia ją do powrotu i zaczęcia wszystkiego od początku. Marina uważa, że ma obowiązek dotrzymać słowa i wyjść za Federika. Ale ulega i całuje się z Ricardem. Świadkiem ich namiętnego pocałunku jest Federico, który przywiózł Marinie dokumenty potrzebne do ślubu. Przypadkiem zastaje otwarte drzwi. Drze papiery i bez słowa odchodzi. Podarte papiery znajduje służąca i oddaje Marinie, która się domyśla, że Federico musiał ja widzieć. Chce do niego pojechać, ale przychodzi Chuy. Marina mówi, że po ślubie z Federikiem, pojadą we trójkę do Barcelony. Patty opowiada Pameli prawdziwą historię swojego dzieciństwa. Marzy o ślubie z Chuyem.

18.01.2008-odc.93

Ricardo zastaje Laurę w domu Veroniki. Veronica usiłuje przekonać Ricarda, że to Laura go skrzywdziła, opowiadając nieprawdę o Marinie. Laura się broni. Opowiada o kradzieży habitu, przypomina wszystkie kłamstwa Veroniki. Ricardo nagle wszystko rozumie. Veronica się przyznaje, że kłamała, ale robiła to z miłości. Ricardo jest zdruzgotany. Veronica w ataku wściekłości wyrzuca Leandrę i Lucię z domu. Marina rozmawia z Federikiem. Przekonuje, że jej pocałunek z Ricardem nie ma żadnego znaczenia. Patty oczekiwała, że Guillermo pojedzie do Acapulco i spotka się z jej rodzicami. Okazało się, że Rosalba namówiła go, aby został w Houston i wziął z nią ślub w kaplicy szpitalnej. Rosalba planuje wspólną podróż dookoła świata. Laura chce odejść i zabrać ze sobą Lucię. Veronica nagle zmienia front. Przeprasza Laurę i namawia ją do pozostania. Planują wspólną podróż. W tym czasie dzwoni Marina i grozi Veronice śmiercią, jeśli nie zostawi jej rodziny w spokoju. Lucia i Leandra wracają do mieszkania i zastają Laurę martwą. Jest w peruce Veroniki, więc początkowo sądzą, że właśnie ją zamordowano. Na miejscu policja znajduje zegarek. Okazuje się, że zegarek zgubił Chuy. Lupe dostrzega zdenerwowanie chłopca i obawia się, że zrobił coś strasznego. Równie zdenerwowana wraca do domu Marina. Nie chce rozmawiać na temat Veroniki. Przyjeżdża Federico i namawia Marinę do wyjazdu. Ricardo jedzie do domu Veroniki po swoje rzeczy i zastaje policję. Nie chce uwierzyć Veronice, która go przekonuje, że to Chuy jest sprawcą zbrodni, bo pomylił ją z Laurą. Veronica namawia Leandrę, żeby zeznawała na niekorzyść Chuya.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Fri 10:41, 28 Dec 2007    Post subject:

21.01.2008
odc.94


Veronica twierdzi, że to Chuy zabił Laurę. Lucia podejrzewa jednak o zbrodnię przyrodnią siostrę. Ricardo obiecuje Lupe że zrobi wszystko co w jego mocy, by uchronić syna przed pójściem do więzienia. Chuy jest w szkole wyśmiewany z powodu artykułu zamieszczonego w prasie. Veronica oferuje Federicowi dwa miliony w zamian za to, by wyjechał z kraju razem z Mariną i Chuyem. Grozi, ze w przeciwnym wypadku dostarczy policji dowód przeciwko chłopakowi. Rosalba przynosi Patty trzy bilety do Włoch. Dziewczyna jest rozczarowana. Prosi Guillerma, by nie pozwolił Rosalbie odsunąć jej od Mariny i Ricarda. Do Chuya przychodzi policja. Jego zegarek znaleziono przy zwłokach Laury.

odc.95 22.01
Federico spotyka się z Ricardem. Proponuje, by wspólnie pomogli Chuyowi. Wyjawia mu, że Veronica ma dowód przeciwko chłopcu. Ricardo mówi Chuyowi, że wierzy w jego niewinność. W trakcie rozmowy wchodzi Marina. Każe synowi wybierać: albo ona albo Ricardo. Komisarz Bresanutti ma coraz więcej podejrzanych. Odwiedza go przyjaciel z dzieciństwa, Latas. Latas broni Chuya. Lupe odwiedza Veronikę. Błaga, by kobieta nie oskarżała chłopca. Leandra, jest przekonana, że to Chuy zabił Laurę.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Thu 8:49, 03 Jan 2008    Post subject:

23 styczeń, odc: 96

Policja podejrzewa Chuya o zabicie Laury. Lucia usiłuje go bronić. Podejrzewa Marinę, która miała wiele żalu do Weroniki. Ricardo jest bardzo zadowolony, bo Chuy nazwał go ojcem. Wygląda na to, że ich stosunki zaczynają się układać. Niepokoi się jedynie tym, że Weronika mogłaby pokazać policji dowody, jakie ma przeciwko Chuyowi. Weronika zapewnia go, że tego nie zrobi. Chuy jest przygnębiony, bo nie może przypomnieć sobie szczegółów swojej kłótni z Weroniką. Alberta przekonuje Marinę, żeby nie usiłowała rozdzielić Chuya i Ricarda, bo to jego ojciec. Marina przede wszystkim zastanawia się jak ratować Chuya przed więzieniem. Postanawia, w razie konieczności, przyznać się do popełnienia tego morderstwa. Silvia usiłuje wspierać Chuya. Prosi go, żeby dał jej łańcuszek Patty w dowód przyjaźni. Ricardo usiłuje przekonać Weronikę, żeby ponownie zatrudniła Federika. Policja zastanawia się kto może być zabójcą Laury. Patty czuje się coraz lepiej i doktor Taylor zapewnia ją, że niedługo będzie mogła wrócić do Acapulco. Weronika przekupuje Leandrę ofiarowując jej dom i pieniądze. W zamian za to chce, by zeznała przeciwko Chuyowi. Leandra się zgadza

24 styczeń, odc: 97

Weronika proponuje Federikowi powrót do pracy u niej. On nie chce się zgodzić. Jednak po rozmowie z Mariną, zgadza się na to. Policja ma nagranie rozmowy, kiedy Marina grozi Weronice. Coraz bardziej podejrzewają Marinę o zabicie Laury. Ricardo chce zatrudnić adwokata, który miałby bronić. Chuy ma też problemy w szkole. Chcą go wyrzucić, bo wszyscy podejrzewają go o zabicie zakonnicy. Marinie ledwo udaje się powstrzymać władze szkolne przez dokonaniem tego. Leandra idzie na policję i oskarża Chuya o próbę uduszenia Weroniki. Podejrzewa, że potem wrócił i zabił Laurę biorąc ją za Weronikę. Patty jest szczęśliwa, bo po długiej chorobie po raz pierwszy została wywieziona na spacer do szpitalnego ogrodu. Lucia, zmieniając głos, dzwoni na policję i informuje ich, że zna nazwisko zabójcy. I że jest to kobieta.

25 styczeń, odc: 98

Marina oznajmia Ricardo, że w piątek wychodzi za Federika. Ricardo jest zdruzgotany. Federico odwiedza Lupe. Lupe martwi się o Chuya, którego policja podejrzewa o zamordowanie Laury. Wszyscy się spodziewają, że w każdej chwili zostanie aresztowany. Marina dostaje wezwanie na policję. Ricardo usiłuje namówić Lucię i Leandrę, aby nie zeznawały przeciwko Chuyowi. Okazuje się, że Leandra już złożyła zeznania. Policja rozważa różne okoliczności zbrodni. Wśród podejrzanych jest Veronica, której bogaty wuj zapisał część fortuny. Druga część przypadła Laurze, a po jej śmierci otrzyma je Veronica. Patty marzy o powrocie do Meksyku. Rosalba jest przeciwna. Patty wstaje z wózka i po kilku krokach pada na ziemię. Veronica, Federico, Ricardo, Chuy składają na policji zeznania w sprawie zabójstwa Laury. Marinę odwiedza lekarz Patty, dr Valverde. Dzieli się swoimi wątpliwościami. Wydaje mu się, że Patty żyje.

28 styczeń, odc: 99

Dr Valverde zainteresowany przyczynami zgonu Patty szukał informacji na ten temat. Nie znalazł jej na liście obywateli Meksyku zmarłych zagranicą. Stąd pojawiły się wątpliwości, czy Patty rzeczywiście zmarła. Marina uważa, że Rosalba jest zdolna ich tak okrutnie oszukać, żeby zabrać im Patty. Koledzy Chuya dają mu wyraźnie do zrozumienia, że jest niemile widziany w szkole. Profesor Oropesa żąda usunięcia chłopca ze szkoły. Federico wraca do pracy. Tam czeka na niego Veronica i proponuje przyjaźń. Jednocześnie szantażuje go. Grozi, że ma dowody winy Chuya. Obiecuje, że je zniszczy, jeśli Federico w ciągu tygodnia ożeni się z Mariną. Federico oświadcza, że ślub jest wyznaczony na piątek. Ksiądz przychodzi do Lupe i zawiadamia ją, że policja znalazła przy Laurze zegarek Chuya. Clorinda przyprowadza sąsiadki i urządza awanturę. Chce wypędzić Lupe i Chuya z dzielnicy. Sytuację łagodzi dopiero interwencja księdza. Policja rozważa wszystkie okoliczności zbrodni, szukając wśród podejrzanych sprawcy. Ricardo walczy o to, aby nie wyrzucono Chuya ze szkoły. Koledzy biją go w kilku tak, że traci przytomność. Do rezydencji przyjeżdża adwokat broniący Chuya. Przekazuje informację o dowodach obciążających Chuya. W jego obecności Marina przyznaje się do winy. Nikt nie chce jej uwierzyć. Patty po kryjomu ćwiczy się w chodzeniu, aby jak najszybciej wyjść ze szpitala i wrócić do Meksyku. Adwokat odwiedza Federika i informuje go o przyznaniu się Mariny do zabicia Laury. Wszyscy są przekonani, że Marina to robi, aby uratować Chuya przed aresztowaniem. Federico jest zdruzgotany, ponieważ wyznaczyli ślub na piątek.

29 styczeń, odc: 100

Marina zeznaje na policji, że nie zabiła Laury. Komisarz domyśla się, że kobieta początkowo obwiniła się, by odsunąć podejrzenia od syna. Postanawia zastawić pułapkę na prawdziwego mordercę. Przed rodziną Marina upiera się jednak, że to ona zabiła Laurę. Wmawia to również Federicowi. Wynajęta wróżka przepowiada Lupe, że Chuy pójdzie do więzienia. Lupe mówi Ricardowi, że Marina jest podejrzana o zabicie Laury. Marina potwierdza. Veronica daje Lucii do zrozumienia, że to ona zabiła Laurę. Lupe mówi Chuyowi, że to Marina jest zabójczynią.

30 styczeń, odc: 101

Lucia nie przyznaje się, by to ona dzwoniła na policję. Jednocześnie na komisariacie nie mówi nic o swoich podejrzeniach dotyczących Veroniki. Ricardo mówi Veronice, że to Marina zabiła Laurę. Kobieta jest zaskoczona postępowaniem rywalki, ale postanawia ją jeszcze bardziej pogrążyć. Chuy ma pretensje do matki. Nie może pojąć, czemu pozwoliła, by tak długo był oskarżany o śmierć Laury. Rosalba mówi Guillermowi, że nie dopuści, by Patty kiedykolwiek wróciła do rodziców. Patty słyszy całą rozmowę. Alberta składa zeznania. Niechcący pogarsza sytuację Mariny. Ricardo także obwinia byłą żonę.

31 styczeń, odc: 102

Elias ma pretensje do Alberty, że zeznawała przeciwko Marinie. Policja coraz bardziej podejrzewa Marinę. Przypominają jej, że Chuy już raz próbował włamać się do jakiegoś domu. Nie wiedzieli, że to był dom Mariny. Marina dowiaduje się, że Ricardo złożył zeznania przeciwko niej. Marinie trudno jest w to uwierzyć. Lucia chce iść na policję, ale Damian nie pozwala jej wyjść z domu. Ksiądz coraz bardziej podejrzewa, że Leandra coś ukrywa. Usiłuje się dowiedzieć co. Weronika jest tym bardzo zaniepokojona. Patty jest zła na Rosalbę, bo ona ją okłamała. Guillermo tłumaczy Rosalbie, że postępując tak dalej doprowadzi do tego, że Patty ją znienawidzi. Matka i córka szczerze rozmawiają. Patty przekonuje Rosalbę, że zawsze będzie mieć dla niej ciepłe uczucia, bo jednak jest jej matką. Silvia zapewnia Chuya, że ona wierzy, że nie jest mordercą. Weronika jest oburzona, że Federico i Ricardo pokłócili się o Marinę u niej w domu. Policja informuje Marinę, że w ciągu dwudziestu czterech godzin aresztują Chuya.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Fri 17:36, 18 Jan 2008    Post subject:

104:

Marina nie może uwierzyć, że policjanci uważają Chuya za mordercę. Funkcjonariusze twierdzą, że mają dowody przeciwko niemu. W rzezywistości zastawiają pułapkę na prawdziwego sprawcę. Chuyowi bardzo brakuje Patty. Chłopak wspomina chwile z nią spędzone. Leandra unika rozmowy z księdzem. Nie chce mu powiedzieć, co wie. Lucia tłumaczy Leandrze, że jeśli przyjmie łapówkę od Weroniki, to nigdy nie zazna spokoju. Pastora i Alberta martwią się, że policjanci chcą aresztować Chuya, choć przedtem chcieli aresztować Marinę.

105:

Gazety opisują Chuya jako mordercę Laury. Wszyscy go podejrzewają o popełnienie zbrodni. Rada rodziców żąda usunięcia go ze szkoły. Koledzy się od niego odsuwają. Wszyscy się spodziewają, że chłopiec w każdej chwili zostanie aresztowany. Marina przygotowuje się do ślubu z Federikiem, kiedy oskarżenia wobec Chuya skłaniają ją do działania. Informuje przez telefon policję, że wie, kto zabił Laurę. Policja podejrzewa, że chodzi o uchronienie syna przed więzieniem. Marina próbuje przekonać wszystkich, że popełniła tę zbrodnię.

106:

Marina przekonuje otoczenie, że zabiła Laurę przez przypadek. Popchnęła ją podczas kłótni. Laura upadła, uderzyła się i zmarła na miejscu. Veronica zawiadamia Federica, że musi przyspieszyć ślub z Mariną, bo ta chce się oddać w ręce policji. Ricardo spotyka się z synem i informuje go, że Laurę zabiła jego matka, Marina. Chuy nie chce wierzyć. Wraca do domu. Tam Lupe mówi mu to samo. Chuy postanawia się dowiedzieć prawdy od Mariny. Gdy Marina się przyznaje, Chuy przeżywa wstrząs. Nie rozumie, dlaczego nie przyznała się wcześniej.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Tue 17:33, 05 Feb 2008    Post subject:

odc.107-Sroda.6.02
Federico po wypadku przebywa w szpitalu. Marina pisze list do syna. Ellias nie zastaje Chuya i przekazuje list Lupe,która go niszczy. Marina zostaje aresztowana.

odc.108-Czwartek.7.02!!
Ricardo grozi Marinie,że ożeni się z Veroniką i wywiezie Chuya z kraju. Paty udaje się do konsulatu i donosi na Rosalbę.

Piątek-8.02. - odc.109
Marina zostaje skazana za zabójstwo Laury. Veronica chce ,żeby Chuy zamieszkał z nią i Ricardem. Paty szuka pomocy w ambasadzie.

Poniedziałek-11.02 -odc.110
Alberta namawia Chuya do odwiedzin matki. Marina zostaje współlokatorką Sary w celi. Za namową Veroniki Lupe zgadza się,aby Chuy zamieszkał z Veroniką i
Ricardem.

Wtorek-12.02-odc.111
Marina musi bronić się przed Sarą i jej koleżankami. Paty wysyła swoje zdjęcia i list do Chuya na adres szkoły.

Sroda-13.02-odc.112!!!
Veronica zleca Damianowi wynajęcie więzniarki, która za pieniądze zabije Marinę. Paty czyta artykuły o aresztowaniu Mariny. Rosalba zgadza się na powrót. Silvia przechwytuje list od Paty do Chuya.

Czwartek-14.02-odc.113
Damian przekupuje Sarę. Komisarz Bresalutti ma coraz więcej wątpliwości co do winy Mariny.

Piątek-15.02!!!-odc.114
Marina dowiaduje się o rychłym ślubie Ricarda z Veroniką. Chuy odwiedza Marinę i mówi je,że jego matką jest tylko Lupe. Lucia dzwoni na policję, ale Veronica ją ogłusza.

Poniedziałek.18.02-odc.115!!!
Sara dręczy Marinę. Alberta próbuje przekonać Ricarda,że Marina chroni syna. Veronica przepisuje firmę na Ricarda. Lucia pisze list o zbrodniach siostry. Uzbrojona Sara atakuje w łazience Marinę.

Wtorek.19.02-odc.116
Marina za bójkę z Sarą trafia do karceru. Chuy wybiera się na wycieczkę szkolną.

Sroda.20.02-odc.117
Zamknięta w osobnej celi Marina dostaje wysokiej gorączki. Silvia umyslnie gubi się z Chuyem podczas szkolnej wycieczki.

Czwartek.21.02-odc.118
Chuy nie ulega Silvii. Marina na wieść o zaginięciu syna dostaje histerii. Odrzucona Silvia oskarża Chuya o gwałt. Paty czeka na powrót do domu.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Fri 17:26, 08 Feb 2008    Post subject:

odc.106-Wtorek.5.02!!
Marina przyznaje się Chuyowi do zabicia Laury. Federico zostaje potrącony przez samochód. Chuy nie chce znać matki.To przez nią posądzono go o zamordowanie Laury. Marina przekonuje otoczenie, że zabiła Laurę przez przypadek. Popchnęła ją podczas kłótni. Laura upadła, uderzyła się i zmarła na miejscu. Veronica zawiadamia Federica, że musi przyspieszyć ślub z Mariną, bo ta chce się oddać w ręce policji. Ricardo spotyka się z synem i informuje go, że Laurę zabiła jego matka, Marina. Chuy nie chce wierzyć. Wraca do domu. Tam Lupe mówi mu to samo. Chuy postanawia się dowiedzieć prawdy od Mariny. Gdy Marina się przyznaje, Chuy przeżywa wstrząs. Nie rozumie, dlaczego nie przyznała się wcześniej.

odc.107-Sroda.6.02
Federico po wypadku przebywa w szpitalu.Veronica na siłę chce aby Federico ożenił się z Mariną.Jeśli tego nie zrobi Ricardo może wrócić do Mariny.Marina jest gotowa poświęcić się za syna,nie chce aby Czuj znalazł się w poprawczaku.Lupe wyrzuca Marinę z domu.Teraz w tej kobiecie widzi swojego największego wroga.Nawet ksiądz nie potrafi jej wytłumaczyć że krzywdzi Marinę.Marina pisze list do syna. Elias nie zastaje Chuya i przekazuje list Lupe, która go niszczy.Federico zjawia się w posiadłości z urzędnikiem stanu cywilnego,aby wziąść ślub z Mariną.Niestety jest już za późno, Marina zgłasza się na policję i zostaje aresztowana pod zarzutem zamordowania Laury.

odc.108-Czwartek.7.02!!
Ricardo grozi Marinie,że ożeni się z Veroniką i wywiezie Chuya z kraju. Paty udaje się do konsulatu i donosi na Rosalbę. Ukazuje się w gazetach artykuł dotyczący tego,że Marina jest winną śmierci Laury. Ricardo uzyskuje nakaz na widzenie się z Mariną,ale nie dochodzi między nimi do porozumienia. Marina informuje go,że wyjdzie za Federica.Ricardo grozi jej,że ożeni się z Veroniką i zabierze jej Chuya. Marina z płaczem wykrzykuje mu że nie chce go wiecej widzieć. Potem Marinę odwiedza Pastora pocieszając ją. Marina wyznaje jej,że czuje się samotna. Chuy przeżywa że Marina stała się winną. Nie chce jej znać. Silvia cieszy sie,ze Chuy jest niewinny. Federico robi wyrzuty księdzu Thomasowi,ze nie dopuścił do jego ślubu z Mariną. Lupe mówi przyjaciołkom że Marina zasługuje na wyższą karę. Veronica odwiedza Lupe. Udaje się jej porozmawiać z Lupe i przekonać ją,by Chuy zamieszkał z nią i z Ricardem po ślubie,ale Lupe nie wierzy w jej szczerość. Lucia nie wierzy w winę Mariny. Próbuje przekonać Ricarda by uważał na Veronikę. On jednak jest zaślepiony. Chce pomóc Marinie. Wyznaje Veronice,że nie chce by matka jego syna przebywała w więzieniu. Veronica chce dać Federicowi pieniądze,ale prosi by Ricardo się w to nie angażował. Ricardowi mówi,że chce się z nią ożenić mimo wszystko. Rosalba z Guillermem odkrywają nieobecność Paty. Gdy pojawia sie Paty informuje ich,że była w konsulacie i teraz nikt jej nie przeszkodzi by wróciła do Acapulco do rodziców. Rosalba jest tym faktem zaskoczona.

odc.109
Uczniowie przepraszają Chuya,ale Bruno nadal mu dopieka. Dochodzi między chłopcami do kłotni. Federico odwiedza Marinę w więzieniu. Obiecuje,że ją wyciągnie z więzienia.Zauważa,że Marina jest roztrzęsiona. Wyznaje,że wynajmie najlepszego adwokata i pociesza Marinę. Dyrektorka rozmawia z Chuyem i przeprasza go za fałszywe oskarżenia,wita go ponownie w szkole. Strażniczka informuje Marinę,że wkrótce zostanie przewieziona do więzienia dla kobiet. Ricardo rozmawia z Chuyem o Veronice. Prosi go,aby ją zaakceptował . Chuy nie wierzy w jej szczere intencje.
Adwokat Gaitan rozmawia z Federikiem. Informuje go,że zrobi wszystko by pomóc Marinie,a Federico pragnie ożenić się z Mariną wbrew wszystkim. Lupe zastanawia sie nad wyjazdem z Chuyem. Ricardo przyprowadza Chuya do domu Veroniki. Veronika udaje że cieszy się na jego widok. Chuya to nie przekonuje. Felipe informuje Marinę że zostaje przewieziona i zabiera ją z celi. Chuy nie potrafi wybaczyć Veronice,że skrzywdziła Lupe. Veronica chce by Chuy zamieszkał z nią i z Ricardem wraz z Lupe.
Rosalba grozi Pameli,że ją wyrzuci za to,że pozwoliła Paty udac się do ambasady. Paty broni Pameli i wyrzuca Rosalbę z pokoju. Rosalba grozi,,że nie pozwoli jej wrócić do rodziców. Paty boi się,ze Rosalba zrobi wszystko,by uniemożliwić jej wyjazd do Acapulco. Adwokat Mariny mówi jej,że zrobi wszystko by dostała mniejszą karę.
Veronika próbuje przekonać Chuya,by nie zapominał o Marinie,ale Chuy nie chce rozmawiać o matce. Federico odwiedza Lupe i mowi,ze nikt nie odbierze mu Chuya.
Alberta wyznaje księdzu,że wierzy że Marina jest niewinna i w ten sposób chroni syna. Federico odwiedza Veronikę i wyznaje,że wynajął najlepszego adwokata.
Federico mowi,że zamierza powiedziec Ricardowi,że Marina jest jego,a on nie pozwoli mu się zbliżać do niej. Chuy wyznaje ojcu,że nie potrafi zaufać Veronice. Ricardo prosi syna,by spróbował wybaczyć Marinie i zrozumieć ją,bo ona by oddała za niego zycie. Marina stara się być silna ,ale nie potrafi. Alberta próbuje dodzwonić się do Ricarda,ale rozłącza sie gdy słyszy Veronikę. Ona chce pozbyć się Ricarda matki.
Lucia daje do zrozumienia Leandrze,że Veronika zabiła Laurę,ale ona jej nie wierzy.
Sąd skazuje Marinę. Veronika pragnie,by Federico przyjął pieniądze. Chuy rozmawia z Lupe. Nie potrafi zapomnieć o Marinie. Ona chce by wyrzucił ją z pamięci.
Marina zostaje wieziona do więzienia dla kobiet,myśli sobie,że będzie zawsze pamiętać o Chuyu. Da mu wolnośc,tak jak kiedyś dała mu życie.


odcinek 110 Poniedziałek 11 Luty
Guillermo usiłuje przekonać Rosalbę, że powinni jak najszybciej wyjechać do Acapulco. Patty zaskakuje ich tym, że może już samodzielnie chodzić. Federico i Ricardo kłócą się o to, kto powinien opiekować się Chuyem. Marina trafia do więzienia. Jest przerażona. Alberta odwiedza Lupe i usiłuje ją przekonać, że Chuy powinien odwiedzić Marinę w więzieniu, bo ona go potrzebuje. Alberta wcale nie jest przekonana o jej winie. Marina boi się tego, co się dzieje w więzieniu. Okazuje się, że w celi będzie przebywać z Sarą

odcinek 111 Wtorek 12 Luty
Ricardo odwiedza Lupe i dowiaduje się, że Federico chce wywieźć Chuya zagranicę. Jest gotów zrobić wszystko, aby do tego nie dopuścić. Ricardo rozmawia z synem. Bezskutecznie próbuje namówić Chuya, aby odwiedził Marinę w więzieniu. Chuy nie chce. Jest przekonany o winie Mariny. Ma do niej żal, że nie zgłosiła się wcześniej, a przecież wiedziała o rzucanych na syna oskarżeniach. Również i ksiądz, który odwiedza Lupe, próbuje przekonać ją do wizyty w więzieniu. Lupe, podobnie jak Chuy, jest przekonana o winie Mariny.

odcinek 112 Środa 13 Luty
Rosalba żałuje, że oszukała Marinę i Ricarda, zawiadamiając ich o śmierci Patty. Sara cały czas prowokuje Marinę. Ta ją ostrzega, że skoro zabiła zakonnicę, ją też może pozbawić życia. Veronica obmyśla sposób pozbycia się Mariny. Poleca Damianowi znalezienie więźniarki gotowej za pieniądze zabić Marinę. Lupe namawia Chuya do pokochania Veroniki. Przekonuje, że Veronica się zmieniła, szczerze kocha jego ojca, a jemu chce stworzyć dom. Federico przychodzi do Chuya. Nie rozumie powodów niechęci chłopca. Ksiądz odwiedza Lucię.

odcinek 113 Czwartek 14 Luty
Silvia nie zamierza mówić nikomu, że Patty żyje. Lupe odwiedza Veronicę. Ta, by przekonać kobietę do siebie, daje jej swoje ubrania. Guillermo przekazuje Patty dobre wieści. Dziewczyna nie ma się czego obawiać i może wracać do Acapulco. Silvia namawia Chuya, by pojechał na wycieczkę szkolną Veronica wysyła Damiana do więzienia. Mężczyzna przekupuje Sarę i prosi ją o pozbycie się Mariny. Lupe już wyobraża sobie wspólne życie z Veronicą i Ricardem. Komisarz informuje Federica, że nie ma pewności co do winy Mariny i odradza mu małżeństwo.

odcinek 114 Piątek 15 Luty
Marina dowiaduje się, że Ricardo wkrótce weźmie ślub z Veronicą. Leandra prosi pracodawczynię, by zapłaciła jej zaległe wynagrodzenie i pozwoliła wrócić do domu. Kobieta w końcu się zgadza. Lucia mówi siostrze, że wie, kto zabił Laurę. Veronica po raz kolejny jej grozi. Alberta odwiedza Chuya i przekonuje go, by odwiedził Marinę. W więzieniu Chuy mówi, że jego jedyną matką jest Lupe. Lucia dzwoni do komisarza Bresanuttiego. Veronica ją ogłusza.

Marina (115/169)
Ku rozczarowaniu Veroniki Lucia przeżyła. Chuy nadal ma żal do matki, że wcześniej się nie zgłosiła się na policję, choć on bardzo cierpiał z powodu oskarżeń. Sara nadal dręczy Marinę w więzieniu. Ta czeka na wyrok. Wspomina chwile spędzone z Chuyem. Adwokat Gaitan nie jest zbyt optymistycznie nastawiony. Sara zastanawia się, komu zależy na śmierci Mariny. Alberta jest przekonana, że Marina tylko broni Chuya, a nie zabiła Laury. Ricardo jej nie wierzy. Ma też pretensje do Veroniki, że na niego przepisała firmę.


Marina (116/169)
Sara i Marina biją się w łazience więziennej. Strażniczka Julia interweniuje i zaprowadza je do dyrektorki. Za karę Marina zostaje skazana na 72 godziny w pojedynczej celi. Sara cieszy się z tego powodu. Federico planuje wziąć w więzieniu ślub z Mariną. Dyrektorka zgadza się. Po uroczystości Marina trafi do karceru. Chuy szykuje się do wyjazdu na wycieczkę szkolną. Guillermo kupił 4 bilety do Acapulco. Patty cieszy się, że jedzie z nią Pamela. Ricardo nadal chce poślubić Veronicę wbrew rodzinie.


Marina (117/169)
Lucia ubiera się zniszczony habit Laury. Veronica wpada w szał. Nie chce się przyznać do zabicia siostry. Ricardo słyszy kłótnię. Veronica przekonuje go, że stan Lucii się pogarsza. Zamyka ją w domu, zmienia zamki, odcina kabel telefoniczny i jedzie na wycieczkę z Ricardem. Lucia się denerwuje. Boi się samotności. Do więzienia dociera Balbina z listem od Ricarda. Spotyka się z Julią, która decyduje o wszystkim podczas nieobecności naczelniczki. Julia, dowiedziawszy się, że chodzi o przekazanie listu Marinie, oddaje go adresatce.


Marina (118/169)
Alberta woła Balbinę, ale się okazuje, że ta pojechała odwiedzić Sarę w więzieniu. Pastora opowiada Albercie, iż Balbina się boi, że Sara przebywa w jednym zakładzie karnym z Mariną. W rozmowie z Sarą Balbina dowiaduje się, że jej siostrzenica dzieli celę z Mariną. Chuy i Silvia nadal szukają wyjścia z lasu. Dziewczyna doprasza się o pocałunki, ale chłopak odmawia. Trwają ich poszukiwania. Marina dowiaduje się od szefowej strażniczek, że Chuy zaginął.


Marina (119/169)
Patty nie dowierza, że Rosalba mogła powiedzieć rodzinie, że ona umarła. Stwierdza, że Rosalba już dla niej nie istnieje. Marina wychodzi z karceru. Federico ma pretensje do Ricarda, że zabrał Chuya na wycieczkę bez jego zgody. W szkole rozchodzą się plotki, że Chuy przespał się z Silvią. Dziewczyna wszystkim wmawia, że chłopak ją zgwałcił. Żąda, by Chuy się z nią ożenił. Ricardo obiecuje synowi, że będzie go wspierał. Lucia odwiedza Marinę w więzieniu. Mówi jej, że zna prawdę oraz że Marina i Chuy są niewinni.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Telenowele Forum Index -> Marina All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin