Telenowele Forum Index Telenowele
Zapraszamy do rejestracji i pisania postów:)
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   GalleriesGalleries   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Streszczenie serialu-TEKST

 
Post new topic   Reply to topic    Telenowele Forum Index -> Marina
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Thu 17:18, 10 Jan 2008    Post subject: Streszczenie serialu-TEKST
Obsada:
Sandra Echeverria.......... Marina
Mauricio Ochmann......... Ricardo Alarcón
Humberto Zurita............. Guillermo Alarcón
Susana Dosamantes...... Alberta Alarcón
Aylin Mujica................... Laura / Verónica
Pablo Azar......... .......... Papalote
Manolo Cardona.. .......... Ricardo Alarcón
Dolores Heredia.. .......... Rosa
Elizabeth Cervantes....... Sara
Carlos Caballero............ Julio
Karina Mora Novelo........ Matilde
Eduardo Victoria............ Federico
Sandra Destenave.......... Adriana
Gustavo Navarro............ Daniel
Angelica Celayo............ Rosalba
Mara Cuevas................. Lucia
Beatriz Cecilia............... Pastora
Lourdes Villareal............ Lázara
Alfonso Dosal............... Diego
Jorge Luis Vasquez ...... Elías
NA RÓWNYCH PRAWACH 1-12
Adriana, wiedząc, że Marina odkryła, kto jest jej kochankiem, każe Juliowi pozbyć się jej.


Marina stała się pełnoprawną członkinią rodu Alarcón Morales.

Julio napada na Marinę, porywa ją i więzi. Dziewczynie udaje się zadzwonić do Laury, która przekazuje wiadomość Guillermowi. Ten wraz z Ricardem rusza na ratunek. Julio rzuca się do oceanu, pozorując samobójstwo... Po nieudanej próbie zabójstwa znienawidzonej przybłędy Adriana usiłuje pozbyć się jej w inny sposób - oskarża o kradzież naszyjnika Alberty, o co wybucha między nimi wielka awantura na przyjęciu.

Śmierć Adriany.
Ricardo coraz bardziej ulega urokowi Mariny. Wyznaje jej miłość, ale ona, choć podziela jego uczucie, woli być ostrożna. Boi się Adriany, która w przypływie wybuchów wściekłości jest nieobliczalna. Guillermo Alarcón Morales decyduje się oficjalnie przyjąć Marinę do rodziny. Jest w końcu córką, choć nieślubną, jego zmarłego brata. Daje dziewczynie swoje nazwisko i oznajmia, że ma ona takie same prawa jak reszta domowników. Ani Adriana, ani Alberta nie mogą się z tym pogodzić.Łatwego życia w nowej rodzinie Marina nie będzie miała na pewno. Julio podejmuje kolejną próbę jej zabicia, topiąc w wannie.Na szczęście dziewczynie udaje się mu wyrwać... Tymczasem Adriana jest umierająca. Odchodzi z tego świata w nienawiści do Ricarda, życząc jemu i Marinie wszystkiego, co najgorsze.OKRUTNA ZEMSTA JULIA 13-22.

Marina znów jest szczęśliwa z Ricardem,ale wciąż myśli o synku.

Marina i Ricardo biorą ślub.Dziewczyna oczekuje dziecka, ale mąż jeszcze o tym nie wie. Alberta, chcąc się pozbyć znienawidzonej przybłędy, sugeruje synowi, że żona go zdradza, a na dowód pokazuje zrobione przez wynajętego fotografa zdjęcie. Marina nawet nie ma szansy wytłumaczyć tej sytuacji. Ricardo wyprowadza się i wyjeżdża z matką do Madrytu.

Dziecko na śmietniku.
Głęboko zraniona Marina nie chce, by Ricardo dowiedział się o dziecku. Po urodzeniu syna nie wie, co ze sobą zrobić. Błąka się po ulicach z małym na ręku. Śledzi ją Julio, który szuka okazji do zemsty.Napada na Marinę, porywa dziecko i porzuca na śmietniku. Chłopca znajduje zbierająca odpadki Lupe... Ricardo wraca do Acapulco. Jest przerażony zniknięciem Mariny. Na szczęście dziewczyna się odnajduje i Ricardo prosi ją o wybaczenie. Znów są razem, ale jego niepokoi z uporem powtarzana przez nią opowieść o porwaniu ich synka. Wszyscy sądzą, że dziecko zmarło podczas porodu. By pocieszyć żonę, Ricardo robi jej niespodziankę adoptując dziewczynkę, Paty. Marina obiecuje, że ją pokocha, ale synka nigdy nie przestanie szukać.Lupe przygarnia porzuconą i okradzioną przez Julia Gertrudis. Gdy opowiada jej historię małego Chuya, Gertrudis oznajmia, że zna matkę chłopca...ODNALEZIONY PO LATACH.23-32

Jak zareaguje Chuy, gdy pozna prawdę o swoim pochodzeniu.

Mija 6 lat. W dniu urodzin adoptowanej córki, Paty,Marina spotyka pod sklepem biednego chłopca, który od razu zdobywa jej serce. Kupuje mu rower i ubrania. Żyjący w ubóstwie wraz z Lupe Chuy niedługo cieszy się prezentem. Ktoś kradnie mu rower. Gdy zrozpaczony prosi o pożyczkę właściciela skupu złomu, ten w złości wykrzykuje chłopcu, że Lupe znalazła go na śmietniku...


Nagła odmiana losu.
Ricardo czuje się zaniedbywany przez żonę, która wciąż myśli o zaginionym dziecku. Okazję wykorzystuje opiekunka Paty. Sara, której bardziej niż na Ricardzie zależy na jego pieniądzach... Alberta odkrywa, kto jest kochanką jej syna i każe Sarze opuścić rezydencję.Mija kolejne 10 lat. Marina znów spotyka Chuya, który sprzedaje losy pod teatrem. Zdesperowany z powodu choroby Lupe i braku pieniędzy, chłopak okrada dom Alarconów. Zostaje złapany i trafia do aresztu. Marina odwiedza Lupe w szpitalu, by wyjaśnić zniknięcie syna. Lupe opowiada jej, gdzie znalazła niemowlę i pokazuje ubranka, które miało na sobie. Marina jest w szoku. Doskonale je pamięta! A więc to jest jej synek...Udaje się jej przekonać Ricarda, by wycofał skargę. Postanawia wynagrodzić Chuyowi stracone lata.Julio, po pobycie w więzieniu, wraca do Acapulco. Jest teraz z Sarą, która próbuje wyciągnąć kolejne pieniądze od Ricarda...


TAJEMNICZY EMILIANO.33-41

Jak zareaguje Laura, kiedy dowie się,że jej mąż sfingował swoją śmierć.

Nie słuchając przyjaciół, Laura postanawia poświęcić swoje życie Bogu. W ten sposób chce pogodzić się ze śmiercią Daniela. Tymczasem w klasztorze spotyka mężczyznę łudząco podobnego do jej zmarłego męża. Zastanawia ją, dlaczego Emiliano z krzykiem ucieka na jej widok. Z czasem tych dwoje się zaprzyjaźnia. Okazuje się, że tajemniczy Emiliano to tak naprawdę Daniel.

Powrót koszmaru.
Interes Sary i Julia okazuje się nierentowny. Kawiarenka internetowa nie przynosi takich zysków, o jakich myśleli. Pewnego dnia Sara widzi na osiedlu Marinę i mówi o tym kochankowi. Ten od razu wpada na pomysł, jak zarobić sporą sumę. Sara śledzi kobietę i słyszy jej kłótnię z Paty, która grozi, że wyzna ojcu prawdę na temat kochanka matki. Kiedy na drugi dzień Marina wraca z odwiedzin u syna, drogę zachodzą jej Sara i Julio. Marina nie może uwierzyć, że Julio przeżył upadek. Szantażyści chcą pieniędzy. Grożą, że jeśli kobieta im nie zapłaci, wyznają wszystko Ricardowi. Rozwścieczona Marina policzkuje Sarę. Tymczasem Rosalba - sekretarka Alarcona ma przeczucie, że Paty może być jej rodzoną córką. Upewnia się. że ma rację po kolejnej rozmowie z matką przełożoną. Następnie mówi o tym Ricardowi, który obawia się. że może stracić ukochaną córkę.W tym samym czasie Marina wyznaje Paty prawdę o Chuyu.
PRZYJAZD ZŁEJ SIOSTRY 42-51.

Dla pieniędzy zabiła.Do czego się posunie, aby zdobyć Ricarda.

Po tygodniach milczenia i kilku wysłanych anonimach Daniel zdobywa się na odwagę i wyznaje Laurze prawdę.Jednocześnie prosi żonę, by mu wybaczyła i wróciła do niego.Zaskoczona Laura odmawia.Załamany odmowę żony Daniel popełnia samobójstwo. Tymczasem do Acapulco przyjeżdża Veronica, która ma kontrolować, co się dzieje z pożyczką udzieloną spółce Alarcon przez jej wuja.Od pierwszego spotkania z Ricardem jest pod wielkim urokiem mężczyzny. Postanawia za wszelką cenę go usidlić. Musi jednak odłożyć plan uwiedzenia Alarcona, gdyż dostaje wiadomość o pogarszającym się stanie zdrowia wuja. Jest zmuszona wrócić na ranczo.

Powrót femme fatale
Na miejscu Veronica dowiaduje się, że Joaguin postanowił zmienić testament i podzielić majątek między nią i Laurę. Postanawia do tego nie dopuścić i odbiera wujowi życie. Następnie realizować plan uwiedzenia Ricarda Alarcona. Zaraz po przyjeździe odwiedza Federica i zawiera z nim pakt. Doprowadzą do rozstania Mariny i Ricarda, a następnie znajdą się na miejscu, aby ich pocieszyć. Veronica zaczyna od podania się za Laurę i utwierdzenia Ricarda, że żona go zdradza z młodszym kochankiem. Wątpliwości i nieufność męża to nie jedyne zmartwienia Mariny. Otóż Lupe, w obawie przed utratą Chuya i za namową Cheli, postanawia oddalić na zawsze Chuya od Mariny.CHOROBA PATY ALARCON -odc.52-61


Paty nie wie ,że list od Chuya był przeznaczony dla niej ,a nie Mariny.Lucia ma dość zachowania Veroniki. Udaje się do Laury i informuje ją o kradzieży habitu i podawaniu się za Laurę przed Ricardem.Laura postanawia porozmawiać z siostrą.Veronica twierdzi ,że Lucia postradała zmysły .
Następnie zamyka siostrę w odosobnieniu i straszy zamknięciem w szpitalu psychiatrycznym.

Kilka dni pozniej Veronica zjawia się u Mariny i radzi jej ,aby odnalazła świadectwo urodzenia Chuya .Tymczasem Federico podsuwa taki sam pomysł Ricardowi. Veronica jednak uprzedza małżonków i wyrywa dokument
z księgi archiwalnej. Marina załamuje się: zniknął jedyny dowód na to ,że Chuy jest jej synem.Ricardo zaczyna podejrzewać ,że syn jego i Mariny zmarł zaraz po urodzeniu.


ŚMIERTELNA DIAGNOZA

Przejęta kłótnią matki ,babki i Pastory Paty mdleje. Dziewczyna zostaje poddana badaniom .Ich wynik jest jednoznaczny.:Paty jest śmiertelnie chora.Okazuje się,że dziewczyna choruje na zanik szpiku kostnego.Rodzice postanawiają zataić prawdę przed córką i wmawiają jej ,że cierpi na anemię. Kilka dni pozniej Chuy wrzuca list miłosny do plecaka Paty.Korespondencję znajduje Alberta.Przekonana ,że list adresowany był do Mariny ,pokazuje go Ricardowi.Ten utwierdza się w przekonaniu o zdradzie żony.Zjawia się pijany w dzielnicy Chuya i urządza awanturę.
Tymczasem Marina informuje Federica ,że Rosalba jest biologiczną matką Paty.Czyżby on był jej ojcem?


Alberta już zna prawdę . Czy z jej pomocą Marinie uda się odzyskać miłość i zaufanie męża??

odc.62-71

NIE TAK ŁATWO NAPRAWIĆ WYRZĄDZONE KRZYWDY!!

Stan Paty pogarsza się z dnia na dzień. Dziewczyna zaczyna podejrzewać ,że jej choroba to coś poważnego . Rodzina jednak wszystkiemu zaprzecza.Nieobecność Mariny w pokoju Paty postanawia wykorzystać Veronica. Wchodzi do pokoju młodej Alarcon i bez owijania w bawełnę mówi jej ,że jest śmiertelnie chora . Dodaje ,że Marina i Ricardo szczerze się nienawidzą ,a udają szczęśliwą parę tylko ze względu na jej chorobę .W odwiedziny do Paty przychodzi Chuy ,którego Alberta chce wyrzucić z domu. Do zaskoczonej kobiety dociera fakt ,że chłopak zamierza odwiedzić jej wnuczkę,a nie synową . Lupe,chcąc chronić syna ,potwierdza rewelacje Cheli :Marina jest kochanką Chuya . Targana wyrzutami sumienia i za namową księdza ,postanawia naprawić wyrządzone krzywdy . Zjawia się w domu Mariny i przeprasza ją za kłamstwa . Rozmowę słyszy Alberta. Teściowa już wie ,że Chuy jest jej wnukiem. Prosi o wybaczenie synową i oferuje jej wsparcie. Jednak mimo chęci ,nie udaje się jej przekonać Ricarda ,że Chuy jest jego synem .


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Thu 17:20, 10 Jan 2008    Post subject:

CZASEM JEST JUŻ ZA PÓZNO!!! (72-79)Marina wielokrotnie próbowała przekonać Ricarda ,że Chuy jest jego synem. Nie chciał jej słuchać , teraz ona nie chce słuchać jego.


Lucia i Federico postanawiają zabrać Veronice akt urodzenia Chuya. Korzystając z pomocy służącej Leandry, odnajdują dokument. Federico natychmiast jedzie z aktem do Ricarda. Mając w ręku dowód prawdomówności Mariny, Alarcon prosi ją o wybaczenie. Chce odzyskać rodzinę. Marina ma jednak dość braku zaufania byłego męża i jego ciągłych podejrzeń. Odmawia. Informuje go ,że wkrótce wychodzi za mąż za Federica.
Rozgoryczony Ricardo idzie do Laury i wypomina jej wszystkie kłamstwa . Kobieta zaczyna rozumieć ,że za intrygami stoi jej siostra.CHUY POZNAJE PRAWDĘ!!!(80-8Cool

Lupita opowiada Chuyowi jego prawdziwą historię . Chłopak wybacza Marinie i dowiaduje się,że Ricardo jest jego ojcem.


Rosalba postanawia nie mówić Marinie i Ricardowi o udanej operacji Paty w Kanadzie. Nie pozwoli ,aby odebralii jej córkę. Wysyla do rodziny Alarcon faks, że Paty nie żyje. Julio wykorzystuje ból Chuya i proponuje mu odreagowanie . Chlopak się zgadza . Prosi Marinę ,aby pożyczyła mu samochód . Tymczasem Julio i Tuercas porywają chlopaka. Dochodzi do szarpaniny i wypadku. Marina dostaje telefon. Musi jechac do kostnicy i zidentyfikować ciało syna. Myśląc ,że stoi nad ciałem Chuya ,wyznaje ,że jest jego matką. Słowa Mariny słyszy Chuy . Nie chce jej znać.


KTO STOI ZA TAJEMNICZYM MORDERSTWEM LAURY SALDIVAR!!!(89-9Cool
Laura przed śmiercią zdążyła otworzyć Ricardowi oczy. Mężczyzna już wie,jaką kobietą jest Veronica. Podejrzewa,że to ona zabiła siostrę.Laura, pomimo miłości do Ricarda,godzi się przyjąć śluby zakonne. Kilka dni po uroczystości w klasztorze zjawia się Marina. Laura opowiada przyjaciółce o wszystkich podłościach Veroniki i wyznaje ,że od lat kocha Ricarda.
Rozmowę słyszy przypadkiem matka przełożona ,która nie może pozwolić ,aby zakochana kobieta pozostała w zakonie. Wzburzona Marina telefonuje do złej siostry Saldivar i grozi jej. Tymczasem Clorinda zdradza Chuyowi i Lupe ,że to Veronica zleciła ich pobicie. Zdenerwowany chłopak udaje się do domu kobiety i w ataku szału zaczyna ją dusić. Z opresji ratują Veronikę Lucia i Leandra. Laura opuszcza mury klasztoru i przenosi się na stałe do mieszkania sióstr. Informuje zaskoczoną Veronikę,że zamierza walczyć o uczucie Ricarda. Podczas wizyty Alarcona opowiada mu o intrygach siostry bliżniaczki. Wściekła Veronica wyrzuca Lucię i Leandrę i urządza Laurze awanturę. Po powrocie do domu kobiety znajdują martwą Laurę w peruce Veroniki. Przy ciele zamordowanej policja znajduje zegarek należący do Chuya...


The post has been approved 0 times

Last edited by marina55 on Thu 17:22, 10 Jan 2008; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dubi
Początkujący
PoczątkującyJoined: 26 Apr 2007
Posts: 12
Read: 0 topics

Warns: 1/4

PostPosted: Sat 16:27, 12 Jan 2008    Post subject:

bardzo fajne streszczenie Wink Razz

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ewelinka:*
Administrator
AdministratorJoined: 31 Jan 2007
Posts: 2786
Read: 0 topics

Helped: 4 times
Warns: 0/4
Location: Białobrzegi
Gender: Female

PostPosted: Sat 16:45, 12 Jan 2008    Post subject:

Madziu, taki temat już istnieje ???

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Mon 16:57, 14 Jan 2008    Post subject:

tak,ale tam są streszczenia,a tu cały opis tekstu co się wydarzy

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Mon 10:31, 21 Jan 2008    Post subject:

MARINA BIERZE NA SIEBIE WINĘ ZA ZABOJSTWO LAURY(odc.99-108)Ellias nie potrafi zrozumieć, jak brat i matka mogli zaszkodzić Marinie. On nigdy nie uwierzy w winę siostry.


Trwa śledztwo w sprawie morderstwa Laury Saldivar. Adwokat Chuya informuje Marinę i Ricarda o dowodach obciążających syna. Marina nie może pozwolić,by Chuy został aresztowany. Przyznaje się do zamordowania przyjaciółki.
Na wieść o kroku rywalki,Veronica postanawia swoimi zeznaniami jeszcze bardziej pogrążyć Marinę. Również deklaracje Ricarda i Alberty wypadają na niekorzyść kobiety. Jednak to reakcja Chuya boli Marinę najbardziej. Chłopak wyrzuca matce,że
z jej powodu ludzie oskarżali go o zabójstwo,a Lupe o mało nie straciła przez nią życia. Na koniec wyrzeka się matki. Niespodziewanie Veronica dochodzi do wniosku,że posianie Mariny do więzienia nie byłoby dla niej korzystne. Zjawia się na policji i próbuje wybielić podejrzaną. Dziwne zachowanie Veroniki wzbudza czujność śledczych,którzy utwierdzają się w przekonaniu ,że prawdziwą morderczynią Laury mogłaby być jej siostra bliżniaczka. W końcu wiele zyskała na jej śmierci! Policjanci wpadają na pomysł zastawiania pułapki na prawdziwego winnego...


The post has been approved 0 times

Last edited by marina55 on Mon 10:58, 21 Jan 2008; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Mon 18:04, 04 Feb 2008    Post subject:

VERONICA ZLECA SARZE POZBYCIE SIE MARINY!!!
Sara w końcu dostaje swoją szansę. Ma okazję zemścić się na Marinie za domniemane krzywdy.


Marina , posądzona o zabójstwo Laury, zostaje skazana i trafia do więzienia. Na miejscu dowiaduje się,że będzie dzielić celę z ...Sarą, byłą służącą z domu Alarcon i wspólniczką Julia. Kobieta jest przerażona. Jej obawy nie są bezpodstawne , bowiem współlokatorka z celi stawia sobie za punkt honoru psychiczne zniszczenie Mariny.
Dodatkowo Sara znajduje sojuszniczkę w szefowej strażniczek,Julii. Kobieta,której siostra jest zakonnicą, znienawidziła Marinę po tym, jak dowiedziała się,że odsiaduje ona wyrok za zamordowanie siostry zakonnej. Sara nie zamierza długo czekać . Podczas porannego mycia atakuje Marinę, która odpowiada jej ciosem. Napastniczka postanawia poczekać jakiś czas. Inaczej niż Veronica , która zdecydowana jest raz na zawsze pozbyć się rywalki. Zleca Damianowi wynajęcie kogoś ,kto by usunął Marinę z jej drogi. Zlecenie przyjmuje... Sara. To dla niej idealna okazja zemścić sie na Marinie, a przy okazji jeszcze na tym zarobi!! Uzbrojona w nóż kobieta podstępem zwabia Marinę do łazienki, a nastepnie ją atakuje...


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Mon 18:57, 18 Feb 2008    Post subject:Do czego jeszcze posunie się Veronica,by zatrzymać przy sobie Ricarda i odsunąć go od Mariny??

VERONICA I DAMIAN UCISZAJĄ LUCIĘ NA ZAWSZE!!!!!!

Lucia przychodzi w odwiedziny do Mariny i wyznaje jej,że wie, kto jest zabójcą Laury.
Marina i Chuy sa niewinni. Po powrocie do domu pisze list, w ktorym wyznaje całą prawdę o śmierci przyrodniej siostry. Co więcej policja ma coraz więcej wątpliwości co do śledztwa w tej sprawie. Na przesłuchanie zostaje wezwana Lucia. Kiedy wybiera się na komendę by zlozyć zeznania siłą zatrzymuje ją Veronica. Podczas szamotaniny wspolnik Veroniki,Damian, ogłusza Lucię. Nieprzytomną wrzucają do bagażnika i jadą nad morze. Łodzią przewożą ją w ustronne miejsce ,gdzie Damian wyrzuca Lucię już przytomną do wody,a Veronica dwukrotnie do niej strzela. Po powrocie do domu informuje policję i Ricarda,że stan Lucii się pogorszył i musiała ją zamknąć w szpitalu psychiatrycznym. Budzi to czujność komisarza. Do Acapulco wraca Paty. Ismael informuje ja,że Chhuy jest oskarżony o zgwałcenie Silvii . Początkowo Paty nie wierzy w jego winę,ale zmienia zdanie,gdy Silvia pokazuje jej łańcuszek . Ten sam ,który podarowała Chuyowi...


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Mon 18:08, 03 Mar 2008    Post subject:Guillermo nigdy nie uwierzyl w winę Mariny. Teraz stara sie ją przekonać ,by odeszła od Federika.


LUCIA WYCHODZI Z UKRYCIA I PRZYSIĘGA ZEMSTĘ VERONICE!!! Very Happy (129-138)

Veronica odbiera gluche telefony. Kiedy wieczorem wychodzi z Ricardem na kolację, ktoś zaczyna do nich strzelać. Kilka dni pozniej otrzymuje telefon od tajemniczej kobiety. Jej głos jednak wydaje sie jej dziwnie znajomy. To Lucia!!!
Wkrótce kobieta ponownie dzwoni do Veroniki . Tym razem telefon odbiera Ricardo . Lucia korzysta z okazji i mówi Alarconowi,że jego kochanka jest złą kobietą i morderczynią. Pablo radzi Lucii , by zapomniala o przeszłości. Ona jednak nie potrafi wybaczyć swoich krzywd. Kolejny raz telefonuje do Veroniki i grozi wyrównaniem rachunków . Wkrótce osobiście odwiedza wyrodną siostrę w mieszkaniu. Zszokowana Veronica nie może uwierzyć w to,co widzi. Traci przytomność. Lucia ucieka. W związku z brakiem dowodów przeciwko niej i zeznaniami księdza Tomasa , Marina zostaje oczyszczona z zarzutów i wychodzi na wolność. Duchowny nie ma wyjścia. Naciskany przez policję lamie tajemnice spowiedzi i wyjawia komisarzowi ,że zabójcą Laury jest Federico. Niebawem dowiaduje się jednak,że Santibaniez go okłamał...


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Mon 9:55, 17 Mar 2008    Post subject:

PATY I CHUY DOSTAJĄ FORTUNĘ W PREZENCIE URODZINOWYM!!!


Sara poznaje plany Guillerma. Wraz z Juliem planują przejęcie fortuny młodych Alarconów.Guillermo probuje przemowić Federikowi do rozsądku i radzi mu rozwod z Mariną- wszyscy wiedzą,że ich malżeństwo to fikcja. Marina wyjaśnia wszystkie nieporozumienia z Chuyem i oboje postanawiają rozpocząć nowe życie bez Ricarda. Na wieść o tym Alarcon idzie do baru i topi smutki w alkoholu. Federico czuje się coraz bardziej zagrożony. Podczas wizyty w szpitalu Wariatka mowi mu,że Marina całowała sie z Ricardem na oczach wszystkich i nadal jest zakochana w swoim byłym mężu. Po wyjściu Federika w szpitalu zjawia sie Veronica. Informuje Marinę,że wkrótce wychodzi za mąż za Ricarda , z ktorym planują dziecko. Potem o swojej wizycie opowiada Ricardowi. Klamie ,że Marina wyznała jej,iż chce urodzić Federikowi dziecko. Zazdrosny Ricardo jedzie do Mariny i żąda wyjaśnien. Ona potwierdza,że czeka na wynik testu ciążowego. Dopiero Guillermo uświadamia mu,że Marina sklamała. Zbliżają się urodziny Paty i Chuya. Z tej okazji Guillermo zaklada obojgu rachunek w banku i wpłaca każdemu dwa miliony dolarów...


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Mon 15:54, 31 Mar 2008    Post subject:

TRAGEDIA RICARDA!!!


Ricardo dowiaduje się,że grozi mu paraliż. Czeka go także poważna operacja oczu.


Tuż przed ślubem z Veroniką Ricardo zjawia się w pracy u Mariny i wyznaje jej miłość.
Postanawiają uciec i rozpocząć wspólne życie. Rozmowę pogodzonych byłych małżonków podsłuchuje zazdrosny Federico. Ogarnięty furią potrąca Ricarda samochodem. Swiadkiem zdarzenia jest Chuy. Stan Alarcona jest poważny. Ma uszkodzone rogówki i zmiażdzone obie nogi. Lekarze nie wykluczają opcji amputowania kończyn. Ricardo nie zgadza się na amputację i grozi samobójstwem.


ZEMSTA VERONIKI

Veronica uporczywie stara się odsunąć Marinę od Ricarda, któremu była żona poświęca każdą chwile. Wściekła i upokorzona po ostrej kłótni z Albertą wraca do pokoju Ricarda i bije go po chorych nogach.


PATY W PUŁAPCE UCZUĆ

Julio jest gotów na wszystko, by przejąć fortunę Paty. Zamierza ją w sobie rozkochać
, a nawet się z nią ożenić. Dzwoni do dziewczyny i umawia się z nią na spotkanie. Na jednej z randek wyznaje je milość . Paty powoli ulega urokowi nowo poznanego adoratora. Julio nie zwleka z oświadczynami i proponuje dziewczynie wspolną ucieczkę . Chcąc się zemścić na Chuyu Paty zgadza się ucieczkę i potajemny ślub z Juliem. Wcześniej decyduje się przepisać całą swoją fortunę na przyszłego męża. Rodzina postanawia działać by do tego nie dopuścić. Guillermo anuluje konto dziewczyny.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Mon 10:38, 14 Apr 2008    Post subject:

DESPERACJA VERONIKI!!! (158-167)Tuż przed śmiercią Julio wyznaje Paty,że to on przed laty odebrał Marinie Chuya.


Paty i Julio pobierają się. Chuy i Guillermo przybywają za póżno, by przeszkodzić w ślubie. Paty, Julio i Celia wyprowadzają się z domu Chaty i przenoszą do dawnej kryjówki Julia. Paty szybko orientuje się,że padła ofiarą męża i Celii i że została porwana. Do rezydencji Alarcon zgłasza sie Sara, która informuje o porwaniu Federika i zdradza mu miejsce pobytu całej trójki. Federico jedzie po Marinę i oboje udają się do kryjówki Julia i Wariatki Celii.


ŚMIERĆ JULIA I CELII

Kiedy przybywają na miejsce , okazuje się,że dom jest już otoczony przez policję. Snajperzy chcą odbić Paty porywaczom. Dochodzi do strzelaniny, Celia i Julio giną od kul. Jeszcze przed śmiercią Julio przeprasza Paty za wszystkie krzywdy i prosi dziewczynę o wybaczenie. Veronica chce jak najbardziej uzależnić Ricarda od siebie.
W tym celu odradza mu operację i namawia Alarcona na wyjazd za granicę. Jej plany niweczy Marina,która szantażem zmusza byłego męża do zabiegu i pozostania w szpitalu. Cierpliwość Veroniki się kończy. Doprowadzona do ostateczności grozi Marinie,że zabije ją i jej dzieci. Następnie żąda od dyrektora szpitala usunięcia Mariny . Kiedy ten odmawia , Veronica decyduje się na ostateczne rozwiązanie. Zabije Ricarda!! Skoro ona nie może go mieć , nie będzie go miała żadna inna. Zjawia się w pokoju odpoczywającego po operacji Ricarda i próbuje udusić go poduszką...


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Mon 16:49, 28 Apr 2008    Post subject:

NARESZCIE RAZEM!!!Marina ponownie zostaje żoną Ricarda. Wkrotce na swiat przychodzi ich synek.


Veronica czuje,że zaczyna tracić grunt pod nogami. Ekshumacja zwlok Joaguina wykazała,że przyczyną jego śmieci nie był atak serca. Do tego dochodza zeznania Lucii... Policja dostaje nakaz aresztowania Veroniki. Kobiecie udaje się uciec policji i ukryć w podrzędnym hotelu. Zdając sobie sprawę,że jedynym wyjściem w jej sytuacji jest zniknięcie,postanawia sfingować swoją smierc. Wspólnik Eliseo dostarcza jej substancję,po wstrzyknięciu ktorej zaśnie i nie bedzie dawala zadnych oznak życia.


UWIĘZIONA W TRUMNIE!!
"Nieżywą" Veronikę znajduje policja. Wszyscy sądzą ,że kobieta popełnila samobojstwo . Po pogrzebie Veronica budzi się w zakopanej trumnie. Nie wie,że Eliseo ,ktory mial ją uratować,zostal aresztowany. W trumnie kończy sie powietrze... Pod zarzutem wspoludzialu w zabojstwie Laury aresztowany zostaje także Federico. Marina postanawia unieważnić swoje małżeństwo ,o czym informuje męża . Podczas wizyty Mariny w więzieniu Santibaniez postanawia skończyć z kłamstwami. Wyznaje Marinie całą prawde o Monice i przyznaje się do spowodowania wypadku Ricarda. Do Paty przychodzi Silvia. Między dziewczynami dochodzi do kłótni,podczas ktorej Silvia zrzuca Paty ze schodów. Nieprzytomna dziewczyna trafia do szpitala. Tam odzyskuje przytomność i zgadza się zostac żoną Chuya. Marina i Ricardo godzą się także.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marina55
Moderator
ModeratorJoined: 25 Jul 2007
Posts: 3778
Read: 0 topics

Helped: 2 times
Warns: 0/4
Location: Cuidado con el angel
Gender: Female

PostPosted: Mon 16:50, 28 Apr 2008    Post subject:

Odcinek 168-Poniedzialek-5.05!!!
Lucia zgadza sie zeznawać . W trakcie kłótni z Paty Silvia spycha ją ze schodów. Komisarz dostaje nakaz aresztowania Veroniki. Kobieta ucieka. Eliseo obiecuje Veronice pomoc w ucieczce z kraju.

Odcinek 169-Ostatni -Wtorek-6.05!!!
Veronica finguje swoją smierć ,wskutek czego zostaje pochowana żywcem. Ricardo,ktory odzyskuje pelnię zdrowia ,prowadzi Paty do ołtarza. Paty i Chuy pobierają się. Wkrótce Marina i Paty rodzą synów.The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Telenowele Forum Index -> Marina All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin