Telenowele Forum Index Telenowele
Zapraszamy do rejestracji i pisania postów:)
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   GalleriesGalleries   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Streszczenia
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Telenowele Forum Index -> Prawo pożądania
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Róż@
Początkujący
Początkujący



Joined: 10 May 2007
Posts: 11
Read: 0 topics

Warns: 0/4

PostPosted: Sun 22:10, 20 May 2007    Post subject: Streszczenia

Streszczenia Smile[/b]

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Róż@
Początkujący
Początkujący



Joined: 10 May 2007
Posts: 11
Read: 0 topics

Warns: 0/4

PostPosted: Sun 22:12, 20 May 2007    Post subject:

Odcinek 69 - 21 maja

Angela dostaje pełną dokumentację majątku po swoim ojcu od Isabel i Andresa.Salvador prosi Rebecę, żeby porzuciła wszelkie nadzieje względem jego osoby. Felipe, wujek księdza z wioski Cantalicji postanawia pomóc jej w znalezieniu męża, czyli Salvadora. Simon wywołuje pożar w kuchni chcąc popisać się przed Valerią. Między Andresem i Antonio dochodzi do bójki o Angelę. Isabel jest zazdrosna, że Salvador zbliżył się do Angeli. Antonio przyłapuje Salvadora i Angelę w kawiarni i urządza scenę zazdrości. Salvador tłumaczy dziewczynie, żeby słuchała jego rad tak jak własnego ojca

Odcinek 70 - 22 maja

Abigail martwi się, że Antonio i Angela zerwali ze sobą. Salvador nierozumie,dlaczego Valeria źle osądza jego przyjaźń z Angelą. Antonio ma pretensje do Angeli, że go oszukuje. Profesor Antonia twierdzi, że dwie dedykacje złożone w książkach są napisane przez tę samą osobę.Abigail martwi się o Antonio. Nie chce z nikim rozmawiać. Siedzi w swoim pokoju po zerwaniu z Angelą. Antonio niespodziewanie spotyka Salvadora w barze u Gaitany. Postanawia z nim porozmawiać.

Odcinek 71 - 23 maja

Antonio postanawia zdemaskować Salvadora. Zjawia się w barze Gaitany. Salvador próbuje zmylić chłopaka, wmawia mu, że są z Gaitaną wspólnikami i podstępem chcą przejąć majątek don Pedra. Antonio ucieka na motorze przed Salvadorem, dochodzi do wypadku. Felipe, w gniewie, postanawia odesłać Cantalicię do domu do Las Cruces. Znajoma Felipe z baru przyznaje, że słyszała o Isabel Arroyo i Andresie Corona. Walter sugeruje, że Antonio bierze narkotyki. Cantalicia zostaje w domu Felipe. Isabel próbuje wyjaśnić tajemnicze zachowanie Antonia. Walter zwierza się don Andresowi, dlaczego boi się Salvadora. Isabel żąda od Salvadora wyjaśnień w sprawie Antonia.

Odcinek 72 - 24 maja

Doktor Duarte, po zbadaniu Antonia, stwierdza, że chłopakowi nic niedolega.Sugeruje jedynie szok psychiczny. Walter zastaje Salvadora w pokoju donii Isabel. Isabel prosi Waltera, by nie wspominał o incydencie jej mężowi, ale ten od razu donosi o wszystkim don Andresowi. Felipe przychodzi do firmy 'Citricos Donoso', żeby skontaktować sięz Andresem, ale nie zostaje wpuszczony przez ochronę. Simon z powodu brata spóźnia się do pracy. Andres próbuje nastawić Simona przeciwko Salvadorowi. Abigail sugeruje Angeli, że to z jej powodu Antonio tak zamknął się w sobie. Telefon Felipe do rezydencji Donoso odbiera Rebeka, zaintrygowana, chętnie proponuje pomoc. Andres postanawia zastawić pułapkę na Salvadora i zabić go. W realizacji planu pomaga mu Walter. Isabel próbuje porozmawiać z Antoniem i dowiedzieć się, co zaszło między nim i Salvadorem. Simon zjawia się u Gaitany,licząc, że wyjaśni sprawę brata.

Odcinek 73 - 25 maja

Cantalicia pracuje w domu malarza don Felipe. Cantalicia nie może się doczekać wieści o Salvadorze. Simon wybiera się do baru Gaitany. Chce się dowiedzieć, dlaczego po wizycie u niej Antonio wrócił odmieniony.Gaitana wypiera się, że kiedy kolwiek widziała Antonia, ale Simon jej nie wierzy. Spotyka tam Camila, którą kiedyś przyłapał z Consuelo. W rezydencji trwa poszukiwanie włamywaczy. Do lasu wybiera się ochroniarz, Salvador i Walter. Salvador domyśla się, że to pułapka, ale już nic nie może na to poradzić. Andres do niego strzela. Ochroniarz spostrzega leżącego rannego. Zanoszą go do domu. Przyjeżdża policja.

Odcinek 74 - 28 maja

Salvador jest w ciężkim stanie i nie wiadomo czy przeżyje.Isabel decyduje się pojechać do szpitala. Wszyscy mają wątpliwości co do przebiegu wypadków. Rebeca z przyjaciółką Pilar wybiera się do baru Gaitany,aby zapytać Matildę o przyszłość Salvadora. Spotyka ją przed barem, ale Matilda nie chce ich przyjąć, pamięta bowiem o zakazie Gaitany. Ulega jednak naleganiom Rebeki i obietnicy podwójnej zapłaty. Rebeca zdobywa zdjęcie Salvadora.

Odcinek 75 - 29 maja

Andres nie może się już doczekać śmierci Salvadora. Rebeca postanawia dowiedzieć się czegoś o Salvadorze i jedzie do domu Felipe Madero, u którego mieszka Cantalicia. Tam dowiaduje się, że ma on żonę i syna. Jest tym zaskoczona, ale jednocześnie nie może uwierzyć, że ożenił się z wieśniaczką. Wychodzi bez słowa, nie chce pomóc Cantalicii odnaleźć męża. Gaitana godzi się z Matildą. Okropnie cierpi z powodu Salvadora. Antonio nadal dziwnie się zachowuje, nic nie mówi. Kiedy Walter drwi z jego stanu, rzuca się na niego z pięściami. Andres, Isabel i Angela namawiają Abigail, żeby oddała Antonia do szpitala psychiatrycznego. Powinien poddać się leczeniu, bo stał się agresywny.

Odcinek 76 - 30 maja

Abigail denerwuje się, że musi oddać Antonia do szpitala psychiatrycznego. Nie chce się pogodzić z chorobą syna. Felipe i Cantalicia przychodzą pod rezydencję Donoso, żeby wypytać Isabel o Salvadora. Rebeka zauważa ich i sama podchodzi do bramy. Odsyła ich mówiąc, że Salvador już u nich nie pracuje. Felipe czuje, że ona coś ukrywa. Angela zostaje wezwana do szpitala. Wszyscy w domu myślą, że Salvador umarł. Okazuje się jednak, że zniknął ze szpitala i nigdzie nie można go znaleźć. Kiedy wszyscy w rezydencji siedzą przy kolacji, w gabinecie rozbrzmiewa fortepian. Ktoś gra ulubione melodie Pedra Jose Donoso. Andres jest przerażony. Antonio puka do zamkniętych drzwi gabinetu i woła don Pedra Jose. Nikt nie chce uwierzyć, że to on gra.

Odcinek 77 - 31 maja

Andrés nadal nie chce uwierzyć, że duch Pedra José gra na fortepianie i jest obecny w domu. Każe wzmocnić ochronę i przeszukać budynek oraz cały teren wokół niego. Andrés chce przeszukać gabinet zmarłego, ale nikt nie chce dać mu kluczy od tego pokoju. Wszyscy dziwią się, że Salvador, który był umierający, mógł zniknąć ze szpitala. Ten ostatni wraca do Gaitany. Mężczyzna postanawia iść do domu Ángeli i Isabel.Wszyscy są zaskoczeni. Ángela zmusza Salvadora, do poddania się badaniom.

Odcinek 78 - 1 czerwca

Cantalicia wypomina Felipowi, że się upił poprzedniego wieczora. Prosi go, żeby zabrał ją do domu, w którym prawdopodobnie jest Salvador.Felipe interesuje się synem Cantalicii, który wykazuje talent artystyczny. Matylda chce urządzić swoje wesele w barze Gaitany.Antonio i Angela oddalili się od siebie. Simon się tym martwi. Bardzo chce się dowiedzieć gdzie był Antonio i co robił. Isabel grozi Salvadorowi, że jeśli nie odejdzie z własnej woli - ona się go pozbędzie. Niestety, uczucie, które ich łączy jest silniejsze. W domu znowu rozlega się muzyka don Pedra JosĂ. Denerwuje towszystkich. Rebeka czuje się nieswojo i nie chce spać sama. Niestety nigdzie nie może znaleźć Isabel. Valeria proponuje jej, żeby tę noc przespała w jej pokoju.

Odcinek 79 - 4 czerwca

Isabel wyznaje Salvadorowi miłość. Żeby ją sprawdzić, Salvador pyta,czy wyszłaby za niego, gdyby była wolna. Od tej pory Isabel nie może przestać o tym myśleć i zastanawia się nad rozwodem z Andresem. Pilar domyśla się, że Rebeca jest zakochana w szoferze Angeli. Isabel umawia się z Andresem poza domem, żeby z nim poważnie porozmawiać. Prosi go o rozwód. Andres wpada w szał. Jest zazdrosny, wypytuje Isabel o kochanków. Mówi, że nigdy nie da jej rozwodu. Cantalicia ucieka z domu i razem z synem stoi pod bramą rezydencji Donoso, gdzie wreszcie spotyka Salvadora. Salvador pożycza samochód od Angeli i zabiera spod domu Cantalicię i Moncha.

Odcinek 80 - 5 czerwca

Salvador jest wściekły, że Cantalicia i Moncho przyjechali do miasta.Mówi jej o tym i chce ją odwieźć do domu Felipe, ale Cantalicia niepamięta adresu. Salvador odwozi ją więc do Gaitany. Andres wypytuje Simona o fortepian w gabinecie. Jest przekonany, że to Angela i Simon robią im taki głupi dowcip. Cantalicia boi się, że Salvador znowu ich porzuci i ucieknie. Denerwuje się, kiedy długo nie wraca do domu Gaitany. Isabel cierpi, bo wie że Andres nie da jej rozwodu.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Róż@
Początkujący
Początkujący



Joined: 10 May 2007
Posts: 11
Read: 0 topics

Warns: 0/4

PostPosted: Sun 22:13, 20 May 2007    Post subject:

hehe na razie tyle Smile

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
Początkujący



Joined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Wed 14:54, 23 May 2007    Post subject:

odc 81 6.06.
Camilo odwozi Salvadora do dawnego mieszkania Isabel. Matilde i Lupe zastanawiają się, kim jest kobieta śpiąca w salonie u Gaitany. Walter donosi Andresowi o wyjściu Isabel. Isabel wyznaje Salvadorowi miłość i deklaruje, że dla niego, jest gotowa na wszystko. Camilo pomaga Gaitanie przygotować pokój gościnny dla Cantalicii i jej syna. Felipe martwi się zniknięciem Cantalicii, postanawia zawiadomić o tym ojca Jacobo. Cantalicia namawia Salvadora, by wrócił z nią do wioski. Rebeca zmusza Salvadora, by poszedł z nią na kolację. Angeli trudno zrozumieć, dlaczego Antonio nagle zaczął ją odtrącać. Simon zwierza się Salvadorowi, że chce zrezygnować z pracy w fabryce.


odc 82 8.06.
Andres słysząc o kolejnym wyjściu Isabel postanawia ją śledzić. Cantalicia jest przekonana, że Salvador jest chory, dlatego musi jak najszybciej zabrać go do domu. Salvador przychodzi na umówione spotkanie z Rebecą, która stawia mu twarde warunki. Andres, śledząc Isabel, trafia na przyjęcie pełne nieznanych mu ludzi. Salvador nie wie, jak wybrnąć z sytuacji, by nikogo nie urazić. Abigail próbuje zatrzymać pijanego Andresa. W obronie matki staje Antonio i Simon. Pada strzał z broni Andresa. Salvador próbuje namówić Cantalicię, by sama wróciła do wioski, proponuje jej dużą sumę pieniędzy. Abigail czuje się poniżona. Postanawia, że wraz z synami opuszczą posiadłość.


odc 83 11.06.
Rebeca umawia się z Salvadorem w restauracji. Abigail postanawia zabrać synów i wyjechać do siostry na wieś. Nie chce dłużej znosić upokorzeń i obawia się o bezpieczeństwo Antonia i Simona. Angela jest zrozpaczona. Usiłuje przekonać Abigail do pozostania, ale Abigail nie chce jej słuchać. Podobnie postępuje Antonio. Odmawia rozmowy. Salvador uważa, że Angela nie powinna tak cierpieć z powodu odtrącenia przez Antonia. W końcu jest córką don Pedra Donoso. Angela tłumaczy mu, że zapomniała o dumie, ponieważ jest z Antoniem w ciąży. Salvador jest zdruzgotany. Poucza Angelę tak, jakby był jej ojcem. Angela zarzuca mu, że on jej nie rozumie tak jak kiedyś ojciec. Gaitana tłumaczy Salvadorowi, że wrócił z zaświatów nie po to, by osądzać i potępiać Angelę, lecz by ją wspierać i jej pomagać. Simon przeżywa decyzję matki. Jest zadurzony w Valerii, a zdaje sobie sprawę, że po wyjeździe ich kontakty się urwą. Andres po rozmowie z Isabel nie ma odwagi jej śledzić, żeby znowu go nie wyśmiała. Tymczasem Isabel umawia się z Salvadorem na randkę w swoim dawnym mieszkaniu. Salvador zaś żąda od Antonia, aby wieczorem przyjechał do baru Gaitany. Matilda przygotowuje kolację zaręczynową. Przy okazji kupiła prezent dla Moncha. Wypytuje jego i Cantalicię. Niewiele brakuje, a Cantalicia wszystko by zdradziła Matildzie. Tak się nie stało tylko dzięki interwencji Camila, który specjalnie stłukł kieliszki, aby odwrócić uwagę Matildy. Salvador żegna się przed wyjściem z Valerią. Zapewnia ją, że nawet umarły dotrzymałby danego jej słowa. Valeria zapewnia go, że dla niej don Pedro nie umarł.



odc 84 12.06.
Isabel i Rebeca szykują się na spotkanie z Salvadorem. Przygotowuje się też Antonio, ale kłamie w odpowiedzi na pytanie Simona, dokąd idzie. Przy drzwiach zaczepia go Walter, kpi z niego i obraża. Antonio nie wytrzymuje i uderza go prosto w brzuch. Angela i Simon wspominają wspólne dzieciństwo. Uświadamiają sobie, jak są sobie bliscy oraz co dla nich oznacza rozstanie. Andres postanawia śledzić Isabel. Idzie za nią do jej dawnego mieszkania. Isabel zaskakuje widok męża w drzwiach. Obraża go. Przekonuje, że już go nie kocha, ale Andres jej nie wierzy, zwłaszcza że nie zastał jej z kochankiem. Isabel jest przekonana, że za chwilę zjawi się Salvador. Andres postanawia przemocą udowodnić Isabel, że jest prawdziwym mężczyzną. Isabel zabiera mu pistolet i mierzy do niego. W tym momencie zjawia się aktualna właścicielka mieszkania, dawna koleżanka Isabel, Inirida. Nie jest pewna, czy Isabel i Andres spotkali się w jej mieszkaniu dla miłosnych igraszek, czy raczej prowadzą ze sobą jakąś niebezpieczną grę. Andres zapewnia Iniridę, że pistolet nie był nabity i wychodzi. Isabel nie jest tego taka pewna. Salvador tymczasem spotyka się z Antoniem i wyjawia mu, że Angela jest w ciąży. Wspólnie wypijają kilka kolejek i rozstają się w przyjaźni. Rebeca daremnie czeka kilka godzin w restauracji. Salvador nie przychodzi. Rebeca wraca do domu. Spotyka Waltera i w gniewie wyznaje mu, że próbuje zdobyć Salvadora. Nazajutrz Rebeca w ataku złości grozi Salvadorowi, że zdradzi światu fakt istnienia indiańskiej żony Salvadora. On w tym momencie wyciąga z torby bukiet róż i ofiarowuje go jej z przeprosinami. Rozbroił tym Rebekę. Salvador ofiarowuje też różę Valerii jako dowód serdecznych uczuć.



odc 85 13.06.
Angela chce wyjechać do Europy. Jest rozczarowana Antoniem. Salvador namawia ją, żeby została i stawiła czoło Andresowi i Isabel. Abigail pakuje się. Wie, że razem z synami musi odejść z domu. Matilda świętuje swoje zaręczyny w restauracji Gaitany. W tym czasie Moncha poraża prąd i Salvador wiezie go do szpitala. Rebeca wyznaje Salvadorowi miłość. Chce z nim być. Jest zdesperowana. Moncho szybko dochodzi do siebie. Salvador namawia Cantalicię, żeby wróciła do domu, na wieś. Cantalicia jest przekonana, że Salvador wróci tam razem z nią. Do Felipe przyjeżdża ojciec Jacobo. Za wszelką cenę chce odnaleźć Cantalicię.



odc 86 14.06.
W domu Donoso wciąż słychać muzykę z zamkniętego gabinetu. Andres jest tym okropnie zdenerwowany. Podejrzewa, że Isabel go zdradza. Pojawia się Inirida, była koleżanka Isabel. Kiedyś razem pracowały w biurze don Pedra Jose. Isabel nie wie, że Inirida kocha się w Andresie. Ojciec Jacobo sprząta w domu Felipe, z czego malarz wcale nie jest zadowolony. Poznaje go ze swoimi przyjaciółmi i nie pali się do poszukiwań Cantalicii. Salvador pomaga Antonio odzyskać Angelę. Porywa ją na spotkanie z ukochanym. Walter jest przekonany, że w domu nadal mieszka duch starego Donoso.


odc 87 15.06.
Ojciec Jacobo jest zaniepokojony nieobecnością Cantalicii i jej syna. Ma pretensje do Felipa, że nie upilnował tych dwojga. Abigail i Simon szykują się do wyjazdu. Czekają tylko na Antonia, który gdzieś się zapodział. Nie ma też Angeli i Salvadora. Okazuje się, że Salvador postanowił pogodzić zwaśnioną parę i umówił ich pod kościołem. Przekonuje ich, żeby się pobrali. Valeria i Simon się żegnają. Obojgu jest ciężko, bo bardzo się do siebie zbliżyli. Walter już się szykuje na zajęcie pokoju po Abigail i jej synach. Dochodzi do scysji i bójki między Walterem i Simonem. Ku zaskoczeniu całej rodziny Angela ogłasza, że właśnie wyszła za mąż za Antonia i w związku z tym - on, jego brat i matka nigdzie nie muszą wyjeżdżać, a poza tym zamieszkają na piętrze a nie w pokojach dla służby. Abigail czuje się bardzo niezręcznie i nadal chce pozostać gospodynią w tym domu.



odc 88 18.06.
Isabel coraz częściej, pod byle pretekstem wymyka się z domu, żeby spotkać się z Salvadorem. Nie podoba się to ani Rebece ani Andresowi. Isabel zapewnia Angelę, że cieszy się z powodu ślubu i tego, że Angela oczekuje dziecka. Młodzi urządzają skromne wesele. Cantalicia próbuje przekonać Salvadora, aby wrócił z nią na wieś. Angela domaga się rozmowy z Andresem na temat firmy. Przy okazji dochodzi do sprzeczki o Antonia, którego Andres uważa za karierowicza i człowieka, który ożenił się dla pieniędzy. Angela uprzedza Andresa, że zamierza zostać dyrektorem fabryki. Anglea przekonuje Abigail, żeby traktowała ją jak synową, a nie jak swoją pracodawczynię. Ojciec Jacobo pyta Antonia o Salvadora. Mówi mu, że szuka go w imieniu jego żony i syna.



odc 89 19.06.
Angela prosi Salvadora, by towarzyszył jej podczas spotkania z dyrekcją fabryki. Antonio nie chce dać ojcu Jacobo adresu Salvadora, ale obiecuje przekazać wiadomość. Salvador daje do zrozumienia szefostwu fabryki, że sporo wie o firmie. Andres żali się Isabel, że został wyproszony z narady przez Angelę. Salvador idzie z Rebecą na koncert. Abigail sprzeciwia się wyjściu Simona z Valerią. Gaitana obiecuje Cantalicii, że Salvador osobiście zawiezie ją do wioski. Salvador zauważa Valerię, która zjawia się na koncercie. Rebeca, chcąc uniknąć spotkania z dziewczyną, proponuje Salvadorowi, by wyszli wcześniej. Nagle na sali pojawia się dym, a na widowni wybucha panika. Salvador zostawia Rebecę i spieszy pomóc Valerii. Isabel dodaje truciznę do drinka Andresa. Valeria idzie z Salvadorem na romantyczny spacer. Rozżalona i opuszczona Rebeca wraca do domu.



odc 90 20.06.
Andres jest przekonany, że to Isabel próbowała go otruć. Valeria opowiada Simonowi o feralnym koncercie, pomija fakt, że resztę wieczoru spędziła z Salvadorem. Rebeca ma pretensje do Salvadora, że nie próbował jej szukać po wyjściu z koncertu. Andres uprzedza Angelę, że póki jest dyrektorem 'Citricos Donoso', nie pozwoli, by Salvador i Simon znaleźli tam pracę. Antonio opowiada Salvadorowi o spotkaniu z ojcem Jacobo. Angela zawiadamia Simona, że już niedługo wróci do pracy w fabryce. Isabel zastaje Andresa przeszukującego jej pokój. Jacobo opowiada wujowi historię Salvadora, ale Felipe nie chce w nią uwierzyć. Jacobo dowiaduje się od Salvadora, że Cantalicia wcale nie zaginęła. Postanawia zabrać ją z domu Gaitany.


odc 91 21.06.
Cantalicia nie chce bez Salvadora wracać na wieś. Opowiada księdzu Jacobowi i jego wujowi, Felipe, że Salvador nie był zbyt bystry i musiała mu mówić, co ma robić. Przedstawiany przez nią obraz Salvadora nie pasuje do człowieka, którego obaj poznali. Andres nie może się pogodzić z podziałem majątku. Według ustaleń adwokatów Angela otrzymałaby prawie wszystko. Andres zmusza Isabel, aby nakłoniła adwokata do interwencji. Isabel wolałaby doprowadzić do ugody. Jest gotowa odsprzedać należną sobie część domu i zacząć realizować swoje plany. Salvador umawia się z Valerią na dziesiątą wieczór. Rebeca ma inne plany dla Salvadora, chce z nim spędzić wieczór sam na sam. Salvador ulega i wyruszają razem na spacer. Rebeca porusza temat małżeństwa. Jest przekonana, że Isabel pomogłaby im finansowo. Salvador nie chce zostać jej utrzymankiem. Valeria na próżno czekała na Salvadora. Za to w nocy znowu z gabinetu dobiegają dźwięki fortepianu. Angela i Antonio spotykają się z Andresem i Isabel. Angela ostrzega ich, że nadchodzą poważne zmiany w firmie.



odc 92 22.06.
Andres nie może się pogodzić ze zmianami zaproponowanymi przez Angelę. Chodzi o stanowisko dyrektorskie dla Salvadora, a kierownicze dla Simona. Salvador miałby zostać wicedyrektorem, a Simon szefem działu remontowego. Andres, zdumiony propozycją rady nadzorczej, żąda wyjaśnień. Słyszy, że podobną wiedzę o firmie miał tylko don Pedro. Rada nadzorcza mimo oporów Andresa przegłosowuje propozycje Angeli. Andres urządza awanturę Angeli, Antoniowi i Simonowi. Dowiaduje się wówczas, że gdy tylko Antonio skończy studia, obejmie stosowne stanowisko w firmie. Rozwścieczony Andres usiłuje się włamać do gabinetu, aby rozwiązać zagadkę grającego po nocach fortepianu. Isabel go powstrzymuje. Wzywa do rezydencji przewodniczącego rady nadzorczej, Garcesa. Inirida, przyjaciółka Isabel, usiłuje nawiązać romans z Andresem. Simon opowiada Salvadorowi o swojej miłości. Jest przekonany, że kocha z wzajemnością. Niewiele brakowało, aby mu zdradził, że chodzi o Valerię. Andres przerywa ich rozmowę. Atakuje Simona, ale Salvador staje w jego obronie. Dochodzi do bójki. Evil or Very Mad


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
Początkujący



Joined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Wed 18:10, 23 May 2007    Post subject:

Niema początkowych odcinków ,więc je w kleje !!!!!!

" El Cuerpo del Deseo"
Prawo pożądania
opis filmu

Życie zaskakuje Pedro, który nagle umiera na atak serca, ale nie godzi się z tym i powraca w ciele innego mężczyzny, aby odzyskać to, co do niego należało. Salvador Cerinza jest młodym, prostym wieśniakiem, oddanym swojej rodzinie. Los sprawia, że Pedro Jose i Salvador umierają w tym samym momencie. Wygląda na to, że duch Pedro, który potrzebuje tylko ciała, aby móc nadal żyć, odradza się w ciele Salvadora. Pedro, przeistoczony w młodego i eleganckiego mężczyznę, powraca aby odkryć, że jego żona zdradzała go z jednym z jego najbliższych współpracowników. Tak, Andres i Isabel są kochankami. Zdaje sobie również sprawę z tego, że Gaetana Charry, jasnowidźka, pomagając mu niegdyś duchowo w pogodzeniu się z przejściem na tamten świat, karmiła go czystymi kłamstwami. W swoim nowym ciele Pedro pozna prawdziwą tożsamość swojej teściowej, Niny, skąpej egoistki, przeciwieństwa Valerii - kuzynki Isabeli, dziewczyny słodkiej, nieśmiałej i serdecznej. Nie będą go jednak czekały same rozczarowania. Pedro utwierdzi się w swoim zaufaniu do Abigail, która - prowadząc jego rezydencję - służyła mu wiernie całe swoje życie. W przeciwieństwie do jego kamerdynera, który dażył swojego chlebodawcę ukrytą nienawiścią. Teraz, w ciele Salvadora, Pedro dalej wspiera synów Abigail, Simona i Antonio, których zawsze protegował, pragnąc ukształtować ich na dobrych, wykształconych mężczyzn.

Odcinek 1 9.02.2007r.
Nachodzi dzień ślubu Pedro Jose Donoso ; i Isabel. Pedro Jose Donoso ; wciąż dręczy powtarzający się koszmar senny, którego nie potrafi zrozumieć. Simon, syn zarządzającej domem Abigail, świętuje z okazji ślubu swojego pracodawcy. Nina, matka Isabel, próbuje przekonać córkę, że bardzo skorzysta na ślubie z Pedro Jose Donoso ;. Antonio, brat Simona, uważa, że don Pedro Jose Donoso ; żeniąc się z Isabel, popełnia największy błąd swojego życia. W domu Pedro Jose Donoso ; zjawia się medium - Gayetana, chce go ostrzec i odwieść od ślubu, wtedy dowiaduje się, że bogaty przedsiębiorca nie będzie więcej korzystał z jej usług. Pedro Jose Donoso ; boi się reakcji córki na jego ślub z Isabel. Angeli nie udaje się powstrzymać ojca, który bez przeszkód żeni się z Isabel. Jednak w wyniku kłótni z córką podupada na zdrowiu i nowożeńcy muszą zrezygnować z podróży poślubnej. Kiedy Pedro Jose Donoso ; jest w szpitalu, Isabel spotyka się z Andresem. Angela, za pośrednictwem Abigail prosi, by Simon i Antonio nie zbliżali się do niej. Angela postanawia nie wracać do Europy i zostać przez jakiś czas w rodzinnym domu.

Odcinek 2 12.02
Antonio jest pod wrażeniem urody Angeli. Pedro Jose Donoso ; nie jest zadowolony z faktu, że musi mieszkać pod jednym dachem z teściową. Nina nie może spać,słysząc, jak jej zięć gra w nocy na fortepianie. Prosi córkę, by porozmawiała z mężem i namówiła go na zmianę przyzwyczajeń. Andres i Isabel spotykają się potajemnie. Andres zapewnia ukochaną, że wszystko idzie zgodnie z planem i nie będzie musiała zbyt długo męczyć się z mężem. Valeria jest pod wrażeniem umiejętności Pedro Jose Donoso . Przyznaje Isabel, że dopiero z czasem zrozumiała ich miłość. Isabel udaje zazdrosną. Andres postanawia uwieść Angelę. Isabel zapewnia matkę, że nie wyszła za Pedro Jose Donoso dla pieniędzy. Andres udaje przed Pedro Jose Donoso , że jest jego przyjacielem i zaufanym pracownikiem. Dochodzi do konfrontacji między Angelą i Isabel. Isabel jest zazdrosna słysząc, że Andres umówił się z Angelą. Pedro Jose Donoso podejrzewa, że rzucono na niego urok.

Odcinek 3 13.02
Pedro Jose jest ciężko chory. Lekarz proponuje natychmiastowe przewiezienie do szpitala, ale Pedro Jose się nie zgadza. Jak twierdzi, woli umrzeć w domu. Tłumaczy przy tym lekarzowi, że cierpi raczej na chorobę psychiczną niż somatyczną.Przerażają go powracające koszmary. Widzi siebie w postaci atletycznie zbudowanego młodego mężczyzny, który pracuje w polu. Widzi też kobietę, która nazywa go Salvadorem. Pedro Jose żąda od swojego służącego, Waltera, aby zawiózł go do wróżki, jasnowidzącej i spirytystki w jednej osobie, Gayetany Charry. Chce, aby pomogła mu pogodzić się z nadchodzącą śmiercią. Isabel próbuje poprawić swoje stosunki z córką Pedra Jose, Angelą. Przeprasza ją za przykry incydent. Nina, matka Isabel, jest w trudnej sytuacji materialnej. Ma długi. Grozi jej więzienie. Nalega, aby Isabel poprosiła męża o pieniądze dla niej, dzięki którym uniknie więzienia. Isabel nie chce się na to zgodzić ze względu na stan zdrowia Pedra Jose. W końcu ulega. Pedro Jose pożycza pieniądze Ninie, Namawia też Valerię, aby zaczęła wychodzić z pokoju i nawiązała kontakt z otoczeniem. Simon umówił się w lesie ze służącą. W pewnym momencie służąca ucieka, bojąc się, że ktoś ich przyłapie. Simon, szukając dziewczyny, spotyka Angelę. Bierze ją za swoją ukochaną, a Angela sądzi, że Simon chce jej zrobić krzywdę. Postanawia poskarżyć się ojcu. Simon opowiada o wszystkim bratu. Antonio chce zapobiec katastrofie i biegnie porozmawiać z Angelą. Angela jednak wcześniej spotyka Abigail, matkę Simona i Antonia. Skarży się jej. Wybucha awantura. Na kolację przychodzi protegowany Pedra Jose - Andres Corona.

Odcinek 4 14.02
Pedro Jose opiekuje się synami Abigail, Antoniem i Simonem. Sprawdza ich postępy w nauce i w pracy. Doradza i pomaga. W rozmowie z Antoniem zapewnia go, że zadba o nich i nawet po jego śmierci nie zostaną bez pomocy. Gayetana Charlie odwiedza Pedra Jose w domu. Mają się spotykać, ale wróżka stawia warunki. Nikt nie może być obecny przy ich rozmowach, nikt nie może poznać szczegółów ich treści. Będzie mogła przychodzić do Pedra Jose bez zapowiedzi. Gayetana uważa, że Pedro Jose jest jasnowidzem, ponieważ podczas swoich koszmarów rozróżnia nie tylko różnicę temperatur, ale równie czuje zapachy. Wizytę Gayetany zauważyła Nina, matka Isabel. Próbuje podburzać Isabel przeciwko niej, ale daremnie. Na pytania Niny Pedro Jose odpowiada, że ćwiczy z Gayetaną grę. Nina ma ochotę wszcząć kłótnię, ale Isabel na to nie pozwala. Simon, w rozmowie z bratem sugeruje, że Isabel i Andresa Coronę coś łączy. W rzeczywistości są kochankami. Ich celem jest zagarnięcie majątku Pedra Jose. Wszystkowiedząca Gayetana ostrzega Pedra Jose przed żoną. Andres, przyłapany przez Isabel na umawianiu się z Angelą zaczyna ją gwałtownie całować. Jest gotów zaryzykować odkrycie prawdy o ich romansie.

Odcinek 5 15.02
Isabel przepytuje Simona w sprawie tego, co zobaczył zeszłej nocy. Z jednej strony chce wiedzieć, czy chłopak wyda ją mężowi, a z drugiej grozi mu. Nina cały czas narzuca wszystkim swoją wolę. Zauważa, że ani Pedro Jose ani Isabel nie chcą jej słuchać, dlatego postanawia znaleźć sposób, żeby się zemścić. Jej głównym wrogiem jest pies. Postanawia go otruć. Okazuje się jednak, że pies jest mądrzejszy od niej. Antonio jest zazdrosny o Angelę. Dziewczyna zapewnia go jednak, że Andres jest tylko jej przyjacielem i nie kocha go. Pedro Jose i Gayetana szukają kontaktu z duchem, który nawiedza Pedra. Isabel jest zazdrosna o Andresa. Mężczyzna tłumaczy jej, dlaczego podrywa Angelę. Każe jej też jak najszybciej pozbyć się męża. Ale kobieta jest przerażona i nie bardzo wie, co robić. Antonio spotyka się z ojcem. Nina nakrywa Simona z jedną ze służących. Donosi o tym Pedro Jose, który przeprowadza rozmowę z chłopakiem. Pedro Jose dowiaduje się o planach Andresa wobec Angeli i jest bardzo zadowolony, bo ceni Andresa, który jest doskonałą partią.

Odcinek 6 16.02
Isabel nadal jest zazdrosna o Andresa, ale postanawia mu tego nie okazywać. Mówi Andresowi, że Angelą interesuje się także Antonio. Mężczyzna zawiadamia o tym Pedra Jose. Antonio czuje się urażony wymówkami Pedra Jose. Chce odejść z domu, ale matka przekonuje go, żeby został. Gayetana namawia Pedra Jose na seans spirytystyczny, na którym mają się skontaktować z nawiedzającym go duchem. Seans jest nieudany i Pedro Jose więcej nie chce brać w nim udziału. Valeria dostaje okropnej wysypki na twarzy. Bada ją lekarz, który stwierdza alergię. Nina boi się, że dziewczyna może ją czymś zarazić. Pedro Jose pokazuje córce naszyjnik po matce. Dostanie go dopiero w dniu ślubu. Jest to tajemnica, której oboje muszą dochować. Angela rozmawia z Simonem o Gayetanie. Nina zauważa ich i potem obraża chłopaka. Simon nie wytrzymuje i mówi kilka słów prawdy Ninie. Wybucha awantura. Nina żąda, żeby Abigail i jej synowie opuścili dom. Pedro Jose nie dopuszcza do tego.

Odcinek 7 19.02
Antonio nadal marzy o Angeli. Simon stara się wybić ją bratu z głowy. Również Pedro Jose, nie aprobuje tego związku. Domaga się, by Angela wyjechała ponownie do Europy. Dziewczyna się zgadza. Pedro Jose nie toleruje też zachowania Niny, swojej teściowej i wyrzuca ją z domu. Nina wyjeżdża, ale przysięga, że się zemści. Valeria jest rozczarowana, że Nina się z nią nie pożegnała. Pedra Jose nadal dręczą koszmarne sny, w których występuje jakiś mężczyzna. Wieczorem do jego domu przybywa tajemniczy gość.

Odcinek 8 20.02
Do domu Pedra Jose przybywa Rebeka, biedna siostra Niny. Okazuje się, że Nina ją zaprosiła, zapewne, by dokuczyć Isabeli i Pedro Jose. Rebeka okazuje się miłą osobą, która szybko zyskuje sobie sympatię Pedra Jose i innych domowników, w tym Valerii. Angela postanawia zostać w domu. Podsłuchuje rozmowę Isabel z kochankiem i postanawia odkryć kim jest ten mężczyzna. Nie wie, że to Andres, jej przyjaciel, którego prosi o pomoc. Andres ostrzega Isabel, że mają kłopoty i muszą być ostrożni.

Odcinek 9 21.02
Andres i Isabela odkrywają, że Angela wie o ich romansie. Gayetana opowiada don Pedro o duchach. Angela próbuje ostrzec don Pedro, że Isabela go oszukuje, ale dochodzi do kłótni. Pedro w ciężkim stanie trafia do szpitala. Andres namawia kochankę, by dalej podtruwała męża.

Odcinek 10 22.02
Don Pedro umiera, ale jego dusza nie odchodzi. Wstępuje w ciało Salvadora.
Angela nie może sobie wybaczyć kłótni z ojcem, czuję się winna jego śmierci.

Odcinek 11 23.02
Angela próbuje otworzyć szufladę w biurku ojca, prosi o pomoc Antonia. Isabel pakuje rzeczy męża i każe Walterowi oddać je na cele dobroczynne. Rebeca radzi Isabel, by zrobiła w domu inwentaryzację cennych przedmiotów. Sugeruje, że Angela będzie próbowała jej wszystko odebrać. Doktor Valencia uważa, że Salvador jest w szoku i ma amnezję. Angela nie pozwala wywieźć rzeczy ojca, zabiera walizki do swojego pokoju. Komisarz Ocampo prosi Cantalicię, by opowiedziała o swoim mężu. Simon opiekuje się psem zmarłego Pedro Jose. Isabel z pomocą Waltera otwiera szufladę w biurku, jednak nie znajduje tam nic ważnego. Walter zapewnia Isabel, że nie wie, gdzie jego pracodawca miał swój sejf. Andres uważa, że tylko on wie o całym majątku Pedro Jose. Chce to wykorzystać podczas postępowania spadkowego. Salvador nie rozpoznaje się w lustrze. Antonia i Simona odwiedza Rodrigo, ich ojciec. Angela spotyka się z lekarzem ojca, mówi mu o swoich podejrzeniach. Ocampo i doktor Valencia naradzają się w sprawie kłopotliwego pacjenta. Salvador potwierdza, że umie czytać i zna obcy język.

Odcinek 12 26.02
Salvador Cerinza podaje się za Pedra José Donosa. Uważa się za starca, mimo że ma 28 lat. Nigdy nie chodził do szkoły, ale umie czytać i pisać oraz ma sporą wiedzę ogólną. Nie rozpoznaje żony ani syna. Nie wie też, gdzie się znajduje. O jego przyszłość toczą spór ksiądz, miejscowy lekarz i komendant policji. Ten ostatni chce zwrócić go żonie, a dwaj pierwsi sprowadzić ze stolicy specjalistów, którzy zbadaliby Salvadora. Lekarz wątpi, czy Cerinza naprawdę jest mężem Cantalicii i każe jej przyprowadzić świadków z wioski.

Odcinek 13 27.02
Gayetana nie chce przyjąć Ángeli. Jest wściekła, że poprzedniego wieczoru seans spirytystyczny się nie udał, bo goście nie uwierzyli w pojawienie się ducha. Gdy jednak dowiaduje się, że to córka Pedra José, natychmiast zaprasza ją do domu. Namawia dziewczynę na kontakty z ojcem w zaświatach, ale Ángela się nie zgadza. W firmie Donosów szykują się zmiany związane ze śmiercią właściciela. Isabel i Andrés zamierzają przejąć przedsiębiorstwo. Mają przeciwnika w osobie Liboria, jednego z dyrektorów. Isabel próbuje pozyskać przychylność Simona.

Odcinek 14 28.02
Do miasteczka przyjeżdżają dziennikarze. Chcą opisać historię człowieka, który zmartwychwstał. Komisarz Ocampo uważa, że jeśli im pomoże, stanie się sławny i jeszcze na tym zarobi. Ale lekarze nie chcą pokazać Salvadora i po cichu przenoszą go ze szpitala do domu Lilii. Gaetana razem z prawnikiem chcą wykorzystać naiwność Angeli. Ale Simon i Antonio nie pozwalają na to. Walter po kryjomu szuka sejfu Pedra Jose. Isabel zauważa, że Angela spiskuje z Antoniem i Simonem i każe Walterowi ją śledzić.

Odcinek 15 1.03.
Do Angeli przyjeżdża jeden z prawników z firmy jej ojca, Liborio. Twierdzi, że chętnie jej pomoże w walce z Isabel i Andresem Coroną. Ta ostatnia przeczuwa, że Angela knuje coś przeciwko niej i czuje się zagrożona. Ocampo jest wściekły, bo dziennikarze zamierzają wyjechać z miasta bez wywiadu. Mecenas Ronderos, który spiskuje z Gaetaną, postanawia zająć się Isabel. Chce zarobić na spadku po Pedrze Jose Donoso.

Odcinek 16 2.03.
Angela bardzo przejęła się śmiercią ojca i oskarża Isabel o zdradę. W trakcie posiedzenia zarządu firmy, Angela mdleje. Lekarz każe jej odpoczywać. Rebeka chce wyrzucić z domu Abigail i jej synów. Valeria grozi, że jeśli Isabel ich wyrzuci, ona odejdzie. Komisarz Ocampo zaczyna podejrzewać, że Lilia kogoś ukrywa w swoim domu. I rzeczywiście, przebywa tam Salvador, który nie do końca rozumie, co się dzieje. Fatima, pielęgniarka, wpada do niego i sprawdza stan jego zdrowia

Odcinek 17 5.03.
Salvador chce wyjechać do Rio Claro. Fatima z zazdrości wyjawia komisarzowi Ocampo, że Cerinza ukrywa się w domu Lilii. Policjant daje im dwa dni na wywiezienie Salvadora z jego miasteczka. Tymczasem Cerinzę odwiedzają żona i dziecko, ale Lilia nie dopuszcza do spotkania rodzinnego. Ángela chce wyjechać do Europy. Po odczytaniu testamentu postanawia jednak zostać. Simón obawia się, że Andrés go wyrzuci z pracy, ale niespodziewanie dostaje awans.

Odcinek 18 6.03.
W domu Pedra José zaczynają dziać się dziwne rzeczy Valeria słyszy stukanie za ścianą. Żona Salvadora idzie do księdza, jej mąż bowiem nagle się zmienił. W katastrofie lotniczej ginie matka Isabeli. Dziewczyna uważa, że to kara za oszukiwanie Pedra José

Odcinek 19 7.03.
Walter i Rebeca zaciekle szukają czegoś w domu Pedra. Isabela musi zająć się sprowadzeniem do kraju ciała matki. Lili oddaje Salvadora pod opiekę lekarza i księdza. Jego metamorfoza wszystkich zaskakuje. Atmosfera w domu Pedra staje się coraz bardziej napięta.

Odcinek 20 8.03.
Ojciec Jacobo jest poirytowany licznymi talentami Salvadora, zwłaszcza gdy po raz kolejny przegrywa z nim w szachy. Simón i Antonio bawią się na uczelnianej imprezie. Ten pierwszy namawia brata, by zapomniał o Ángeli i zatańczył z koleżanką. Andrés próbuje odzyskać przychylność Ángeli. Isabel zastaje ich w sypialni dziewczyny. Ma żal do kochanka. Zarzuca mu, że jest zimny i wyrachowany. Mieszkańcy wsi uważają, że Salvador jest święty i powinien ich pobłogosławić. Abigail jest zła, że Simón wrócił do domu pijany.

Odcinek 21 9.03.
Po badaniu lekarze stwierdzają, że Salvador cierpi na rozdwojenie jaźni i powinien zostać zamknięty w zakładzie. Antonio namawia Ángelę, by poszli zbadać tajemne przejście, ale dziewczyna odmawia. Isabel wyznaje Andrésowi, że czuje się bardzo samotna i tęskni za Pedrem José. Doktor Valencia nie zgadza się z diagnozą specjalistów. Valeria widzi, że Andrés całuje się z Isabel. Cantalicia dowiaduje się, że nie odzyska męża. Valeria wypytuje Abigail o ojca jej synów. Mieszkańcy wioski nie chcą, by zabrano Salvadora do zakładu zamkniętego.

Odcinek 22 12.03.
Salvador wraca do biednego gospodarstwa. Cantalicia jest uszczęśliwiona, ale martwi ją dziwne zachowanie męża. On bowiem nie chce pić meskalu, nie smakuje mu przyrządzone przez nią jedzenie. Andrés nie może zrozumieć obojętności Isabel. Zaręczyli się, ale ta nie chce wyznaczyć konkretnej daty ślubu. Przekonuje go tylko, że nie może to nastąpić szybko. Simón zaprzyjaźnia się z Consuelo, robotnicą z fabryki. Umawiają się do kina, dlatego on późno wraca do domu.

Odcinek 23 13 .03.
Cantalicia cierpi z powodu tego, że Salvador nie ma ochoty na zbliżenie z nią. Narzeka na warunki w domu, nie chce pracować i chodzi po polach. Cantalicia każe mu naprawić część ogrodzenia, które jest przedmiotem sporu między nimi a krewkimi sąsiadami. Gdy Salvador bierze się do naprawiania, zjawia się Albeiro, jeden z sąsiadów. Salvador go nie rozpoznaje i wita uprzejmie. Albeiro sądzi, że Salvador z niego kpi, dlatego go atakuje. Widzi to Cantalicia. Podbiega i namawia Salvadora, aby zabił sąsiada, ale on nie chce.

Odcinek 24 14.03.
Cantalicia chce zamknąć Salvadora w szpitalu psychiatrycznym. Uważa, że zwariował, i liczy, że zostanie wyleczony. Prosi o pomoc ojca Jacoba, który jej odradza ten pomysł. Ángela i Antonio spędzają ze sobą kolejne noce w tajemnicy przed innymi. Dziewczyna jest szczęśliwa. Isabel urządza przyjęcie urodzinowe, na które zaprasza Ángelę. Ta pojawia się na chwilę i robi wielkie wrażenie na Andrésie. Simón jedzie do nowej Consueli i spędza z nią noc. Salvador odchodzi z domu i idzie do Lilii. Prosi ją o pieniądze na podróż.

Odcinek 25 15.03.
Lilia mówi komisarzowi Ocampo, że Salvador ją okradł i próbował zgwałcić. Policjant zaczyna z determinacją szukaćCerinzy. Lilia mówi księdzu, że oskarżyła Salvadora z zazdrości i że mężczyzna jest niewinny. Isabel zastanawia się, czy powinna wyjść za Andrésa. Po rozmowach z Valerią zaczyna mieć wątpliwości. Gaitana ma kłopoty. Od kilku miesięcy nie płaci czynszu, dlatego grozi jej eksmisja. Salvador przyjeżdża pod jej dom, ale służąca go nie wpuszcza. Andrés wyrzuca z fabryki Consuelo, ukochaną Simóna.


odcinek 26 16.03.
Donia Lilia mówi komisarzowi Ocampo, że Salvador ją okradł i próbował zgwałcić. Ocampo zaczyna szukać Salvadora jak szalony. W końcu Lilia mówi księdzu, że oskarżyła Salvadora z zazdrości i że nic jej nie zrobił. Isabel zastanawia się, czy powinna wyjść za Andresa. Po rozmowach z Valerią zaczyna mieć wątpliwości. Gaitana ma kłopoty. Od kilku miesięcy nie płaci czynszu i grozi jej eksmisja. Salvador przyjeżdża pod jej dom, ale służąca go nie wpuszcza. Idzie za Gaitaną i w końcu ją zaczepia. Andres wyrzuca z fabryki Consuelo, ukochaną Simona. Chłopak wstawia się za nią, ale to nie pomaga. Prosi brata, żeby Angela załatwiła pracę Consuelo, ale Antonio odmawia.

Odcinek 27 19.03.
Salvador przychodzi do Gaitany, bo wie, że ona może mu pomóc. Kobieta jednak żąda pieniędzy. W tym celu Cerinza udaje się do domu Pedra José, by wziąć kosztowności ze skrytki. Domownicy podejrzewają, że w środku jest złodziej. Cerinzie udaje mu się uciec. Gaitana usiłuje wywołać ducha Pedra José. Abigail martwi się o Simóna. Okazuje się, że jest u narzeczonej, która wyjawia mu, że ma dziecko. Antonio usiłuje przekonać Simóna, żeby rzucił Consuelo.

Odcinek 28 20.03.
Ángela zawiadamia Antonia, że znalazła klucze do sejfu, ale te w tajemniczy sposób zniknęły. Podejrzewa, że w domu był złodziej. Gaitana usiłuje wywołać ducha Pedra José, ale bez skutku. Salvador tłumaczy jej, że duch mężczyzny jest w jego ciele. Udaje mu się ją przekonać, podając szczegóły z jej życia, o których mógł wiedzieć tylko Donoso. Isabel przyłapuje Antonia i Ángelę na strychu w niedwuznacznej sytuacji. Jest zawiedziona i postanawia wyrzucić mężczyznę i resztę rodziny z domu. Prosi ich, by dobrowolnie odeszli i daje im pieniądze.

Odcinek 29: 21.03.
Gdy Rebeca wyrzuca z domu Abigail i jej synów, Ángela się temu przeciwstawia. Gaitana wierzy, że w ciele Salvadora jest duch Pedra José Donosa. Zezłoszczona Isabel zamyka Valerię w odosobnieniu i przekazuje zarządzanie domem ciotce Rebece. Andrés zwalnia Simóna z pracy. Pedro José chce wrócić do swojego domu, mimo że jest w ciele Salvadora. Gaitana liczy na to, że jego pieniądze pomogą jej wyjść z kłopotów finansowych.

Odcinek 30: 22 .03.
Isabela próbuje przekupić Antonia, by wyprowadził się z domu. W ten sposób pozbędzie się Ángeli. Andrés tłumaczy się, że nie miał nic wspólnego z wyrzuceniem Simóna z pracy. Ángela każe mu przyjąć go z powrotem. Rebeca mówi Walterowi, że trzeba pozbyć się psa, który był pupilem Pedra José. Gaitana urządza seans spirytystyczny, który okazuje się fiaskiem. Simón postanawia szukać psa, który zerwał się z łańcucha i pogryzł Waltera. Isabel i Andrés jadą w interesach do Nowego Jorku.

Odcinek 31: 23.03.
Ángela odwiedza Valerię, którą ciotka Rebeca trzyma w zamknięciu. Obiecuje jej pomoc w rozmowach z Isabel po jej powrocie z Nowego Jorku. Salvador przychodzi pierwszy raz do dawnego domu. Walter nie chce go wpuścić ani poprosić Abigail. Po dłuższych negocjacjach pozwala mu na rozmowę z Rebecą. Kobieta przyjmuje Salvadora na kila dni do pracy jako kierowcę na zastępstwo za niedysponowanego Waltera. Cerinza przekonuje ją do siebie. Twierdzi, że zna Isabel, bo pracował w fabryce, i że kobieta obiecała go zatrudnić w domu.

Odcinek 32: 26.03.
Consuelo namawia Simóna, by z nią zamieszkał. Mężczyzna broni się przed tym. Twierdzi, że nie wystarczy mu na to pieniędzy. Ángela rozmawia z Salvadorem. Wbrew sobie pozwala mu zostać. Salvador rozmawia też z Abigail i budzi jej niepokój. W domownikach Salvador wzbudza dziwne uczucie. Lupe urządza Gaitanie urodziny. Zamawia mariachich, którzy śpiewają pod oknem. W ferworze zabawy Lupe zapomina o kolacji, która się przypala. Do domu wraca Isabel. Walter mówi jej o nowym pracowniku. Salvador nie może uwierzyć, że znalazł się blisko żony

Odcinek 33: 27.03.
Isabel ma pretensje do ciotki o zatrudnienie nowego pracownika. Wie, że ją okłamał, bo nikomu nie obiecywała pracy w domu. Valeria zamierza się wyprowadzić i zacząć wreszcie żyć o własnych siłach. Nie chce przyjąć pomocy finansowej Isabel. Salvador wraca do domu Gaitany. Daje jej obiecane pieniądze na czynsz. Abigail niepokoi się o synów. Chciałaby, by Simón przedstawił jej Consuelo, a Antonio przestał się kochać w Ángeli. Isabel jest gotowa zwolnić Salvadora. Ten w ostatniej chwili przedstawia jej referencje napisane przez Pedra Jose Donosa.

Odcinek 34: 28.03.
Walter jest niezadowolony z decyzji Isabel i postanawia śledzić nowego pracownika. Równie niezadowolony jest Andrés, narzeczony Isabel. Valeria postanowiła zostać. Antonio i Simón nie wiedzą, co myśleć o nowym pracowniku. Consuelo namawia Simóna, by szantażował Andrésa i wyciągnął od niego albo gotówkę, albo zgodę na wyższe stanowisko. Simón się nie zgadza. Proponuje Consuelo, że przedstawi ją matce, ale dziewczyna nie chce. Żąda od Simóna pieniędzy. Odwiedza ją były mąż Ramón. Kłócą się o pieniądze.

Odcinek 35: 29.03.
Antonio przestrzega Simóna przed Consuelo. Radzi, by się z nią rozstał, nim zaczną się kłopoty. Salvador jest zdziwiony, że Isabel zakazała Antoniowi wstępu do gabinetu Pedra José. Wszyscy w domu Isabel zastanawiają się, kim naprawdę jest Salvador. Andrés zleca szefowi kadr sprawdzić, czy rzeczywiście pracował on w firmie Pedra José. Consuelo mówi Simónowi, że spodziewa się jego dziecka. Andrés doprowadza do konfrontacji Salvadora z Ramirezem. Rebeca i Walter przygotowują wodę z trucizną, by otruć psa Pedra. Wodę wypija Valeria.

Odcinek 36: 30.03.
Mieszkańcy domu Pedra José są zdenerwowani faktem, że Salvador zna tyle szczegółów z ich życia. Po wypiciu zatrutej wody Valeria zostaje odwieziona do szpitala. Zawdzięcza to przytomności umysłu Salvadora, który ratuje jej życie. Wszyscy zastanawiają się, kto chciał otruć Valerię. Walter w końcu łapie Azura, psa Pedra José. Andrés każe go zastrzelić. Salvador jest temu przeciwny. Udowadnia, że zwierzę jest łagodne. Wszyscy są zaskoczeni, że Salvador nie został pogryziony przez psa. Gaitana planuje założyć bar.

Odcinek 37 2 .04.
Gaitana namawia Salvadora na założenie baru. Isabel odwiedza Valerię w szpitalu. Chce się dowiedzieć, czy kuzynka próbowała się otruć. Kobieta mówi, że zaszkodziła jej woda, którą podała jej Abigail, ale jest przekonana, że ta ostatnia nie jest winna jej zatruciu. Antonio dziękuje Salvadorowi za pomoc w uratowaniu psa. Ostrzega go przy tym o niechętnym stosunku Waltera. Rebeca jedzie z Salvadorem w odwiedziny do Valerii. Mężczyzna spotyka w szpitalu Isabel i Andrésa. Widzi, że się całują, i orientuje się, że są kochankami.

Odcinek 38 3.04.
Isabel ostrzega Abigail, że nie będzie tolerowała wybryków Simona, dlatego jeśli się powtórzą, cała trójka zostanie wyrzucona z domu. Cerinza próbuje wesprzeć Abigail. Andrés przywiózł Isabel dokumenty, które po podpisaniu przez Ángelę dawały im obojgu prawo do przejęcia w całości majątku Pedra Donoso. Nalega także na przyśpieszenie ślubu. Isabel nie chce tego. W rozmowie z Gaitaną Salvador dokonuje podsumowania kilku dni pobytu w domu rodziny Donosów. Gaitana tłumaczy mu, że dla domowników jest obcym człowiekiem.

Odcinke 39 4.04.
Walter zarzuca Rebece, ona wciąż interesuje się Salvadorem. Wypomina jej różnicę wieku. Kobieta mówi, że jest zakochana. Isabel urządza przyjęcie, na którym mają być obecni zagraniczni przedsiębiorcy. Salvador i Gaitana ustalają, że w tym czasie włamią się do piwnicy i ukradną wszystkie kosztowności i pieniądze, które znajdują się w ukrytym sejfie. Walter robi Salvadorowi awanturę o spóźnienie się do pracy. Przy okazji dowiaduje się o przyjęciu.

Odcinek 40 5.04.
Ángela nie zgadza się na podpisanie dokumentów. Isabel jest na nią wściekła.
Salvador z ukrycia podsłuchuje rozmowę tej ostatniej i Andrésa. Dowiaduje się prawdy o pobudkach działania żony i przyjaciela. Wszyscy szukają Salvadora, który miał rozwozić gości po przyjęciu. Mężczyzna idzie do baru, gdzie wywołuje awanturę. Z opresji ratuje go Gaitana. Salvador w rozmowie z nią przysięga, że zrobi wszystko, by Isabel i Andrés zapłacili za krzywdy, które mu wyrządzają. Postanawia wrócić i nadal pracować w domu, który do niego należał.
Odcinke 41 6.04.
Ángela nie podpisuje podsuniętego jej przez Isabel i Andresa dokumentu.
Salvador zawozi tę pierwszą do dawnego doradcy finansowego jej ojca. Rebeca próbuje uwieść Salvadora. Valeria zaczyna interesować się opuszczoną piwnicą. Consuelo udaje się odzyskać Simóna. Antonio ma pretensje do brata, że wrócił do dziewczyny, która ma na niego zły wpływ. Gdy dochodzi między nimi do bójki, rozdziela ich Abigail. Isabel dowiaduje się od Waltera, że jej ciotka pojechała na tajemnicze spotkanie.

Odcinek 42 10.04.

Antonio wyznaje matce, że chce być z Angelą. Planuje wyjechać z dziewczyną do Europy. Abigail jest rozczarowana postawą synów. Samochód prowadzony przez Salvadora ma wypadek. Isabel wychodzi z niego bez szwanku. Kiedy cuci Salvadora, ten nagle ją całuje. Delaunde proponuje Angeli, że będzie jej oficjalnym doradcą. Salvador nie chce zostać w szpitalu, choć lekarz zalecił kilka dni odpoczynku. Isabel prosi Andresa, by odwiózł Salvadora do domu. Consuelo namawia Simona, by poprzez znajomość z Angelą, załatwił sobie podwyżkę w pracy. Andres namawia Salvadora, by zrezygnował z posady u Isabel. Rebeka i Walter chcą dostać się do tajemnego pokoju, ale zostają spłoszeni przez Simona. Angela informuje Andresa i Isabel, że ma doradcę, który będzie reprezentował jej interesy.

Odcinek 43 11.04.

Andres zdenerwował się na wieść, że interesy Angeli będzie reprezentował mecenas Delaunde. Isabel ma do Andresa żal, że nie powiedział jej o wcześniejszych zatargach z Delaunde w firmie. Gdyby nie zaufanie don Pedra, Andres straciłby pracę. Teraz żąda od Isabel, aby wymogła na Angeli zmianę reprezentanta. Angela nie ma takiego zamiaru i nie ulega presji. Nie chce też zdradzić osoby, która poleciła jej Delaunde. Andres jest gotów przedstawić dokumenty kompromitujące adwokata. Isabel jest gotowa pogodzić się z utratą majątku, ale Andres nie chce do tego dopuścić. W fabryce robotnicy grożą strajkiem, ponieważ Andres nie chce im płacić za nadgodziny. Angela uprzedza Abigail, że wyjedzie za granicę bez względu na decyzję Antonia. Angela dziękuje Salvadorowi za pomoc w znalezieniu adwokata. Podczas rozmowy bezwiednie bierze go za rękę. Widzi to Antonio i jest zazdrosny. Pewna kobieta o imieniu Matylda urządza awanturę w domu Gaitany. Żąda od niej zwrotu pożyczonych 5,5 tysiąca dolarów. Gdy Gaitana nie chce sobie przypomnieć o długu, grozi jej bronią. Do sporu wtrąca się Salvador. Zmusza Gaitanę do podpisania weksla i zobowiązuje się, że spłaci jej długi.

Odcinek 44 12.04.

Isabel jedzie z Salvadorem na cmentarz, na grób don Pedra. Salvador wypytuje ją o uczucia do męża. Prowokuje do gniewu. Isabel nie wyrzuca go z pracy, mimo aroganckiego zachowania. Valeria spotyka Salvadora przy wejściu do piwnicy. Rebeca szuka Salvadora. Vicky twierdzi, że widziała, jak wchodził do gabinetu. Idą do pokoju we trzy: Rebeca, Vicky i Abigail, ale nikogo tam nie znajdują. Vicky dochodzi do wniosku, że widziała ducha. Salvador zabiera pieniądze i kosztowności. Gaitana ma nadzieję na nowe życie za pieniądze Salvadora, on jednak postanawia wrócić do rezydencji. Chce odzyskać władzę nad sercami jej mieszkańców. Nazajutrz z samego rana wręcza Antoniowi prezent - cenne książki prawnicze - z dedykacją. Antonio ze zdumieniem zauważa, że dedykacja ma identyczną treść jak w książkach podarowanych kiedyś przez pana Donoso. Pismo także jest identyczne. Pokazuje to matce, która zabrania mu mówić o tym z Angelą. Walter postanawia się dowiedzieć, gdzie mieszka Salvador. Żąda od Abigail, aby podała mu adres Salvadora. Abigail nie ma wyjścia. Salvador przypadkiem podsłuchuje ich rozmowę i wzywa na pomoc Lupe i Gaitanę. Towarzyszą one Walterowi w drodze do domu, w którym miał mieszkać Salvador. Właścicielka informuje Waltera, że pod tym adresem nie mieszka żaden Salvador. Usatysfakcjonowany Walter wybiera się na spacer do ekskluzywnego sklepu z odzieżą i dodatkami. Salvador to przewidział. Każdy krok Waltera śledzą Lupe i Gaitana. W pewnym momencie widzą, jak Walter kradnie spinki. Gaitana zawiadamia ochronę, która zatrzymuje Waltera. Isabel chce się dogadać ze związkowcami mimo protestów Andresa. Abigail urządza urodziny Antonia w salonie tak, jak to było za czasów pana Donoso. Zgodę na to wyraża Angela. Na próżno Rebeca zabiega u Isabel o interwencję. Rebeca nie chce się wtrącać. Isabel wzywa do siebie Salvadora. Przekazuje mu dokumenty, które ma on zawieźć z samego rana do firmy. Przeprasza go za policzek, który wymierzyła mu na cmentarzu. Salvador prowokuje ją do pocałunku, przekonując, że takich kobiet jak ona jest wiele. Isabel unosi się honorem, całuje go i wychodzi.

Odcinek 45 13.04.

Rebeca ma wielką słabość do Salvadora. Zabiera go na wystawę do muzeum, gdzie okazuje się, że to on wie o malarstwie więcej od niej. Rebeca wyznaje mu, że go kocha i że chce z nim spędzić resztę życia. Pobity Walter wraca do domu. Salvador mówi mu, że zna jego tajemnice i Walter zaczyna się go bać. Isabel próbuje zażegnać nieporozumienia między pracownikami fabryki i Andresem. Urządza przyjęcie, na które zaprasza najważniejszych pracowników i prawników z firmy. Valeria wpada w szał, kiedy część gości wchodzi do gabinetu Pedra Jose i gra na jego pianinie. Salvador znów całuje się z Isabel. Kobieta postanawia przeciągnąć prawnika Angeli na swoją stronę.

Odcinek 46 16.04.

Isabel rozmawia z prawnikiem Angeli. Chce go przekupić, żeby przeszedł na jej stronę, ale prawnik jest oburzony i wychodzi. Andres kłóci się z Angelą i na ratunek dziewczynie przychodzi Antonio. Andres go obraża i omal nie dochodzi do bójki. Isabel i Andres na przyjęciu ogłaszają swoje zaręczyny i rychły ślub. Wszyscy są zaskoczeni. Abigail i jej synowie zastanawiają się, czy nie czas odejść z domu, bo i tak zostaną wyrzuceni, kiedy Andres ożeni się z Isabel. Salvador planuje, jak wkroczyć do akcji.

Odcinek 47 17.04.

Andres jest zły na Isabel, za to, że chciała przekupić pełnomocnika Angeli. Uważa, że to był wielki błąd. Angela też ma o to do niej pretensje. Rebeka i Walter są świadkami rozpaczy Valerii. Dziewczyna chce się rzucić do stawu. Walterowi udaje się odciągnąć ją od wody, ale dziewczyna idzie do lasu. Tam znajduje ją Salvador. Odprowadza ją do domu. Następnego dnia Valeria ma wysoką gorączkę i jest bardzo chora. Niestety, lekarz nie może przyjechać, bo rozszalała się burza. Angela dowiaduje się, że mecenas Velaunde został zamordowany, kiedy jechał na spotkanie z nią. Jest zrozpaczona i podejrzewa, że Isabel i Andres mogli zlecić to zabójstwo. Isabel chce wyrzucić z pracy Salvadora, ale nie potrafi się z nim rozstać.

Odcinek 48 18.04.

Isabel bardzo przeżywa swoje spotkanie z Salvadorem. Wraca do domu, przemoczona, brudna i z poszarpaną odzieżą. Nie chce powiedzieć Rebece gdzie była i co robiła. Niezręcznie tłumaczy się, że sprawdzała czy ktoś obcy nie kręci się po ogrodzie. Angela idzie na pogrzeb mecenasa Velaunde. Jest załamana. Salvador ją pociesza i namawia, by opowiedziała wszystko, co wie policji. Salvador broni Vicky przed wyrzuceniem z pracy. Prosi ją, żeby uważała na to, co mówi, bo niepotrzebnie pakuje się w kłopoty. Simon zostaje pobity przez Ramona, męża Consuelo.

Odcinek 49 19.04.

Mecenas, którego Salvador polecił Angeli zostaje zamordowany. Gaitana otwiera swój lokal i szybko zyskuje klientów. Salvador chce pomóc Simonowi w poznaniu prawdy o Consuelo. Wynajmuje do tego celu Kamilo-narzeczonego Lupe. Po śmierci mecenasa Delaunde, Salvador proponuje Angeli pomoc w interesach. Andres przekonuje Isabel, że nikt ich nie podejrzewam o śmierć Delaunde. Isabel ma jednak wątpliwości. Kamilo podrywa Consuelo wmawiając jej, że jest synem bogatego przemysłowca.


Odcinek 50 20.04

Simon ma pretensje do Consuelo, że zostawiła go samego ze swoimi córkami. Ona się tłumaczy, że poszła szukać pracy. Isabel przygotowuje się do ślubu z Andresem. Salvador mówi jej, że suknia z poprzedniego ślubu była o wiele piękniejsza. Kamilo dalej oszukuje Conseulo. Gaitana i Salvador chcą ją skompromitować w oczach Simona. Kamilo zaprasza ją do baru Gitany, dziewczyna jednak proponuje by poszli do niej. Salvador próbuje przekonać Simona, że Consuelo chce go wykorzystać.

Odcinek 51 23.04

W domu Isabel trwa przyjęcie. Simon odkrywa, że Consuelo go zdradza. Camilo zapewnia, że nie wiedział o jej związku z Simonem. Okazuje się, że on też był okłamywany przez dziewczynę. Rebeka nie chce przyznać się Valerii, w kim jest zakochana. Zdruzgotany Simon wraca do domu. Salvador próbuje pomóc mu otrząsnąć się po zawodzie miłosnym. Isabel odnajduje Salvadora na strychu. Dochodzi między nimi do kolejnego pocałunku. Simon opowiada bratu o swoich spostrzeżeniach na temat Salvadora. Uważa, że w jego ciele zamieszkał duch don Pedro Jose. Andres żąda od Isabel, by zwolniła Salvadora. Abigail dziękuje Salvadorowi za pomoc w sprawie syna. Według teorii Vicky, Salvador jest synem don Pedro Jose.Rebeka prosi Salvadora o spotkanie, ale ten odmawia. Isabel wyznaje Andresowi, że powinni się rozstać. Nie chce wychodzić za niego za mąż, ale jest gotowa oddać mu część majątku, który odziedziczy po mężu. Między kochankami dochodzi do kłótni.

Odcinek 52 24.04.

Andres jest zaskoczony decyzją Isabel. Antonio zaczyna zgłębiać książki na temat życia po śmierci. W jednej z nich odkrywa dedykację Gaitany Charry. Andres próbuje podtopić Isabel. Zapewnia ją, że się pobiorą, nawet jeśli ona tego nie chce. Antonio odwiedza Gaitanę w barze i wypytuje o możliwość przeniknięcia ducha zmarłego do ciała żyjącej osoby. Gaitana zapewnia chłopaka, że to niemożliwe. Antonio prosi brata, by pomógł mu odkryć kim jest Salvador. Isabel zwierza się Valerii. Rebeka zastaje Isabel bawiącą się w wannie brzytwą. Salvador rozmawia z Antoniem na temat jego związku z Angelą. Wszyscy w domu zauważają, że między Isabel i Andresem doszło do kłótni. Rebeka i Valeria chcą posprzątać w pokoju Isabel, wtedy odkrywają podartą suknię ślubną.

Odcinek 53 25.04.

Isabel decyduje, że w podróży poślubnej do domu nad morzem jej i Andresowi będzie im towarzyszył Salvador i Vicky. Walter jest bardzo rozczarowany, ponieważ Andres zapowiadał, że to on pojedzie. Z kolei Rebeca jest rozczarowana, bo spodziewała się, że Isabel wyjedzie do Europy na co najmniej dwa miesiące i będzie miała wtedy Salvadora wyłącznie dla siebie. Salvador też nie jest zadowolony z decyzji Isabel. Próbuje ją przekonać, aby zmieniła zdanie, ale nie nalega. Valeria usiłuje skłonić Andresa, aby zerwał zaręczyny z Isabel, ale Andres ją wyśmiewa i obraża. Valeria postanawia jak najprędzej wyjechać, ale Salvador przekonuje ją, że nie powinna dawać Andresowi satysfakcji. Namawia, aby znalazła w sobie dość sił, aby mu się przeciwstawić. W dniu ślubu Isabel śpi bardzo długo. Budzi ją Rebeca. Isabel nie chce jej pomocy. Woli zostać sama.



Odcinek 54 26.04.

Nikt z domowników rezydencji nie chce towarzyszyć Isabel podczas uroczystości ślubnej. Valeria postanawia zostać w domu, Angela z Antoniem chcą cały dzień spędzić w mieście. Antonio jest zazdrosny o względy, jakimi Angela obdarza Salvadora. Isabel wreszcie wychodzi z pokoju. Okazuje się, że ubrała się na czarno. Podczas uroczystości ślubnej Isabel wspomina chwile spędzone z Salvadorem. W rezultacie ksiądz musi ją dwukrotnie zapytać, czy weźmie Andresa za męża. Wesele w domu Isabel. Zjawia się na nim Valeria, ale Valeria odmieniona. Elegancko ubrana i umalowana zwraca powszechną uwagę. Potrafi się też przeciwstawić Andresowi, gdy ten żąda od Isabel wyrzucenia Salvadora. Spodziewał się, że Salvador z własnej woli lub ze strachu przed nim porzuci pracę w rezydencji. Tymczasem się dowiaduje, że Salvador nie tylko nie zamierza odejść, ale jedzie z nimi w podróż poślubną. Dochodzi do konfrontacji.

Odcinek 55 27 .04.

Isabel i Andres wybierają się w podróż poślubną. Andres nie może znieść, że Isabel zabiera też Salvadora. Antonio mówi Angeli, że Salvador bardzo przypomina don Pedra Jose i że mógłby być jego młodszym wcieleniem, ale dziewczyna nie wierzy w takie bzdury. Simon odwozi Isabel i resztę osób na lotnisko, a potem długo nie wraca do domu. Walter uważa, że jest nieodpowiedzialny i że pewnie miał wypadek. Kiedy Simon wraca, Antonio i Abigail mają do niego pretensje. Chłopak zaprzyjaźnia się z Valerią. Właściciel domu Gaitany postanawia ją wyrzucić, ale Gaitana broni się i mówi, że obowiązuje ich umowa. Isabel zabiera Salvadora na wycieczką na plażę, podczas gdy Andres odsypia pijaństwo.


Odcinek 56 30.04.07:

Andres ma pretensje do Isabel, że zostawia go samego w domu. Isabel twierdzi, że nie zamierza z nim sypiać, ale przed światem będzie udawać kochającą żonę.Rebeca ma pretensje do Valerii, że zadaje się z Simonem, synem służącej. Salvador zaskakuje wszystkich mówiąc, że zna dobrze dom i całą wyspę. Oczywiście twierdzi, że zna wszystko z opowieści don Pedra Jose. Rebeca czepia się także Antonia, który przychodzi do biblioteki po książki. Zabrania mu tam wchodzić, ale pojawia się Angela i broni ukochanego. Andres zabiera Salvadora na jacht i zostawia go na wodzie w małej łódce na wiele godzin, w słońcu. Salvador wraca ciężko chory. Antonio odkrywa, że Walter był przestępcą. Walter mówi Rebece, że don Pedro Jose ukrył gdzieś w domu bardzo cenną biżuterię swojej pierwszej żony i że trzeba ją odnaleźć.



Odcinek 57: 2.05.

Po spędzeniu w samotności wielu godzin na łódce Salvador Cerinza jest ciężko chory. Antonio Domínguez odkrywa, że Walter jest przestępcą. Ten chce odnaleźć biżuterię pierwszej żony Pedra José.
Antonio i Simon zakradają sie do gabinetu Pedra.Odkrywają sekretne przejscie za portretem matki Angeli Nagle do pokoju wchodzi Abigail.
Isabel czuwa przy chorym Salvadorze,zauwaza to Andres.
Valeria widzi jak Antonio i Angela sie całują.Rebeca i Walter idą do piwnicy,wchodza do zamknietego pokoju,znajduja sejf ale nie moga go otworzyc.
Isabel zwierza sie Viki ze jest nieszczesliwa i ze Andres nie jest ani troche podobny do Pedra.Wiki mowi,ze jest ktos taki,kto jest podobny do jej zmarlego meza-Salvador.
Andres kocha sie z Adelajda(dziewczyna,ktora wyleczyla Salvadora)ale wyrzuca ja i mowi,ze nie jest taka jak Isabell...
Isabel plywa razem z Salvadorem....

odc 58 4.05

Antonio i Simon zakradają sie do gabinetu Pedra.Odkrywają sekretne przejscie za portretem matki Angeli. Nagle do pokoju wchodzi Abigail.

Odcinek 59: 7.05

Między Isabel i Andrésem coraz częściej dochodzi do kłótni. Kobieta postanawia zwolnić Salvadora z pracy. W fabryce Pedra nikt nie cieszy się z powrotu Andrésa. Walter jest zadowolony, że Isabel zwalnia Salvadora i że nowym panem domu będzie Andrés. Pozostali mieszkańcy mają inne zdanie w tej sprawie. Ángela postanawia zatrudnić Salvadora jako prywatnego kierowcę. Walter ma pretensje do Rebeki, że jest zauroczona Cerinzą.

Odcinek 60: 8.05

Salvador zawozi Ángelę do fabryki jej ojca. Przy okazji odwożą Antonia na uniwersytet. Andrés wprowadza się do domu Isabel. Jest zaskoczony jej decyzją o tym, że będą spać w oddzielnych sypialniach. Do Cantalicii, żony Salvadora, przychodzi ksiądz i pokazuje jej zdjęcia ze ślubu Isabel z Andrésem. Na fotografii gospodyni rozpoznaje zmarłego męża. Nie rozumie, jak to możliwe, że on żyje. Vicky mówi Salvadorowi, że widziała, iż Walter i Rebeca szukali czegoś w piwnicy. Salvador zastawia na nich pułapkę. Walter jest przekonany, że Rebeca ukradła wszystkie kosztowności z sejfu. Dochodzi między nimi do awantury. Isabel jest niezadowolona, że Salvador nadal pracuje w jej domu.

Odcinek 61 9.05

Abigail przyłapuje Waltera, jak ten przeszukuje jej pokój. Zdenerwowana, wyprasza go. Rebeka jest oburzona, że Walter dał się wyrzucić, jednak nie poddaje się i potajemnie kradnie bransoletkę z pokoju Isabel, zmuszając swoją siostrzenicę do zarządzenia poszukiwań w pokojach służby. Walter rzuca podejrzenia na Antonia, twierdząc, że widział go w pobliżu pokoju pani Isabel. Rebeka podrzuca bransoletkę do pokoju Antonia. Simon się denerwuje i napada na Waltera. Angela staje w obronie Abigail i jej synów. Andres namawia Isabel, by wyrzuciła Abigail i jej rodzinę. Isabel uważa, że najpierw muszą udowodnić im winę. Salwador interweniuje i wykorzystuje swoją wiedzę na temat Waltera. Szantażuje go, iż ujawni to, co o nim wie, jeśli Walter nie przyzna się do podrzucenia bransoletki.

odc 62 10.05

Salwador przeżywa, że Isabel jest z Andresem. Twierdzi, że nie przeszkadzałby mu, gdyby była z kimkolwiek innym, byle nie z Andresem. Natomiast coraz bardziej przekonuje się do Antonia. Cantalicia nadal chce być z Salwadorem. Cantalicia upiera się, że musi jechać do Rio Claro po Salvadora. Isabel i Andres ponownie się kłócą. Isabel ostrzega Andresa, że w razie konieczności zabije go, tak jak zabiła Pedra. Andres każe Walterowi przenieść rzeczy Isabel do swojego pokoju. Ma też zniszczyć wszystko, co należało do Don Pedra. Abigail i Vicky się martwią, bo wiedzą, że to się nie spodoba pani Isabel. Antonio staje w obronie rzeczy Don Pedra. Nie pozwala Andresowi i Walterowi zniszczyć fortepianu i obrazów. Valeria także staje w obronie rzeczy zmarłego Don Pedra. W ataku furii Andres dotkliwie uderza Valerię. Isabel ma pretensje do Angeli, że spotyka się z pracownikami firmy i wyciąga od nich informacje na temat funkcjonowania fabryki. Angela informuje ją, że jako jedna z właścicielek ma do tego prawo.

odc 63 11.05.

Andres postanowił usunąć z rezydencji wszelkie ślady obecności don Pedra. Przeciwstawia mu się Valeria. Andres popycha ją. Upadek dziewczyny wyglądał groźnie, ale nic poważnego się jej nie stało. Angela z Valerią skarżą się Isabel. Angela ostrzega, że wezwie policje, jeśli Andres spróbuje zniszczyć pamiątkę po jej ojcu. Isabel postanawia porozmawiać z Andresem i przekonać do zmiany postępowania. Grozi mu, że opuszczą rezydencję po to, aby daleko od niej móc walczyć ze sobą bez niczyjej interwencji. Andres tłumaczy Isabel, dlaczego namawiał ją do ślubu z don Andresem. Nie zrobiłby tego, gdyby don Pedro nie byłby schorowanym impotentem. Przypomina Isabel, że dała mu dowód miłości, zgadzając się na otrucie don Pedra. Isabel prosi Andresa, aby pogodził się z faktem, że ona już go nie kocha. Salvador podsłuchuje ich rozmowę. Odnajduje w stosie płonących przedmiotów nie spalone do końca zdjęcie don Pedra. W Las Cruces Cantalicia wspomina swoje rozmowy z Salvadorem. Ksiądz próbuje jej jakoś pomóc. Namawia swojego wuja, mieszkającego w mieście Rio Claro, aby przyjął Cantalicię na służbę.

odc 64 14.05

Simon jedzie z Valerią do akademii muzycznej. Valeria zapisuje się na egzamin. Przyjmujący ją profesor stwierdził, że jest za słabo przygotowana. Isabel dowiaduje się od Simona o planach Valerii i postanawia jej pomóc. Fortepian don Pedra ma pozostać relikwią, której nikomu nie wolno dotknąć. Rebeca spotyka się z przyjaciółką, Pilar, która chodzi do wróżki Matildy. Namawia ją, żeby też się do niej wybrała. Wróżka stwierdza, że Rebeca może mieć cień nadziei pod warunkiem, że przyniesie kosmyk włosów, ścinek paznokcia, a przede wszystkim zdjęcie ukochanego. Ostrzega, że zdobycie wzajemności będzie sporo kosztowało. Gaitana widzi w swoim barze Rebekę i jest przerażona. Każe Lupe i Camilowi ostrzec Salvadora. Antonio kupuje matce prezent na urodziny. Angela mu doradza. Kiedy odchodzi, żeby się rozejrzeć, Antonio pyta Salvadora o zdanie. Salvador bez wahania wskazuje na zielony kostium, mówiąc, że to ulubiony kolor Abigail. Przypomina, że przed kilkoma lat don Pedro kupił jej coś podobnego. Później Abigail to potwierdza. Antonio jest wstrząśnięty, ale nikomu o tym nie wspomina. Isabel widzi przez okno, jak Salvador rozmawia z Angelą. Jest zazdrosna. Usiłuje się dowiedzieć, co go łączy z Angelą. Ksiądz Jacobo odwiedza Cantalicię w domu. Jego wuj, Felipe, zgodził się ją zatrudnić. Cantalicia jedzie do Rio Claro.

odc 65 15 .05

Rebeca bardzo interesuje się Salvadorem. Szuka go u Gaitany. Salvador nie chce, żeby się dowiedziała, gdzie mieszka. Abigail dziwi się, że Antonio czyta książki o spirytyzmie. Syn mówi jej, że Salvador bardzo przypomina don Pedra Jose. Ojciec Jacobo wysyła Cantalicię do swojego wuja w mieście, w którym jest także Salvador. Angela urządza w domu urodziny Abigail. Salvador daje Abigail broszkę pierwszej żony don Pedra Jose oraz wiersze byłego męża Abigail. Kobieta jest zaskoczona i zachwycona. Valeria wyznaje Salvadorowi, że kochała i podziwiała don Pedra Jose. Salvador przygotowuje Angelę do spotkania z dyrektorem finansowym firmy, który ma jej złożyć propozycję podziału majątku. Angela na spotkaniu od razu odkrywa podstęp i oszustwo.

0dc 66 16.05

Salvador pokazuje Angeli dokumenty, z których wynika, że don Pedro Jose miał na świecie wiele nieruchomości. Angela przekonuje się, że Andres chce ją oszukać przy podziale spadku. Andres każe Walterowi śledzić Angelę i Salvadora. Isabel kupuje Valerii pianino. Dziewczyna chce się dostać do Akademii Muzycznej. Andres naśmiewa się z niej i twierdzi, że nie ma talentu. Walter wmawia Andresowi, że Angela ma romans z Salvadorem. Kiedy Isabel dowiaduje się o tym, jest załamana.


odc 67 17.05.

Simon spędza coraz więcej czasu z panienką Valerią. Abigail niepokoi się zachowaniem Antonia, który jest niemiły dla rodziny i zamyka się w sobie. Cantalicia jedzie z synem do Rio Claro, by odnaleźć Salvadora. Antonio mówi Angeli o plotkach, które pojawiają się na jej temat. Salvador ma pretensje do Gaitany, że urządza seanse spirytystyczne, choć obiecała, że nie będzie tego robić, w zamian za wsparcie finansowe. Simon czyta Vicky wiersze swojego ojca. Złodzieje próbują okraść Cantalicię na dworcu. Wtedy pojawia się Felipe, wuj ojca Jacobo, ale przerażona Cantalicia oskarża go o napaść. Salvador dochodzi do porozumienia z Gaitaną.

odc 68 18.05.

Isabel ostrzega Angelę przed Salvadorem. Tak naprawdę próbuje osłabić jej pozycję w domu. Angela przyznaje się Salvadorowi do problemów z Antoniem, który jest zazdrosny o szofera. Cantalicia jest przerażona widząc czym zajmuje się Felipe. Rebeka przyznaje się przyjaciółce, że jest zakochana. Wróżka każe jej zdobyć kosmyk włosów ukochanego. Abigail namawia syna, by nabrał wiary w siebie i przestał być chorobliwie zazdrosny o Angelę. Rebeka nie chce przyznać się wróżce jak nazywa się jej ukochany. Gaitana jest zła widząc, kto jest klientką Matyldy. Felipe trudno uwierzyć, że Salvador, którego zobaczył na zdjęciu, jest mężem Cantalicii. Grafolog z uczelni pomaga Antoniowi rozwikłać zagadkę dedykacji z książki. Simon ma nadzieję, że Valeria jest w nim zakochana, tak jak on w niej. Isabel i Andres próbują dojść do porozumienia z Angelą.

Cool


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Karolfcia
Moderator
Moderator



Joined: 25 Apr 2007
Posts: 5262
Read: 0 topics

Helped: 1 time
Warns: 0/4
Location: (= NiSkO =)

PostPosted: Thu 14:42, 24 May 2007    Post subject:

bardzo fajne streszcznia Very Happy

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
Początkujący



Joined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Wed 11:43, 06 Jun 2007    Post subject:

Odcinek 93 25.06.

Rebeca przestrzega Salvadora, że nie nadaje się na nowe stanowisko, bo do tego potrzeba być przygotowanym. Walter też jest tym oburzony. Simon i Salvador zaczynają pracę w fabryce. Valeria cieszy się, że tak się stało, ale nie okazuje tego przy Isabeli i Andresie. Andres jest wściekły. Boi się, że Salvador odkryje jego przekręty. Wieczorem Salvador i Simon z rodziną świętują swoje zwycięstwo. Simon zwalnia niekompetentnych pracowników, a Andres każe ich przywrócić do pracy. Podważa każdą decyzję podjętą przez Simona. Twierdzi też, że nie zna się na pracy i zniszczy firmę. To samo mówi Isabel. Salvador wyznaje Valerii, że nie potrafi bez niej żyć.

Odcinek 94 26.06.

Salvador opowiada o sobie Valerii. Oboje są w sobie zakochani. Dziewczyna jest przerażona tym uczuciem i jednocześnie szczęśliwa. Isabel wypytuje Valerię, czy zakochała się w Simonie. Dziewczyna nie chce powiedzieć prawdy, z kim się spotyka. W fabryce Andres zwołuje zebranie, na którym chce skompromitować Simona i Salvadora. Jednak staje się odwrotnie. Isabel zaczyna sobie zdawać sprawę, jak bardzo Andres zaszkodził fabryce i jak ją okradał. Rebeca tak bardzo tęskni za Salvadorem, że postanawia odwiedzić go w fabryce.

Odcinek 95 27.06.

Salvador i Garces szukają dokumentów, które mogłyby potwierdzić, że Andres nie jest dobrym dyrektorem fabryki. Rebeka zmusza Salvadora, żeby się z nią spotkał. Ma nadzieję na romans. Abigail zaczyna wierzyć, że don Pedro JosĂ© powrócił w ciele innego mężczyzny. Podejrzewa, że chodzi o Salvadora. Simon zanosi Valerii kwiaty, ale nie zostawia żadnej karteczki. Dziewczyna nie domyśla się, że dostała je od Simona. Antonio opowiada Simonowi, że Isabel nie ma nic przeciwko przyjaźni Simona i Valerii. Salvador przekonuje Isabel, że Andres powinien przyznać się do błędu i ponieść tego konsekwencje. Przyjaciółka Isabel, Inirida, niespodziewanie wraca z wyjazdu i zastaje w swoim mieszkaniu Isabel i Salvadora w kompromitującej sytuacji. Isabel jest zdenerwowana, bo nie do końca wierzy w dyskrecję przyjaciółki. I słusznie, bo Inirida opowiada o tym Andresowi. Vicky i Abigail znajdują dziwny przycisk w gabinecie don Pedra JosĂ©. Zastanawiają się do czego służy.

Odcinek 96 28.06.

Rebeka zaprasza Salvadora na kolacje. Niestety, wieczór kończy się inaczej, niż wymarzyła to sobie Rebeka. Salvador pozostaje nieczuły na jej umizgi. Andres jest wściekły, że Salvador uwodzi mu jego żonę. Inirida chce go pocieszyć, ale jego nie interesuje inna kobieta poza Isabel. W pierwszym odruchu wściekłości chce zabić niewierną małżonkę, w czym przeszkadza mu Rebeka. Następnego dnia próbuje ją zastrzelić. Tym razem Walter go powstrzymuje. Andres jest w coraz gorszej kondycji psychicznej. Zarząd fabryki nie zgadza się na wyjaśnienia Isabel. Pragną osobiście porozmawiać z Andresem. Tymczasem, Andres zleca zabicie Salvadora.

Odcinek 97 29.06.

Antonio przyznaje się Angeli, że wie, gdzie mieszka Salvador. Salvador i Camilo w trakcie ucieczki trafią w ślepą uliczkę. Tam ktoś zaczyna do nich strzelać. Isabel zapewnia Andresa, że wstawiła się za nim w firmie. Andres podaje Isabel kieliszek z trucizną, który niespodziewanie trafia w ręce Rebeki. Andres daje Isabel do zrozumienia, że nigdy się z nią nie rozwiedzie. Ludziom wynajętym przez Andresa nie udaje się zabić Salvadora. Rebeka namawia Isabel, by pogodziła się z mężem. Walter opowiada Andresowi o kradzieży biżuterii z sejfu, pokazuje mu również tajemne przejście do gabinetu don Pedro Jose. Gaitana martwi się o życie Salvadora.


Od 2.07 2007 zostaje 46 odc. do końca serialu -- szkoda, że się kończy , mógłby się ciągnąć jak "Moda na sukces".


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Karolfcia
Moderator
Moderator



Joined: 25 Apr 2007
Posts: 5262
Read: 0 topics

Helped: 1 time
Warns: 0/4
Location: (= NiSkO =)

PostPosted: Thu 20:16, 07 Jun 2007    Post subject:

skad macie te streszczenia?

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lola_121
Początkujący
Początkujący



Joined: 10 Jun 2007
Posts: 15
Read: 0 topics

Warns: 0/4

PostPosted: Mon 16:19, 25 Jun 2007    Post subject:

tvn.pl

The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
Początkujący



Joined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Sun 20:33, 01 Jul 2007    Post subject:

odc. 105 11.07. 39 do końca
Valeria i Salwador wyznają sobie miłość. Świadkiem ich rozmowy jest zakochany w dziewczynie Simon. Chłopak jest zdruzgotany. Isabel prosi Waltera, by się wyprowadził z domu.

odc. 106 12.07. 38 do końca
Salwador chce wyjechać z Valerią. Policja wciąż bada sprawę śmierci Andresa. Isabel prosi Valerię, by zeznawała na jej korzyść...


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
Początkujący



Joined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Sun 20:37, 01 Jul 2007    Post subject:

odc 98 2.07

Andres i Angela wracają do domu obładowani zakupami dla dziecka. Andres przyznaje się Isabel ile razy próbował ją zabić. Domownicy znajdują pobitą Isabel. Rebeca nie zgadza się, by zawiadomić o tym policję. Dochodzi do konfrontacji Salvadora z Andresem. Lekarz postanawia zabrać Isabel do szpitala. Andres decyduje się osobiście zabić Salvadora. Salvador udowadnia Koronie, że jest wcieleniem Pedro Jose Donoso. Antonio i Simon, zawiadomieni przez ochronię o strzałach w magazynie, postanawiają jechać do fabryki.

odc 99 3.07

Andres wraca do domu. Zachowuje się dziwnie. Płacze i śmieje się jednocześnie. Nie chce, żeby go ktoś dotykał i wciąż powtarza, że Pedro Donoso wrócił. Znaleziono przy nim broń.. Wezwany doktor Duarte dostrzega podobieństwo między stanem Andresa, a dawnymi dolegliwościami Antonia, ale Andres nie pozwala się zbadać i wyrzuca lekarza z pokoju. Isabel wraca do domu. Odwiedza męża i nie jestem pewna, czy naprawdę oszalał, czy tylko udaje, aby uniknąć odpowiedzialności. Wszyscy oczekują, że Isabel zdecyduje o natychmiastowym przewiezieniu Andresa do szpitala, ale ona zwleka. Do rezydencji przyjeżdża Inirida. Chce się zobaczyć z Andresem, zaniepokojona jego przedłużającym się milczeniem. Wybucha awantura. Salvador spotyka się w lesie z Valerią. Namawia ją do ślubu po kryjomu, ale Valeria się nie zgadza. Nie chce niczego ukrywać przed Isabel. Jest pewna, że Isabel zaakceptuje jej związek z Salvadorem. Isabel rozmawia z Antoniem na temat jego dawnej choroby. Antonio twierdzi, że nic nie pamięta. Mimo to namawia Isabel do jak najszybszego oddania Andresa pod opiekę specjalistów. Na pytania Isabel o powody wskazuje tylko, że on wyzdrowiał bez pomocy lekarzy, ponieważ nie dręczyły go wyrzuty sumienia. Natomiast Andres znajduje się w zupełnie inne sytuacji. Isabel liczy na pomoc Salvadora. Natomiast Salvador chce z nią zerwać. Tłumaczy jej, że teraz najbardziej jest potrzebna mężowi. Isabel postanawia uwolnić się od Andresa.

odc 100 4.07

Simon dostrzega wzburzenie Valerii. Usiłuje porozmawiać z nią na temat swoich uczuć. Walter wciąż jest przekonany, że Andres nie zwariował, tylko przeżywa załamanie nerwowe. Wieczorem znowu z gabinetu dobiegają dźwięki fortepianu. Walter na próżno próbuje uspokoić Andresa. Andres rzuca się na niego i chce go udusić. Nie udaje mu się to i wybiega. Okazuje się, że drzwi do gabinetu są otwarte. Tam czeka już na niego Salvador. Zaczyna się bójka. Andres próbuje udusić Salvadora, a później ugodzić nożem. Salvador się broni. Pod drzwi gabinetu zbiegają mieszkańcy rezydencji. Drzwi są zamknięte. Ze środka dobiegają hałasy i krzyki Andresa. Angela biegnie po klucz, ale nie może nim otworzyć drzwi. Kiedy wreszcie się to udaje, znajdują w środku leżącego, zakrwawionego i pobitego Andresa. Nie wiedzą, jak to się stało, ponieważ znajdował się sam w zamkniętym pomieszczeniu. Doktor Duarte namawia Isabel, aby zawiozła męża do kliniki psychiatrycznej. Isabel nie zgadza się na to. Tłumaczy później Valerii, że gdyby to zrobiła, już do końca życia nie uwolniłaby się od Andresa. Valeria spotyka się z Salvadorem. Salvador namawia ją do podjęcia decyzji o wyjściu za mąż za niego i opuszczeniu Isabel. Valeria jest pełna wątpliwości. Umawia się z Salvadorem na następny dzień w tym samym miejscu. Wówczas ma mu przekazać swoją decyzję. Isabel wynajmuje dom na wsi i tam zamierza wywieźć Andresa.

odc 101 5.07.

Isabel, Valeria i Andres znajdują się w domu na wsi. Salvador szuka adresu tego domu. Rebeca obiecuje podać mu go, jeśli się z nią umówi. Rebeca jest zazdrosna o Isabel i Valerię. Spotyka się z Salvadorem w restauracji. Mężczyzna ją obraża, mówi, że jest stara i wmawia sobie miłość do niego. Isabel zabiera Andresa na spacer i przejażdżkę łodzią, chociaż mężczyzna źle się czuje i jest odurzony lekarstwami. Salvador martwi się, że Valerię może spotkać coś złego na odludziu.

odc. 102 6.07.

Isabel zabiera Andresa na przejażdżkę łodzią po jeziorze. Andres wciąż mówi o starym Donoso, który wrócił, żeby się zemścić. Pyta Isabel, czy wiedziała, że Salvador to Donoso. Ona uważa go za szaleńca. Dochodzi do szarpaniny. Andres twierdzi, że musi ją zabić, bo nie pozwoli, żeby była z innym. Isabel z nim walczy i dochodzi do tragedii. Valeria niepokoi się, że tak długo nie wracają. Postanawia ich szukać. Isabel wraca sama. Twierdzi, że nie wie, co się stało z Andresem. Jest przerażona. Simon postanawia na własną rękę poszukać adresu domu na wsi. Wchodzi do sypialni Isabel i zastaje go tam Rebeca. Po awanturze daje Simonowi kalendarzyk Isabel z adresami. Znajdują adres domu i postanawiają tam pojechać.

odc. 103 9.07.

Valeria namawia Isabel, by powiedziała prawdę o tym co stało się na jeziorze. Isabel wysyła Gonzalo, by odnalazł jej męża. Pracownik znajduje martwego Koronę na brzegu jeziora. Idzie z nim Valeria, by upewnić się, że chodzi o Andresa. Abigail obserwuje, jak Rebeka ze złością depcze strój Salvadora. Isabel początkowo nie chce się zgodzić, by Valeria zawiadomiła policję o śmierci Andresa. Najpierw przedstawia jej wersję wydarzeń, której obie mają się trzymać podczas przesłuchania. Rebeca odkrywa, że Cantalicia nie wróciła do wioski, tylko nadal mieszka u Felipe Madero. Simon i Salvador docierają do posiadłości, gdzie przebywa Isabel z Valerią. Salvador uzmysławia sobie, że to Isabel zabiła Andresa. Isabel pomaga przerażonej Valerii podczas przesłuchania. Salvador przywozi do domu Isabel i Valerię, jednocześnie informuje domowników o samobójstwie Andresa.

odc. 104 10.07.

Gaitana namawia Salvadora, by wycofał się z realizacji swojego planu, bo ukarał wszystkich, którzy na to zasłużyli. Jednak Salvador liczy, że odnajdzie radość i szczęście u boku Valerii. Walter wypytuje przestraszoną Valerię o okoliczności śmierci Andresa. Z pomocą przychodzi jej Isabel. Simonowi udaje się namówić Valerię, by zeszła na kolację. Salvador odwiedza Isabel w rezydencji. Rebeka ma pretensje do siostrzenicy, że nie opłakuje męża jak należy. Angela i Simon namawiają Valerię, by wróciła do lekcji gry na fortepianie, dzięki czemu będzie miała jakieś zajęcie. Isabel opowiada Salvadorowi o okolicznościach śmierci Andresa. Na pogrzebie Andresa zjawia się Inirida, dawna kochanka Korony i zarzuca Isabel, że z pomocą kochanka zabiła męża. Walter jest przekonany, że wspólnikiem Isabel jest Salvador. O swoich podejrzeniach opowiada Rebece.




odc. 107 13.07.

Wszyscy się martwią o Simóna. Wiedzą, że Valeria go odtrąciła z miłości do Salvadora. Ten ostatni tłumaczy się Antoniowi z postępowania. Wyjaśnia, że zamierza wyjechać. Rozmawia także z szefem. Uprzedza go o zamiarze odejścia z firmy. Valerii przeszkadza konieczność ukrywania przed Isabel miłości do Cerinzy. Wolałaby jej wszystko wyznać, ale Salvador się nie zgadza. Isabel jest przekonana, że śmierć Andreśa wszystko zmienia. Kobieta nie ma pojęcia o jego planach ucieczki z Valerią.


odc. 108 16.07.
Isabel chce wyciągnąć całą prawdę o planowanej ucieczce Valerii i Salvadora. Pragnie za wszelką cenę zatrzymać go dla siebie, choćby miała przy tym zniszczyć szczęście i spokój Valerii. Salvador przyjechał po Valerię. Zgodnie z instrukcjami Isabel Rebeca wskazuje mu miejsce, w którym Isabel chce z nim pomówić. Nie odpowiada na pytanie, gdzie jest Valeria. Salvador nie wie, że ta w ukryciu słyszy ich rozmowę. Salvador przyznaje się, że kocha Isabel. Wspomina o szalonej żądzy, jaką w nim wzbudzała.

odc. 109 17.07.
Z Valerią jest źle. Mdleje i majaczy, ma wysoką gorączkę. Nikt nie wie, co jej jest, oprócz Isabel. Ale kobieta nie przejmuje się kuzynką. Nienawidzi jej z powodu Salvadora. Lekarz stwierdza głęboką depresję i szok. Simon jest wściekły na Salvadora, uważa, że Valeria przez niego tak źle się czuje. Matilda cierpi z powodu męża. Przyłapała go na zdradzie w noc poślubną. Gaitana namawia Salvadora, żeby zostawił w spokoju Valerię, ale on jest uparty i postanawia porozmawiać z dziewczyną. Simon mówi Angeli o romansie Salvadora i Valerii.

odc. 110 18.07.

Cantalicia wciąż wspomina Salvadora. Felipe jest na nią zły. Twierdzi, że w domu, w którym pracował Salvador dzieją się dziwne rzeczy. Salvador po kryjomu odwiedza chorą Valerię, ale dziewczyna nie chce go znać. Isabel spotyka go i mówi, że należy tylko do niej i nie odda go żadnej kobiecie. Gaitana ma kłopoty z barem. Właściciel sprzedaje budynek i ziemię lokalnemu mafiozo. Mężczyzna chce odkupić bar albo wejść w spółkę z Gaitaną, ale kobieta odmawia. Następnego dnia mężczyzna przyjeżdża, żeby porozmawiać z Salvadorem.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
Początkujący



Joined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Sun 14:57, 08 Jul 2007    Post subject: Prawo pożądania

odc. 111 - 19.07. - 33 odc. do końca

Pobity przez ludzi Evarista Salvador zmienia tożsamość. Cantalicia opowiada o swoich złych przeczuciach. Salvador nie zjawia się w pracy. Okazuje się, że w dziale kadr nie ma jego adresu zamieszkania. Antonio próbuje uspokoić Angelę. Gaitana stara się skontaktować z duchem don Pedro Jose. Salvador zostaje potrącony przez samochód. Silne uderzenie sprawia, że odzyskuje tożsamość don Pedro Jose. Evaristo dochodzi do porozumienia z Gaitaną. Isabel ma pretensje do ciotki, że zbyt dużo wydaje na ubrania.

Odcinek 112 - 20.07. - 32 odc. do końca

Salvador dostaje nowe biuro w fabryce. Angela prosi go o wyjaśnienia w sprawie Valerii. Antonio próbuje rozszyfrować dziwną decyzję Salvadora. Cantalicia ma pretensje do don Felipe, że w obecności jej syna maluje rozebrane kobiety. Isabel zostaje wezwana na kolejne przesłuchanie na wniosek Iniridy Fernandez, która twierdzi, że Andres Corona został zamordowany. Isabel zaprzecza, by łączył ją romans z Cerinzą. Rebeka dowiaduje się, że Walter szantażuje Isabel. Simon ma żal do Salvadora za to, jak potraktował Valerię. Antonio staje w obronie Cerinzy. Evaristo znowu zjawia się w barze Gaitany, ale zostaje wyproszony. Inirida podtrzymuje swoje oskarżenia. Salvador postanawia rozmówić się z Simonem. Isabel uprzedza Salvadora, że może zostać wezwany do złożenia zeznań.

Odcinek 113 - 23.07. - 31 odc. do końca

Abigail usiłuje przekonać Simona, że powinien wybaczyć Valerii, zrozumieć ją i jej pomóc, bo ona właśnie na to liczy. Salvador postanawia, że jeśli nie może kochać Valerii jako Salvador, zrobi to jako Pedro JosĂ©. Zaczyna więc, ponownie, grać na fortepianie. To bardzo uspokaja Valerię, ale niepokoi Rebekę i Waltera. Rebeka chce zmusić Isabel, żeby odzyskała zaufanie Waltera, bo stanowi on duże zagrożenie. Może zaszkodzić Isabel. Policja wzywa Salvadora na przesłuchanie. Isabel oddaje Walterowi jego dawne stanowisko i prosi służbę oraz domowników, by mu pomogli

Odcinek 114 - 24.07. - 30 odc. do końca

Domownicy i służba nie chcą się pogodzić z powrotem Waltera, ale nie mają wyjścia. Walter chce zyskać sobie sympatię Isabel pokazując jej tajne przejście. Rebeka usiłuje go od tego odwieść. Inirida wyjawia policjantom prawdę, odwołując to, co wcześniej powiedziała na temat romansu Isabel i Salvadora. Antonio świętuje ukończenie studiów i zdobycie dyplomu. Angela przygotowuje dla niego niespodziankę. W prezencie daje mu samochód. Antonio jest szczęśliwy. Isabel prosi Valerię, żeby się wyprowadziła z domu. Zapewnia ją, że nadal będzie opłacać jej studia i mieszkanie, ale nie chce jej widzieć blisko siebie.

Odcinek 115: - 25.07. - 29 odc. do końca

Valeria spotyka Simóna. Uprzedza go, że Isabel żąda, aby się wyprowadziła. Salvador dowiaduje się o tym od Simóna. Postanawia interweniować. Felipe odwiedza Cerinzę w barze Gaitany. Chce poznać prawdę i dowiedzieć się od niego, kim naprawdę jest. Ten nie chce udzielić mu odpowiedzi. Tymczasem Moncho zakrada się do pracowni, żeby poprawić oczy na malowanym przez Felipe akcie. Przypadkiem potrąca sztalugi, które się przewracają, a obraz zostaje zniszczony. Hałas budzi Cantalicię, która nie miała pojęcia o zabawie syna.Salvador żąda od Isabel "dowodu miłości", a więc pozostawienia Valerii w rezydencji. Isabel się zgadza, ale z kolei żąda, aby Salvador jak najszybciej się z nią ożenił. Chce to zrobić po kryjomu, ale ten się na to nie zgadza. Chce wziąć ślub otwarcie i wszystkich o tym zawiadomić. Całują się. Przyłapuje ich na tym Rebeca. Nie wierzy własnym oczom. Dostaje histerii. Isabel zwołuje na wieczór spotkanie wszystkich domowników.

odc. 116 - 26.07. - 28 odc. do końca
Valeria pozostaje zamknięta w swoim pokoju. Od Vicky dowiaduje się o spotkaniu domowników w salonie. Ze zdziwieniem słyszy, że przyjechał Salvador. Isabel oświadcza mieszkańcom rezydencji, że za miesiąc wychodzi za mąż za Salvadora. Wszyscy są zdumieni i zdezorientowani. Rebeca znów dostaje ataku histerii. Isabel opowiada jej o tym, jak zdradzała Andresa i nie spełniała swoich obowiązków żony wobec niego. Dlatego w ich małżeństwie się nie układało. Rebeca podkreśla, że Salvador oprócz Valerii mógł mieć inne kobiety, ale Isabel to nie obchodzi. Simon uważa Salvadora za karierowicza, oportunistę i hipokrytę, gorszego od Andresa. Radzi Angeli, aby zwróciła się o poradę do adwokata, bo ani się obejrzy, a Salvador z Isabel ukradnie jej cały spadek pod ojcu. Nawet Angela, do tej pory wierna sojuszniczka Salvadora, nie wie, co ma myśleć o jego ślubie. W firmie aż huczy od plotek.

odc. 117 - 27.07. - 27 odc. do końca
Do domu Felipe przychodzi Rebeca. Chce zabrać Cantalicię i jej syna, żeby pokazać ich Isabel i zdemaskować Salvadora. Ale Felipe wyrzuca ją z domu. Felipe zaczyna podejrzewać, że Salvador spiskuje z Isabel i że razem z nią zabił Andresa Coronę. Rebeca żąda od Salvadora, żeby zostawił w spokoju Isabel. Wiele osób wątpi w szczere intencje Salvadora i jego miłość do Isabel. Salvador czuje, że znów traci kontrolę nad swoim ciałem.

odc. 118 - 30.07. - 26 odc. do końca
Salvador jedzie z parą starszych ludzi do domu ich córki. Okazuje się, że ich córka wyszła za mąż za bandytę, który ją bije i nie chce oddać syna. Dochodzi do awantury i Salvador zostaje porwany razem z wnukiem ludzi, którzy mu pomogli. Przetrzymują ich na odludziu. Okazuje się, że bandyci planują napad na bank. Salvador i chłopak uciekają.

odc. 119 - 31.07. - 25 odc. do końca
Salvadorowi i Tommy'iemu nie udaje się uciec, zostają złapani w lesie przez bandę Lobo. Gaitana jest niepocieszona po zniknięciu Salvadora. Wizyta Evarista wyprowadza ją z równowagi. Salvador opowiada zbirom, że pracuje na roli i mieszka w Las Cruces z żoną i synem, jednak jego elegancki strój zdradza go. Gaitana podczas seansu spirytystycznego dostaje znak od don Pedro Jose. Camilo ucieka przerażony. Banda Polonia domaga się od Loba uregulowania zaległych rozliczeń. Salvador wygrywa walkę na pięści z Miguelito, najsilniejszym z bandy Polonia. W zamian za zwycięstwo, Lobo obiecuje mu wolność. Tommy przyznaje się matce, że to on schował pieniądze ojca. Rodzice Clary postanawiają zawiadomić policję. Lobo pozwala Salvadorowi odejść, ale wysyła za nim Elmona, który ma go zabić. Ronny zauważa, że Tommy telefonował do matki. Salvador wraca po chłopca. Niespodziewanie, w obozie bandytów zjawia się policja.



The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
Początkujący



Joined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Tue 20:30, 10 Jul 2007    Post subject:

odc. 120 1.08. 24 odc. do końca
Isabel urządza przyjęcie, na które zaprasza wszystkich znajomych z fabryki. Ogłasza na nich swój rychły ślub z Salvadorem. Wszyscy są zaskoczeni, ale udają, że życzą im dużo szczęścia. Rebeca postanawia zabić Salvadora. Bierze broń od Waltera. Na przyjęciu nie pojawia się Abigail ani jej synowie, a także Angela. Są przeciwni temu małżeństwu. Rebeca strzela do Salvadora, jednak nie trafia celu.


odc. 121 2.08. 23 odc. do końca
Angela, Abigail i jej synowie rozmawiają z Isabel na temat Salvadora. Chcą wiedzieć, czy po ślubie zamieszka on z nimi pod jednym dachem. Salvador przeprowadza z nimi rozmowę. Zapewnia ich, że wkrótce odkryje wszystkie karty i w końcu dowiedzą się, dlaczego postępuje w ten sposób. Część z nich znów zaczyna mu ufać. Matilda siłą wymusza na Salvadorze zaproszenie na ślub. Gaitana nie jest z tego powodu zadowolona. Obawia się nieszczęścia. Cantalicia widzi w gazecie zdjęcie Salvadora i Isabel. Dowiaduje się o ich ślubie i za wszelką cenę chce porozmawiać z mężem.

odc. 122 3.08. 22 odc. do końca

odc. 123 6.08. 21 odc. do końca
Rebeca sprowadza Cantalicię do kościoła. Kiedy ksiądz udziela ślubu Isabel i Salvodorowi, Cantalicia pojawia się w kościele i woła Salvadora. Gaitana postanawia ratować sytuację. Valeria zamienia się pokojami z Simonem, żeby mieszkać jak najdalej od młodej pary. Ślub przebiega spokojnie i państwo młodzi przyjeżdżają do domu. Felipe zabiera Cantalicię i postanawia odwieźć ją do jej wsi, żeby uniknąć problemów. Isabel widzi na przyjęciu Matildę i jest zaskoczona, kiedy okazuje się, że to znajoma Salvadora.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
Początkujący



Joined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Fri 20:08, 13 Jul 2007    Post subject:

Very Happy pomyliłam odcinki ale teraz jest OK Evil or Very Mad


odc. 120 -- 1.08. -- 24 odc. do końca
Policja aresztuje członków obu grup. Salvador rozdziela się z Tommy'm. Policja odnajduje chłopca w lesie. Tommy wraca cały i zdrowy do matki. Salvador znowu zmienia tożsamość. Z pomocą przypadkowych ludzi udaje mu się skontaktować z Gaitaną. Salvador zapewnia przyjaciół, że nie pamięta co się z nim działo. Rebeca próbuje nastawić siostrzenicę przeciwko Salvadorowi. Ten zaprasza Isabel na kolację. Para ustala, że przyjęcie zaręczynowe odbędzie się z wielką pompą. Następnego dnia, mimo protestów Rebeki, rezydencja Isabel wypełnia się kwiatami. Don Pedro Jose liczy, że zdąży zrealizować swój plan nim prawdziwy właściciel będzie starał się odzyskać swoje ciało.


odc. 121 -- 2.08. -- 23 odc. do końca
Isabel urządza przyjęcie, na które zaprasza wszystkich znajomych z fabryki. Ogłasza na nich swój rychły ślub z Salvadorem. Wszyscy są zaskoczeni, ale udają, że życzą im dużo szczęścia. Rebeca postanawia zabić Salvadora. Bierze broń od Waltera. Na przyjęciu nie pojawia się Abigail ani jej synowie, a także Angela. Są przeciwni temu małżeństwu. Rebeca strzela do Salvadora, jednak nie trafia celu.


odc. 122 -- 3.08. -- 22 odc. do końca
Angela, Abigail i jej synowie rozmawiają z Isabel na temat Salvadora. Chcą wiedzieć, czy po ślubie zamieszka on z nimi pod jednym dachem. Salvador przeprowadza z nimi rozmowę. Zapewnia ich, że wkrótce odkryje wszystkie karty i w końcu dowiedzą się, dlaczego postępuje w ten sposób. Część z nich znów zaczyna mu ufać. Matilda siłą wymusza na Salvadorze zaproszenie na ślub. Gaitana nie jest z tego powodu zadowolona. Obawia się nieszczęścia. Cantalicia widzi w gazecie zdjęcie Salvadora i Isabel. Dowiaduje się o ich ślubie i za wszelką cenę chce porozmawiać z mężem.


odc. 123 -- 6.08. -- 21 odc. do końca
Salvador znów jedzie do domu Isabel, żeby po kryjomu zagrać na fortepianie jak Pedro Donoso. Następnego dnia rozpoczynają się przygotowania do ślubu. Gaitana nie chce iść, ale Salvador ją przekonuje. Obiecuje, że dzisiaj skończą się wszystkie tajemnice i nareszcie ludzie poznają jego zamiary. W domu panuje bałagan, wszyscy się spieszą. Abigail postanawia im pomóc, chociaż to już nie należy do jej obowiązków.


odc. 124 -- 7.08. -- 20 odc. do końca
Rebeca sprowadza Cantalicię do kościoła. Kiedy ksiądz udziela ślubu Isabel i Salvodorowi, Cantalicia pojawia się w kościele i woła Salvadora. Gaitana postanawia ratować sytuację. Valeria zamienia się pokojami z Simonem, żeby mieszkać jak najdalej od młodej pary. Ślub przebiega spokojnie i państwo młodzi przyjeżdżają do domu. Felipe zabiera Cantalicię i postanawia odwieźć ją do jej wsi, żeby uniknąć problemów. Isabel widzi na przyjęciu Matildę i jest zaskoczona, kiedy okazuje się, że to znajoma Salvadora.


odc. 125 -- 8.08. -- 19 odc. do końca
Rebeka przeżywa, że nie zdołała przeszkodzić w ślubie Isabel i Salvadora. Walter usiłuje ją uspokoić. Matilda usiłuje znaleźć sobie bogatych klientów na weselu. Gaitana szuka Salvadora. Isabel zauważa ją i wyrzuca ją ze swojego domu. Ma pretensje do Salvadora, że się z nią przyjaźni. W nocy znowu słychać dźwięk fortepianu. Wszyscy domownicy spodziewają się, że nowożeńcy wyjadą w podróż poślubną. Salvador idzie do fabryki, co niepodobna się Isabel


odc. 126 -- 9.08. -- 18 odc.do końca
Simon przekonuje Valerię, że zawsze może na niego liczyć. Salvador odwiedza Gaitanę, która usiłuje go przekonać, że powinien coś zrobić dla Cantalicii, bo w końcu była jego żoną i mają dziecko. Prosi go też, żeby postępował rozważnie i nie krzywdził niewinnych osób. Walter usiłuje przekonać Isabel, że Salvador i Gaitana planują przejęcie majątku don Pedra Jose. Isabel mu nie wierzy, jednak żąda od Salvadora, by ten pokazał jej gdzie wcześniej mieszkał. Salvador spełnia jej prośbę i zawozi ją do Gaitany. Walter i Rebeka postanawiają zdemaskować osobę grającą na fortepianie, obstawiając oba wyjścia z gabinetu don Pedra.



odc. 127 -- 10.08. -- 17 odc. do końca
Isabel nie może zrozumieć jakim uczuciem darzy ja Salvador. Ma wrażenie, że czasami jej nienawidzi. Salvador zapewnia ją, że ją kocha. Zastrzega jednak, że w podróż poślubną wyjadą dopiero wtedy, kiedy Isabel mu uwierzy i zaufa. W nocy rozlega się muzyka z fortepianu. Rebeka staje pod drzwiami do gabinetu, tak jak się umówiła z Walterem, zaś Walter wchodzi tajnym przejściem od ogrodu. Salvador wychodzi z gabinetu przez ukryty pokój. Tam zastaje Waltera, ale objawia mu się jako don Pedro Jose. Walter wpada w panikę i jest bliski obłędu. Salvador wynosi go do lasu i tam zostawia.

odc. 128 -- 13.08. -- 16 odc. do końca
Lekarz badający Waltera zaczyna wypytywać Isabel, co takiego dzieje się w jej domu, że wszyscy kolejno popadają w obłęd. Pierwszy był Antonio, potem don Andres, Valeria i w końcu Walter. Niestety, ona także nie może tego zrozumieć. Walter za nic nie chce zostać sam w pokoju. Boi się i twierdzi, że widział don Pedra JosĂ©. Nikt mu nie wierzy. Salvador zabiera Isabel na bal maskowy. Odbywa się on w restauracji do której w przeszłości zaprosił ją don Pedro JosĂ©. Isabel dziwnie się czuje, bo znowu przypomina sobie sceny z przeszłości, a Salvador powtarza to, co robił i mówił Pedro JosĂ©. Simon coraz częściej zastanawia się kim jest Salvador. Rebeka mówi Isabel, że Salvador ma żonę i dziecko. Isabel jej nie wierzy, ale postanawia to sprawdzić. Jedzie do domu, w którym mieszkała Cantalicia.

odc. 129 -- 14.08. -- 15 odc. do końca
Do malarza, Felipe Madero, przychodzi Isabel. Usiłuje uzyskać od niego adres zamieszkania Cantalicia. Przekonuje go, że nie chce jej zrobić krzywdy. Musi tylko poznać prawdę o swoim mężu, Salvadorze. Felipe początkowo niechętny, zmienia zdanie i postanawia przekazać Isabel tę informacje. Kieruje ją do swojego bratanka, proboszcza w Las Cruces. Angela opowiada Antoniowi o porannej rozmowie z Isabel i o swojej decyzji wyrzucenia z gabinetu instrumentu ojca. Antonio się z nią nie zgadza. Simon rozmawia z Eveliem o wizycie Gaitany Charry w firmie. Pyta się, czy to prawda, że Evelio znał Salvadora, gdy jako młody chłopak pracował w fabryce. Evelio przyznaje, że nie rozpoznał Salvadora po latach, ponieważ kiedy był gońcem dla don Pedra Donoso, był brzydki, niski i chudy, a teraz się całkowicie zmienił. Isabel dociera do Las Cruces, jednak ksiądz nie chce jej pomóc w odnalezieniu Cantalicii.

odc. 130 -- 16.08. -- 14 odc. do końca
Angela postanowiła porozmawiać z Salvadorem i zapytać wprost, kim jest. Salvador najpierw przekonuje Angelę, że był najlepszym przyjacielem jej ojca, ale potem decyduje się wyznać prawdę. Ujawnia, że jest jej ojcem. Angela mdleje z wrażenia. Salvador usiłuje przeprosić Valerię, ale nie udaje mu się to. Przeszkadza mu w tym Abigail. Tłumaczy mu, że kiedyś go lubili, a teraz uważają za oszusta, który pragnie przejąć posiadłość do spółki z Gaitaną Charry. Isabel rozmawia z proboszczem, który namawia ją, aby zapomniała o całej sprawie i trzymała jak najdalej od Cantalicii, bo wyrządzi jej krzywdę. Isabel jest gotowa się zgodzić pod warunkiem, że ksiądz Jacobo dokładnie jej opowie o życiu Salvadora. Ksiądz jednak odmawia. Isabel dzięki pomocy policjanta poznaje Fatimę, pielęgniarkę, która opiekowała się Salvadorem w szpitalu. Ona najpierw prowadzi ją do domu Lilii, która przypomina, że Salvador oddał jej z nawiązką ukradzione pieniądze. Później wskazuje jej drogę do domu Cantalicii.

odc. 131 -- 17.08. -- 13 odc. do końca
Isabel dociera do domu Cantalicii. Kobieta wyznaje, że Salvador urodził się w małej wiosce, niedaleko granicy. Po śmierci rodziców, kiedy był jeszcze bardzo młody, zamieszkał z nią. Mieszkali razem 14 lat. Przez ten czas nie rozstali się nawet na jeden dzień. Salvador nie umiał czytać ani pisać. Był tak bardzo nieśmiały, że nie chciał jeździć do miasteczka na targ z warzywami, bo nie lubił rozmawiać z obcymi. Pewnego dnia dostał na polu dziwnego ataku. Cantalicia znalazła go nieprzytomnego. Sąsiedzi przyszli i stwierdzili, że nie żyje, bo nie oddycha. Czekali dwa dni i postanowili pochować. Podczas pogrzebu Salvador rozbił trumnę i zaczął biec jak oszalały. Zabrano go do szpitala. Przyjeżdżali do niego lekarze i badali go. Nie potrafili zrozumieć, skąd pochodzi jego rozległa wiedza i umiejętność gry na pianinie. Isabel jest na skraju załamania nerwowego. Jest przekonana, że w ciele Salvadora Cerinzy żyje jej pierwszy mąż, czyli Pedro Donoso.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koli
Początkujący
Początkujący



Joined: 22 May 2007
Posts: 13
Read: 0 topics

Warns: 0/4
Location: Śląskie

PostPosted: Fri 20:24, 13 Jul 2007    Post subject:

dla niecierpliwych

odc. 143 4.09. 1 ostatni
Salwador już nie jest Don Pedro , jego ciało wraca do prawowitego właściciela, Angela wraca ze szpitala świeża i wypoczęta po porodzie, Gaetana zrywa z mężczyzną, który popełniał głupstwa żeby zarobić na ich miłości, więc on teraz może przestać udawać bohatera. Valeria kończy z występami w barze, a potem Angela, Simon i Antonio odwożą Salwadora do jego żony i syna.


The post has been approved 0 times
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Telenowele Forum Index -> Prawo pożądania All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin