Telenowele Forum Index Telenowele
Zapraszamy do rejestracji i pisania postów:)
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   GalleriesGalleries   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Streszczenia
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Telenowele Forum Index -> Prawo pożądania
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kami932
Moderator
ModeratorJoined: 25 Mar 2007
Posts: 3126
Read: 0 topics

Helped: 1 time
Warns: 0/4
Location: Częstochowa

PostPosted: Wed 9:45, 18 Jul 2007    Post subject:

Dziwne zakończenie...

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
PoczątkującyJoined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Wed 11:37, 18 Jul 2007    Post subject:

odc. 132 20.08. 12 odc. do końca
Rebeca namawia Waltera, aby podsłuchiwał Angelę i Antonia, ale ten odmawia. Isabel wraca do domu. Dowiaduje się o wizycie Gaitany Charry. Wspomina rozmowę z Pedrem, który żałował, że musi umrzeć i zostawić ukochaną żonę i córkę. Rebeca nie może się doczekać rozmowy z Isabel. Liczy, że skutkiem jej podróży będzie wyrzucenie Salvadora z domu. Okazuje się, że się myli. Isabel ostrzega ją, aby mówiła dobrze o Salvadorze, ponieważ jest dla niej niebezpieczny. Nie potrafi jednak przestać go kochać. Rebeca nic nie rozumie. Simon przeszukuje biurko Salvadora. Evelio przyłapuje go na tym i ostrzega, że Salvador zrobiłby mu awanturę i mógłby wyrzucić z pracy. Simon zwraca mu uwagę na podobieństwo pisma Salvadora i don Pedra. Evelio dochodzi do wniosku, że gdyby don Pedro miał syna, byłby podobny do Salvadora. Isabel zwraca się do doktora Duarte z prośbą o pomoc w znalezieniu parapsychologa. Doktor jest gotów jej pomóc.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kami932
Moderator
ModeratorJoined: 25 Mar 2007
Posts: 3126
Read: 0 topics

Helped: 1 time
Warns: 0/4
Location: Częstochowa

PostPosted: Fri 18:24, 24 Aug 2007    Post subject:

Odc. 137 , 27.08
Isabel przyznaje się publicznie, że zabiła Andresa. Jednocześnie donia Rebeca zdradza, że Salvador Cerinza ma w Las Cruces żonę i dziecko. Isabel opowiada jak Pedro Jose zawładnął ciałem Salvadora. Antonio odprowadza zapłakaną Angelę do pokoju. Salvador postanawia zniknąć z życia najbliższych. Na pożegnanie zasiada do fortepianu. Isabel chce popełnić samobójstwo, pada strzał. Salvador zamyka się z Isabel w sypialni. Isabel opowiada o swojej miłości do Pedro Jose. Salvador oświadcza Isabel, że wyjeżdżają i już nigdy nie wrócą do rezydencji.

Odc. 138 , 28.08
Salvador i Isabel nocą opuszczają dom. Antonio nie zgadza się, by znowu zamknąć gabinet na klucz. Pedro Jose, choć próbuje, nie potrafi zabić kobiety, którą bardzo kochał. Każe Isabel odejść, ale ona nie chce się z nim rozstawać. Prosi, by dał jej ostatnią szansę. Donia Rebeca jest przekonana, że Salvador wywiózł Isabel, by ją zabić, postanawia zawiadomić policję. Służące buntują się, nie chcą pracować w domu, gdzie są duchy. Antonio i Angela próbują załagodzić sytuację. Walter nie chce wpuścić do rezydencji Gaitany i Camila. Isabel zapewnia Salvadora, że nigdy nie odważyła się podać Pedro Jose trucizny, którą dostała od Andresa. Walter opowiada policji, że Salvador siłą wywlókł Isabel z domu. Valeria zapewnia Simona, że nie jest zakochana w Salvadorze, tylko w Pedro Jose. Inspektor przesłuchuje Vicky.

Odc. 139 , 29.08

Vicky informuje policję, że Isabel zabiła Andresa Coronę i otruła Pedra Jose. Rebeca zarzuca Vicky kłamstwo. Na razie niczego nie można wyjaśnić, ponieważ Isabel i Salvador zaginęli. Rodzina nie wie, że wyjechali razem nad morze. Salvador dostaje ataku. Odczuwa silny ból głowy i przewraca się na jakąś kobietę. Następnego dnia Salvador nie pamięta incydentu. Pyta tylko Isabel, czy próbował ją zabić. Rebeca informuje policję o miejscu pobytu siostrzenicy i Salvadora. Blanca odwiedza ich w pokoju i ostrzega, że kierownictwo klubu chce zawiadomić policję o incydencie. Isabel decyduje o natychmiastowym wyjeździe. Policja postanawia ich ścigać. Salvador nie zgadza się na wyjazd do domku nad morzem. Proponuje ukrycie się w wiosce przy granicy. Salvador źle się czuje. Walter i Rebeca usiłują po kryjomu wynieść fortepian z domu. Ojciec Jacobo odwiedza Cantalicię. Okazuje się, że przesłano na jej nazwisko bardzo dużo pieniędzy. Będzie mogła kupić dom w mieście i posłać Moncha do szkoły.

Odc. 140 , 30.08

Angela pozostaje w szpitalu, ponieważ był to fałszywy alarm. Do Angeli przychodzi list od pana Donoso. Przejmuje go Walter i zanosi Rebece. Rebeca postanawia otworzyć go. Przyłapuje ich na tym Simon. Rebeca nie chce mu oddać listu. Simon grozi, że zawiadomi policję. Wtedy kobieta ustępuje, a on zawozi go Angeli. To list od Salvadora - ojca, w którym się z nią żegna. Cantalicia nie chce przyjąć ofiarowanych pieniędzy. Policja rozmawia z Rebecą i Walterem. Rebeca zapewnia, że jej siostrzenica została porwana, ale okazuje się, że widziano Isabel, gdy spokojnie czekała w samochodzie na Salvadora przed urzędem pocztowym. Walter przypomina sobie list do Angeli. Wspomina także miejsce, do którego wyjeżdżał Pedro Jose na wypoczynek. Postanawiają z Rebecą podać te dane policji, aby złapano Salvadora. Policja jedzie do miasteczka, w którym przebywają oboje. Zamierzają ich rano aresztować. Dziecko uprzedza Salvadora, że szuka go policja. Udaje im się uciec. Policja ich ściga. Isabel chce zginąć razem z Salvadorem.

Odc. 141 , 31.08
Antonio świętuje z powodu narodzin dziecka. Donia Rebeca ma pretensje do Valerii, że bawi się w najlepsze zamiast martwić zniknięciem Isabel. Inspektor informuje donię Rebecę, że Isabel zginęła w wypadku, a Salvador jest w ciężkim stanie w szpitalu. Gaitana ma złe przeczucia związane z Salvadorem. Rebeca jest przekonana, że to on zabił Isabel. Simon i Antonio jadą do szpitala odwiedzić Salvadora. Walter i Rebeca postanawiają zabrać z domu najcenniejsze rzeczy i uciec. Walter kradnie prezent, który Angela dostała od Salvadora w dniu ślubu. Valeria zarzuca ciotce, że nigdy nie kochała Isabel i chciała jedynie korzystać z jej majątku.

Odc. 142 , 3.09
Na prośbę Abigail Antonio nie zawiadamia policji o kradzieży Waltera. Antonio wręcza mu odprawę i każe wynieść się z domu. Walter czuje się urażony, uważa, że po wielu latach pracy należy mu się o wiele więcej i na oczach Rebeki niszczy czek. Valeria próbuje zatrzymać ciotkę, ale Rebeca wsiada do taksówki i odjeżdża. Abigail zapewnia Valerię, że choć straciła ciotkę, ma nową rodzinę, dla której jest bardzo ważna. Gaitana ma przeczucie, że Salvadorowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Walter zjawia się w szpitalu jednak przez pomyłkę zabija innego pacjenta. Policja aresztuje go. Angela wraca z noworodkiem do domu. Gaitana odwiedza Salvadora w szpitalu. Valeria bez pożegnania opuszcza rezydencję Donoso. Salvador odzyskuje przytomność jako wieśniak Cerinza. Angela uprzedza dyrekcję fabryki, że Salvador nie wróci o pracy w Citricos Donoso.

Odc. 142 , 4.09
Gaitanie zamknęli lokal i odebrali pozwolenie. Matilda podsuwa jej pomysł, aby wreszcie się przełamała i zgodziła wyjść za Evarista Canalesa, bogatego właściciela sieci barów. Początkowo nie chce się zgodzić. Gdy jednak Evaristo za wszelką cenę próbuje ją zatrzymać, ofiarowując jej dom i wszystkie swoje bary, zgadza się z nim zostać. Znaleziono martwą Rebekę w pokoju hotelowym. Salvador wraca do rezydencji w Rio Claro. Nie poznaje otoczenia ani domowników. Lekarz proponuje umieszczenie go w zakładzie zamkniętym. Angela się nie zgadza. Do rezydencji wraca Valeria. Odnalazła szczęście w związku z Simonem. Chce pomóc Salvadorowi. Namawia Angelę i pozostałych, aby odwieźć go do jego rodziny. Zawożą go do domu. Salvador w końcu wraca do swojej rodziny

The End Wink Streszczenia wzięłam z [link widoczny dla zalogowanych]


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
PoczątkującyJoined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Fri 21:17, 24 Aug 2007    Post subject:

odc. 133 21.08. 11 odc. do końca
W rezydencji odbywa się przyjęcie na cześć Grobermana. Salvadorowi udaje się namówić Antonia i Angelę, by dołączyli do gości. Doktor Robledo chce skorzystać z okazji i dowiedzieć się jak najwięcej o Salvadorze. Na przyjęciu pojawiają się Gaitana i Matilda. Donia Rebeka jest tym oburzona i postanawia nie brać udziału w imprezie. Znudzona Matilda chce wracać do baru. Salvador demaskuje Robledo. Jednocześnie zapewnia Isabel, że pewnego dnia wszystkiego się dowie i to bez pośredników.

odc. 134 22.08. 10 odc. do końca
Salvador wychodzi z psem na wieczorny spacer. Angela podejrzewa, że nie układa mu się z Isabel. Następnego dnia Salvador zabiera Antonia do fabryki. Chce jak najszybciej mianować go dyrektorem firmy. Abigail dostaje przykry list z informacją, że jej mąż od miesiąca nie żyje. Kobieta postanawia odwiedzić jego grób. Isabel składa Abigail kondolencje. Antonio i Simon dowiadują się w fabryce o śmierci ojca. Salvador próbuje pocieszyć Abigail. Dochodzi do kłótni między Rebeką i Antoniem. Załamana Rebeka postanawia wyjechać, prosi Isabel o miesięczną pensję. Isabel odwiedza Gaitanę, wypytuje ją o Pedro Jose i Salvadora. Między kobietami dochodzi do szarpaniny.

odc. 135 23.08. 9 odc. do końca
Isabel jest bardzo zdenerwowana i szuka pomocy u psychiatry. Niestety, ten nie może jej pomóc. Rebeka i Walter pokazują Isabel tajny pokój don Pedra Jose. Opowiadają jej o sejfie, który był zamknięty, a nagle ktoś go otworzył i zabrał całą biżuterię, która się w nim znajdowała. Pokazują Isabel drzwi łączące tajny pokój z gabinetem, ale niestety nie potrafią ich otworzyć. Simon i Abigail wrócili przygnębieni z podróży do miasteczka, w którym został pochowany ojciec Simona i Antonia. Simon bardzo przeżywa, że bardzo źle traktował swojego ojca. Isabel, Rebeka i reszta domowników szuka sposobu, by otworzyć drzwi do tajnego pokoju. W tym celu wchodzą do gabinetu don Pedra. Dzięki pomocy Abigail, otwierają drzwi.

odc. 136 24.08. 8 odc. do końca
Do Matilde, pracującej w barze Gaitany, przychodzą klienci w maskach. Okazuje się, że to bandyci, którzy chcą obrabować bar. Chcą zabrać wszystkie kosztowności. Evaristo wyciąga broń i grozi jej użyciem. Okazuje się, że to wcale nie był napad, a żart Evarista, który chciał udawać bohatera i przypodobać się Gitanie. Isabel zmusza Salvadora, żeby dołączył do domowników zebranych w salonie i wyjaśnił nurtujące wszystkich tajemnice. Salvador, atakowany przez Rebekę, przyznaje, że zabrał biżuterię z sejfu. Przyznaje także, że mieszkańcy domu don Pedra stracili spokój, bo mieli wyrzuty sumienia z jakiegoś powodu. Zaczyna od przeanalizowania sytuacji Rebeki. Przypomina jej, że narzucała mu się i chciała go wykorzystać. Gdy jej się to nie udało, postanowiła okraść sejf, by mieć pieniądze, uciec i zmusić go do ślubu. Salvador następnie wyjawia, że Walter okazał się niewdzięcznikiem. Don Pedro wyciągnął go z więzienia, wierząc w jego niewinność. Walter go oszukał. Antonio, Angela, Simon i Abigail z trudem przyznają, że uwierzyli w niewiarygodne zjawisko, iż Salvador jest don Pedrem. Isabel, podpuszczona przez Salvadora, przyznaje się do zabicia Pedra Jose i Andresea.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Telenowele Forum Index -> Prawo pożądania All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin